Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkohol-ile, jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 208, 209, 210 ... 217, 218, 219  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 24 Lut 2015, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy za wódkę zapłacili niecałe 2k (92 butelki, krupnik) + wino ok 1200 (jakiś rabat w Piotrze i Pawle dostaliśmy, kupowaliśmy Pinot Franc zasadniczo)
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pomocy .. jak ja mam policzyć ile czego .. Shocked
Chcemy kupić wódkę czystą + wódki kolorowe no i oczywiście jakieś wina. Piw tylko kilka, więc o tym chwilowo nie myślę.
40 osób + bramy + wiecie coś dla dj, fotografa, gościom może na pożegnanie .. czytam wątek i mam oczopląs Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wódka - wesele 1 dniowe 0,5 l na parę, 2 dniowe 0,75 l na parę. Na rozdanie 0,5l na parę. U nas podczas wesela zespół/kamerzysta/fotograf dostali tylko 0,5 l na całe wesele (prawdopodobnie, bo nie interesowałam się tym czy Pan od wódki im coś donosił jeszcze). Konkursy jakieś 5-20 butelek - wszystko zależy od tego, jakie konkursy będziecie mieć na weselu... Bramy to pewnie około 10-20 butelek?
Na 40 osób dałabym około 10 win.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 win z rodzaju, czy w ogóle?
Kupiłabym półwytrawne i półsłodkie, bo w sumie to dwie różne sprawy .. Confused
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie. My mieliśmy na 120 osób 50 albo 60 win i zostało nam ze 30... Jeśli będziecie mieć duży wybór alkoholi to zejdzie Wam wszystkiego po trochu uśmiech Poza tym warto przemyśleć, ilu będziecie gościć kierowców - oni bardzo obniżają średnią spożytego alkoholu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 4 Mar 2015, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje z 15 osób będzie chciało na pewno wódkę. Drugie tyle jak już to wino .. w tym miesiącu chcemy już zakupić alkohol, więc liczę na promocje język

ps. dostałam ten link od przyjaciółki - ona się tym sugeruje na swoje wesele: http://wesele.plock.pl/wesele-8.html
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 32

PostWysłany: Pią 6 Mar 2015, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W lato moja przyjaciółka robiła wesele na 100 osób, z czego 70 pijących. Liczone było po 0,5 na głowę. Z tego co pamiętam to były flaszki z wódek raciborskich. Na stołach przeważnie raciborska złota – 40% - do tego jeszcze jakieś likiery dla pań. Mi smakowała – w porównaniu do sklepowych wódek, np. Bols raciborska smakowała nieporównywalnie.
_________________
kocham żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Winobranie
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 4
Skąd: Kobyłka/Wołomin/Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zapraszam na stronę firmy Winobranie Sp. z o.o. Oferujemy dla Państwa bardzo dobrej jakości wina wytrawne (białe, czerwone) pochodzące z regionalnych winnic na terenie całej Francji... Przybliżamy "niebo" Kowalskiemu. Oferujemy swoje wina w niesamowicie atrakcyjnej cenie oczko

Zapraszam na winobranie kropka fr oczko

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PartyTajm_com_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 23

PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zależności od liczby gości,ale trzeba liczyć mniej więcej te 0,5 litra na głowę,plus mogą być również inne alkohole typu wino czy swojski bimber.
_________________
Ozdoby,dekoracje ślubne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emil_1
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 11

PostWysłany: Wto 31 Mar 2015, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

==> Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu.
emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych.
Mam również propozycję sprawdzoną wódkę, której nie znajdziecie w marketach i na stacjach benzynowych, a poza tym ma dozownik w korku i jej cena jest bardzo konkurencyjna.
Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość.
Pracuję w branży win i alkoholi mocnych więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura, nadwyżkę można zwrócić.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 208, 209, 210 ... 217, 218, 219  Następny
Strona 209 z 219

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group