Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkohol-ile, jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 217, 218, 219  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaska.ma
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 20:19    Temat postu: Wódka Weselna Odpowiedz z cytatem

U mnie będzie wódka, wino, martini i jakieś whisky. Co do wódki-wybrałam znaną ostatnio Wódkę Weselną Polanina.uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patska
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wódkę - polecam Polanina Wódkę Weselną. Wino - uderzyłabym w takie ze średniej półki, nie ma co przepłacać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
15mania
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Kwi 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2015, 11:53    Temat postu: Wódka weselna Odpowiedz z cytatem

Alkohol musi być. Wódka najlepiej biała , powodzenie ma ostatnio ŻUBRÓWKA , no i oczywiście wino. Ja preferuję różowe , półsłodkie lub półwytrawne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daaamian
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro 29 Kwi 2015, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wódkę Weselną solidna firma i alkohol całkiem niezły po weselu miałem same pozytywne odczucia związane z tą marką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wymarzonydzien
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 22 Cze 2015, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wódka - pół litra na głowę trzeba liczyć. Do tego wino, ale nie na stołach tylko na jednym oddzielnym stole z ciastami np, bo jak chciałoby się postawić na każdym stole to później milion butelek pozaczynanych po trochu, a tak stawiasz po 2/3 butelki różnego rodzaju wina i wystarczy:) No i piwo, piwo bezalkoholowe, wiadomo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 15 Lip 2015, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już nie wiem .. czy kupować kolorowe wódki ..
też w Selgrosie Biała Soplica jest za 19zł ..
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esmeraldakasia
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 27 Lip 2015, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to whiskey to już przeginnka oczko no chyba że nie liczymy się z kaską lub mamy małe wesele oczko wychodzę z założenia że jak ma cos być to nie moze tego zabraknąć kupuje u siebie ponad 100 butelek wódki a gdybym miała do tego dokupić whiskey to bym wydała fortunę
_________________
bluzka koronkowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 27 Lip 2015, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak natrętne reklamy na forum Rolling Eyes

mademoiselle musicie sobie dokładnie przemyśleć wszystkie za i przeciw... My kupowaliśmy wódkę i dosłownie trochę wina, ilościowo nie podam bo nie pamiętam już. Właścicielka domu weselnego, zrobiła nam prezent i dała bar, mieli tam całą masę różnych alkoholi i soków, od nas brali tylko czystą do drinków a resztę od siebie, więc nawet nie wiem jakie alkohole tam były bo jesteśmy z mężem nie pijący. 1/3 gości piła czystą a reszta drinki z baru. Mieliśmy nie dawać wódki na wyjście, ale jak teściu zobaczył jak mało schodzi to każdy gość dostał flachę do domu uśmiech 2 kartony wódki udało nam się później zwrócić do sklepu, bo były nie tknięte także całkiem spoko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 30 Lip 2015, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas była wódka i wino.Wina dużo zostało wódki jeden karton ale w sumie mieliśmy troszkę zapasu
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianka
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 24 Sie 2015, 13:50    Temat postu: Ile wódki? Ile wina? Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam problem....
Za dokładnie 39 dni bierzemy ślub uśmiech (yupi!) nie robimy tradycyjnego wesela, będzie to raczej forma niestandardowego przyjęcia - oczywiście z jedzeniem w formie obiadu, stołu wiejskiego, kolacji. Planujemy uroczystość od 17.30 do 3.00 mniej więcej na 30 osób i pojawia się problem alkoholu - narzeczony chce kupować 1l wódki na osobę! Uważam, że to stanowczo za dużo. Nie wiem jak przy niewielkiej liczbie osób potraktować sprawę innych alkoholi... ile wina? Czy jakiś jeszcze alkohol? Na pewno każdy dostanie butelkę piwa, gdyż w miejscowości gdzie mieszkamy działa regionalny browar i to ma być taka pamiątka, ale czy podawać więcej piwa podczas przyjęcia?
HELP!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 209, 210, 211 ... 217, 218, 219  Następny
Strona 210 z 219

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group