Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkohol-ile, jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 217, 218, 219  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jankes789
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Pią 14 Lis 2014, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyższe wódki nie smakują mi i mojej rodzinie ....nad wyborowa się zastanawiam bo powyższe mimo wyższej ceny nie sa dobre...palące i czuć nieprzyjemny odór wódki..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 14 Lis 2014, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jankes a jakie Wam smakują? wybierzcie takie i będzie po problemie. To, że na weselach głównie sobiesk, pan tadeusz i pałacowa nie znaczy, że też musicie taką mieć. U nas był Zawisza i jakoś nikt się nie skarżył.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankes789
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Pią 14 Lis 2014, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
jankes a jakie Wam smakują? wybierzcie takie i będzie po problemie. To, że na weselach głównie sobiesk, pan tadeusz i pałacowa nie znaczy, że też musicie taką mieć. U nas był Zawisza i jakoś nikt się nie skarżył.


Zawisza uśmiech szkoda ze nie z czerwona kartka ...pewnie zostala po weselu z 90 % zakupionych butelek?
nimfa moze Ty Mialas gdzies gosci i tak ich ugoscilas ale ja jednak che aby u mnie wiekszosc byla zadowolona...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pią 14 Lis 2014, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś to można mieć takie komentarze jak Twój Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 15 Lis 2014, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jankes789 napisał:
nimfa napisał:
jankes a jakie Wam smakują? wybierzcie takie i będzie po problemie. To, że na weselach głównie sobiesk, pan tadeusz i pałacowa nie znaczy, że też musicie taką mieć. U nas był Zawisza i jakoś nikt się nie skarżył.


Zawisza uśmiech szkoda ze nie z czerwona kartka ...pewnie zostala po weselu z 90 % zakupionych butelek?
nimfa moze Ty Mialas gdzies gosci i tak ich ugoscilas ale ja jednak che aby u mnie wiekszosc byla zadowolona...


wiesz co...głupi jesteś. Chciałam pomóc ale OK, radź sobie sam.

A i może sobie słownik ortograficzny kup albo za naukę weź bo Ty to chyba szkołę miałeś gdzieśwykrzyknik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sob 15 Lis 2014, 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co Jankes jesteś bezczelny. Po pierwsze to dziewczyna chce Ci pomóc, bo zadałeś pytanie. Po drugie to w sumie po cholere pytasz jak jest tu temat i było już tyle wypowiedzi że możesz wybrać odpowiednią wódkę. Po 3 skoro wiesz, to po co pytasz. Po 4 każdy pije i stawia to, co mu pasuje i smakuje. Skoro Ci nie pasuje Zawisza to nie kupuj, a nie piszesz te swoje puste komentarze. I zanim następnym razem się wypowiedź to zaglądnij do słownika.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 15 Lis 2014, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za głupoty. U nas była Millenium z siedleckiej gorzelni. I dobra była, mimo iż cenowo koło Finlandii nie stała. Confused

Spróbuj Stolicznej. Jest wspaniała i bardzo "czysta", ale nie pamiętam, która z dwóch dostępnych w Polsce- trzeba kupić obie butle i popróbować.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 16 Lis 2014, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyżywa się na was, bo ośmieliłam mu się wytknąć błędy ortograficzne i zapewne tym uraziłam jego męską dumę.

Skoro ci Jankes nie odpowiadają takie popularne i bardzo dobre gatunkowo i smakowo! wódki, jak Palacowa czy Pan Tadeusz, to jakiej ty odpowiedzi w ogóle oczekiwałeś...? No tak... nikt przecież nie napisał tu o twojej Wyborowej. Ja akurat tej Wyborowej nigdy bym gościom nie dała. Dla mnie jedna z gorszych wódek. No ale niech każdy daje, co chce. Zadajesz pytanie, licząc na komentarze od innych osób, a gdy już ktoś się wypowie, to wyśmiewasz. Jak wiesz jaką wódkę postawić na stole, to najpierw pomyśl, a potem tu się wypowiadaj.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 16 Lis 2014, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, dla mnie też Pałacowa czy Pan Tadeusz są nie do wypicia- ale przecież poradziłam koledze inne, tylko mam wrażenie, że chyba nie chodziło mu wcale o radę tylko o małą awanturkę Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Nie 16 Lis 2014, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jankes789 - jak masz taki problem z wyborem wódki zrób ankietę w rodzinie, każdy Ci powie jaką wypije. Kupisz trochę tego, trochę tego - każdy będzie zadowolony - i problem z grzywki. Twisted Evil


U nas będzie Luksusowa. Sprawdzała się na wielu inny imprezach więc i my na nią stawiamy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 206, 207, 208 ... 217, 218, 219  Następny
Strona 207 z 219

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group