Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkohol-ile, jaki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 217, 218, 219  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba ta zwykła. 'chyba' bo nie spojrzałam za bardzo na kolor, powiedzmy, że byłam zajęta.... Twisted Evil nie wiem czy ta de luxe wiele różni się smakiem od klasycznej gorzkiej żołądkowej, w końcu nazwa prawie ta sama. ja jestem strasznie wyczulona na smak, nie wyobrażam sobie by zamówić coś co by mi osobiście nie smakowało. nie chcę się krzywić na własnym weselu, więc kombinować nie będę i wezmę normalną wódkę. nawet jeśli miałby to być Absolwent lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co rozmawialem kiedys z managerem restauracji gdzie organizuja wesela to czasy 0,5 litra "na glowe" juz dawno minely. Choc ja szczerze powiem wolalbym wlasnie zalozyc 0,5l wodki na osobe. Jakos tak bede sie lepiej czul, ze nie zabraknie uśmiech
Co do wina to nie mam pojecia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marttoom
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 79
Skąd: z domku:)

PostWysłany: Wto 10 Mar 2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

supersluby.pl napisał:
Z tego co rozmawialem kiedys z managerem restauracji gdzie organizuja wesela to czasy 0,5 litra "na glowe" juz dawno minely. Choc ja szczerze powiem wolalbym wlasnie zalozyc 0,5l wodki na osobe. Jakos tak bede sie lepiej czul, ze nie zabraknie uśmiech
Co do wina to nie mam pojecia.


Dobre, u mnie w rodzinie mówią, że się liczy 1 litr na głowę. Hehe uśmiech . Według mnie zale też, ile wesele trwa, i czy goście pijący są. My będziemy mieć dość długie, na sali będziemy już po 16.00, a wesele do 5.00 planujemy uśmiech . Ale nie z tym litrem to przesada, ale 0,75 na pewno będziemy liczyć. Co do marki "Wyborowa" innych alkoholi nie przewidujemy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My juz kupilismy wodke. Wlasnie czysta de luxe, jest dobra i niedroga. Liczylismy po pol litra na glowe (wesele bez poprawin), bo tak nam doradzil wlasciciel restauracji, w ktorej mamy sale (a chyba sie na tym facet zna). Liczymy 60 osob pijacych (w sumie 65 mamy- troche nam sie powiekszyla lista), kupilismy 120 buletek 0,5l, ale to juz na zastawy i cala reszte bylo liczone.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze ze mamy alkohol w cenie sali i mam to myslenie z glowy.Zreszta duzo picia by nie bylo bo wszyscy prowadza i jakos beda sie musieli wydostac z Selby.Chyba ze sobie pokoje zamowia ale na wlasny koszt.
Mamy szampana na toast za mloda pare, czerwone wino do obiadu.Ale ani ja ani A sie do niego nie zblizymy bo mamy reakcje zwrotna lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia738783
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: ruda śląska

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 22:08    Temat postu: wódka z etykietą weselną? Odpowiedz z cytatem

Wódkę na stole stawiacie w oryginalnych etykietach, czy takich weselnych?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azia
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 381

PostWysłany: Sro 11 Mar 2009, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi osobiście podobają się takie ozdobne etykiety, moja kuzynka takie miała i fajnie to wyglądało... choć z drugiej strony jest to nie potrzebny wydatek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Czw 12 Mar 2009, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chyba będę mieć weselne etykiety. chociaż mi się gust zmienia co chwilę i jeszcze 2 miesiące temu mi się one nie podobały... więc zamówię je jesli już w ostatniej chwili język
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupilam etykiety i nakretki weselne. Bedziemy zmieniac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
panna
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 360

PostWysłany: Pią 13 Mar 2009, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janka napisał:
Proponuję szybki zakup, bo alkohole drożeją z dnia na dzień

Japcio jakbym słyszała swoją mamę.

No tak rodzaj wódki nasz wybór, ale ja kompletnie nie wiem jaka to ma być wódka, bo sama raczej jej nie pijam.

Jakie wy będziecie miały?

Znajomi polecają maximusa. A może Pan Tadeusz? Wiem, że to głupie kryterium, ale ma ładną butelkę Very Happy


u mnie bedzie Wyborowa, podobno najlepsza z polskich, a na Finlandie nas nie stać oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 217, 218, 219  Następny
Strona 3 z 219

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group