Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dokończyć studia?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Nie 28 Lip 2019, 18:21    Temat postu: dokończyć studia? Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałybyście się dokończyć studia po kilkuletniej przerwie, zrobiłam 3 lata i myślę czy magistra nie zrobić, tylko mam obawy czy jeszcze uda mi się w ogóle coś przypomnieć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina797
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sob 21 Mar 2020, 18:49    Temat postu: studia Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór studiów, moim zdaniem niekoniecznie powinniśmy brać pod uwagę tego czy nam się to opłaca, ale czy tego chcemy i jeżeli tak to coś zbliżonego do naszych zainteresowań i osobowości. Czy będziesz spełniony dlatego, że coś Ci się opłaciło? Warto zastanowić się czego tak naprawdę chcemy. Polecam wgłębić się w poznawanie siebie i to jak zrozumieć lepiej swoją osobowość https://perso.in/blog/jak-osobowosc-pomoze-w-rozwoju-twojej-kariery/, żeby wybrać odpowiednią dla nas drogę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Muminka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 751

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubowa, pewnie że warto kontynuować naukę, bo rynek pracy coraz więcej od nas wymaga. Jeśli masz za sobą 3 letnie studia licencjackie, możesz nie tylko magisterkę robić ale też pójść na podyplomowe- często jest to jeszcze bardziej korzystna opcja. W szczególności jeśli wybierzesz jakiś przydatny kierunek, np. studia biznesowe MBA. Zobacz ofertę https://studia-mba.pl/ , wygląda bardzo obiecująco, zajęcia odbywają się zaocznie ale na wysokim poziomie, absolwenci mogą liczyć na zatrudnienie w wielu dobrze rozwijających się firmach, nawet o międzynarodowym zasięgu działalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2020, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma się taką możliwość to jak najbardziej opłaca się dokośczyć studia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 55

PostWysłany: Sro 20 Maj 2020, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muminka napisał:
Lubowa, pewnie że warto kontynuować naukę, bo rynek pracy coraz więcej od nas wymaga. Jeśli masz za sobą 3 letnie studia licencjackie, możesz nie tylko magisterkę robić ale też pójść na podyplomowe- często jest to jeszcze bardziej korzystna opcja. W szczególności jeśli wybierzesz jakiś przydatny kierunek, np. studia biznesowe MBA. Zobacz ofertę https://studia-mba.pl/ , wygląda bardzo obiecująco, zajęcia odbywają się zaocznie ale na wysokim poziomie, absolwenci mogą liczyć na zatrudnienie w wielu dobrze rozwijających się firmach, nawet o międzynarodowym zasięgu działalności.

Studia MBA są kosztowne, ale też nad nimi się zastanawiam i też w Warszawie na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. Nie wiem czy w tym roku, wciąż jakoś ciężko mi wrócić chociaż bardzo bym chciała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroforica
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 27

PostWysłany: Pią 22 Maj 2020, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót na studia po kilkuletniej przerwie na pewno nie będzie łatwy. Ja swego czasu , ze względów zdrowotnych zmuszona byłam przerwać naukę na 2 lata. Na szczęście udało mi się zdobyć upragniony tytuł magistra. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darful
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 65

PostWysłany: Czw 28 Maj 2020, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o powrót na studia,to może dobrym wyborem będzie Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
A o kwestii zakwaterowania,dla przyjezdnych można poczytać tu https://vizja.pl/akademicka-siec-mieszkaniowa,k23.html
Życzę powodzenia tym,którzy planują dalszą edukację,być może z perspektywą lepszej pracy!
_________________

Planujecie pożyczyć na wesele?
Koniecznie odwiedźcie moją stronę i skorzystajcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Sro 8 Lip 2020, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to wypadałoby dokończyć to, co się zaczęło...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 617

PostWysłany: Sob 18 Lip 2020, 5:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero wybieram się na studia i właśnie zastanawiam się nad wyborem kierunku. Powiedzcie mi czy waszym zdaniem warto jest wybrać się do tej szkoły https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-studiow/pedagogika/ na pedagogikę? Z tego co widzę to w Szczecinie ta uczelnia ma bardzo dobre opinie. Jakie jest wasze zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cmarks
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 15 Sie 2020, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już się zaczęło, warto dokończyć, wyższe wykształcenie i tytuł dużo dają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group