Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkohol-ile, jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217, 218, 219  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GdzieWeselepl
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 40

PostWysłany: Wto 17 Gru 2019, 13:20    Temat postu: GdzieWesele.pl Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja wiem to liczy się 0.5 na głowę. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Wto 31 Gru 2019, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam zamiast alkoholu wolę zwykłą herbatkę w towarzystwie wypić. Najlepiej to po prostu czarną. Osobiście ostatnio zamówiłem sobie herbatę z tego sklepu https://www.czasnaherbate.net/herbaty-czarne-c-2_1.html . Już nie mogę się doczekać jak do mnie dojdzie. Podobno jest bardzo smaczna.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 566
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 14 Lut 2020, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto kupić kilka butelek wina musującego. Bardzo dobre jest wino Palau, które zamówiliśmy ze sklepu Propaganda Alkohole. Wszystkim smakowało, po weselu goście bardzo je wychwalali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sro 30 Wrz 2020, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza alkoholem warto mieć na bramie weselnej także słodkości, spory ich wybór za nie wielkie pieniądze jest na stronie https://www.candycup.pl/ Ja zamawiałam u nich i byłam zadowolona, wszystko smaczne i nie drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulis
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lip 2020
Posty: 11

PostWysłany: Pią 2 Paź 2020, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakie słodycze, jakie herbatki? ogólnie 05 na głowę jest spoko bo ja będa jakieś konkursy czy coś to też będzie jako nagroda no i lepiej zawsze więcej bo nikt nie będzie leciał na weselu do sklepu a co do wina to zależy jaka część gości będzie pic ale na tych weselach na jakich byłam to z reguły na wódce każdy kończył i tak (typowo wiejskie wesela) no i jeśli o wino chodzi jeszcze no to zakładając że gości będzie 100 kupiłabym 15 butelek a jak tego braknie to już trudno, mało osób na weselach pije wino, można pomyśleć jeszcze nad piwem, ja mam taki plan bo nie chcę zeby wszyscy byli pijani a piwo to jednak mniej % i wolniej sie pije
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turkus
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 8

PostWysłany: Nie 22 Lis 2020, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ilość 0,5 na głowę to chyba odpowiednia. Nie zabraknie a i nie trzeba się będzie martwić, że za dużo zostanie. Jeżeli szukacie to polecam fajne butelka na wódkę. Będzie w nich ładnie wyglądał bimber czy jakieś inne kolorowe domowe alkohole, warto się zaopatrzyć, koszty sa niewielkie a ładnie się prezentują i wszystko schludnie wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 9 Gru 2020, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez liczymy 0,5 na głowę, choć mamy 77 osób pijących, więc ostatnio stwierdziłam, że może lepiej dobić do 100 tak na wszelkie wypadek, gdyby miało braknąć :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kertzmann.raven
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Wrz 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2021, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecność innych alkoholi na weselu jest jak najbardziej pożądana, ale nie da się ukryć, że to jednak wódka jest podstawą i to o nią musimy zadbać w szczególności. Dobra wódka na stole gwarantuje zadowolenie naszych gości, a to z kolei przekłada się na to, jak dobrze wesele będzie wspominane.
_________________
wódka premium
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2021, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej kupić alkohol w mniejszych ilościach, ale za to lepszej jakości. Takie jest moje zdanie. Ja na własne wesele zaopatrywałam się w tej hurtowni http://swiatkonesera.com/ a to dlatego, że mają szeroki asortyment i każdy jest w stanie dobrać coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fabian123
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 3

PostWysłany: Czw 16 Gru 2021, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cały alkohol kupiłem na stronie https://taniahurtownia.pl/ w sklepie online znajdziesz różne rodzaje alkoholi – od wódki aż po rum, wino czy whisky. Dobra cena i szyba dostawa w całej Polsce, bardzo polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 215, 216, 217, 218, 219  Następny
Strona 216 z 219

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group