Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

alkohol-ile, jaki?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 217, 218, 219  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 1:36    Temat postu: alkohol-ile, jaki? Odpowiedz z cytatem

Chcemy żeby były dwa rodzaje alkoholu: wódka i wino. Jak się liczy alkohol? Słyszałam, ze pól litra wódki na osobę, ale to chyba przesada. Jakie wódki podaje się na weselach? Jakoś wcześniej nie zwracałam na to uwagi dopóki nie przyszedł czas planowania mojego wesela. I teraz jestem w kropce, bo zupełnie nie wiem...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie będzie wódka, wino i piwo oczko

z tego co ja wiem to liczy się 0.7 na parę. rodzaj wódki to juz wasz wybór.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję szybki zakup, bo alkohole drożeją z dnia na dzień smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój mi jeszcze.... Rolling Eyes ja ostatecznie moge mieć wódkę zrobioną starym dobrym sposobem... czyli rozrobioną lol i już wyjdzie taniej język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janka
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 127

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję szybki zakup, bo alkohole drożeją z dnia na dzień

Japcio jakbym słyszała swoją mamę.

No tak rodzaj wódki nasz wybór, ale ja kompletnie nie wiem jaka to ma być wódka, bo sama raczej jej nie pijam.

Jakie wy będziecie miały?

Znajomi polecają maximusa. A może Pan Tadeusz? Wiem, że to głupie kryterium, ale ma ładną butelkę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas tez wódka wino i piwo.Wódke liczyłam 3/4 na pare, wina jest 24 butelki ale wiem ze go za duzo nie pójdzie ale wole zeby nie brakło,a piwo to juz sala zapewnia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest tylko wódka i wino i drink bar. co do mieszania wódki z piwem nie polecam. Zazwyczaj nie ciekawie się to kończy. Też mieliśmy taki pomysł, bo u nas będzie grill zamiast oczepin więc piwko wydawało mi się fajne. Koordynatorka jednak zawetowała, opowiedziała kilka historii i zrezygnowaliśmy z piwa.
My liczymy 0.75 na osobę, choć towarzystwo mamy mało pijące, ale lepiej jak ma zostać niż zabraknąć. Kupujemy Finlandię ,bo to jedyna wódka jaką toleruje mój ukochany i winko czerwone, białe i różowe. Będzie tez bar z drinkami i karta z opisem poszczególnych drinków, które będzie sobie można dowolnie zamawiać.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)



Ostatnio zmieniony przez Angel1978 dnia Sro 25 Lut 2009, 22:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas piwo jest głownie ze względu na świadka ale i pare innych osób które poprostu wódki nie toleruja i wolą piwo. Ja mieszania tez nie polecam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Libella5
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie jest już kupiona wódka, a raczej była w listopadzie oczko rodzice kupili wcześniej, bo drożeje Rolling Eyes a mamy Pana Tadeusza uśmiech ładna butelka, zawartość też może być ( chociaż się nie znam oczko ) będzie winko--nie wiem jeszcze jakie < u nas raczej idzie wódka na weselu, więc się nie śpieszymy z zakupem win.
Myśleliśmy właśnie też o piwku... ale jak sobie pomyśle jaki efekt daje mieszanie wódki+piwka = to chyba wole zrezygnować
_________________



Miej oczy szeroko otwarte przed ślubem i przymykaj je później
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 58
Skąd: Opolskie

PostWysłany: Nie 1 Mar 2009, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja raczej wiem ze liczy sie przecietnie litra na glowe zreszta pracowalam na niejednym weselu i tak jest ja na szczescie mam tanio wodke bbo mam duzo znajomych co aja swoje sklepy czy bary i cena jest naprawde fajna ja kupuje sobieskiego i winka a na poprawiny keg piwa i to by bylo na tyle
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 217, 218, 219  Następny
Strona 1 z 219

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group