Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budujemy domki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna991
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 30

PostWysłany: Nie 24 Sty 2016, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom warto pomysleć o zatrudnieniu architekt wnętrz warszawa. Dzieki jego pomocy wykańczanie domu nie będzie takie stresujące. Nam dom urządzał znajomy architekt i jesteśmy bardzo zadowoleni uśmiech Sama z pewnością tak ładnie nie urządziłabym pomieszczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaJot
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 10

PostWysłany: Wto 16 Lut 2016, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zaplanować wcześniej pewne oszczędności i od razu kupić wysokiej jakości okna energooszczędne żeby potem nie płacić dwa razy. Wiadomo, że to inwestycja, ale zwraca się. Lepiej zdecydować się na okna renomowanej firmy jak ta - okna łódź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek1989
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 19 Gru 2016, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że same okna nie wystarczą AniaJot. Najlepiej, aby cały nasz dom był energooszczędny. Fajną ofertę gotowy i tanich projektów takich domów widziałem niedawno tutaj https://www.extradom.pl/projekty-domow-energooszczednych Otatnio też czytałem, że podobno takie domy pobierają o 70% mniej energii niż zywkłe. Koszta utrzymania go więc muszą być naprawdę niskie, a przy tym fajne jest to, że dbamy o środowisko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pon 20 Lut 2017, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokąadnie, tylko żeby nie kosztował fortuny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iaeten
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o takich wzorach płytek łazienkowych: http://plusoutlet.pl/do/cat/plytki_ceramiczne/Plytki-ceramiczne,-gresowe? Zastanawiałam się, czy nie wykorzystać ich przy najbliższym remoncie łazienki. Podobają wam się takie kompozycje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weselinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 14

PostWysłany: Czw 23 Lut 2017, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, my również planujemy budowę domu. Mamy nadzieje, że latem ruszymy z budową. Jak na razie rozglądamy się za nowościami rynkowymi i ciekawymi rozwiązaniami. Teraz analizujemy rekuperatory. Czy ktoś z Was decyduje się na takie rozwiązanie? Ponoć można dużo oszczędzić na ogrzewaniu domu. Nie mówiąc już o luksusie ciągłego świeżego i oczyszczonego powietrza w domu, bez konieczności otwierania okien. Jeśli jest tu ktoś, kto ma zainstalowany u siebie taki system to pięknie prosimy o wskazówki, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze. A Wy jakie jeszcze ciekawe rozwiązania planujecie w swoim domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alinka22
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 116

PostWysłany: Pią 24 Lut 2017, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb i zarobków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Sob 25 Lut 2017, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam przejrzeć ofertę firmy TCS Ogrodzenia: http://krajowy.biz/firma,tcsogrodzeniacom. Ogrodzenie to nieodłączny element domu i ogrodu. Jest to firma, która profesjonalnie zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem najróżniejszych typów ogrodzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2017
Posty: 11

PostWysłany: Nie 26 Mar 2017, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mojej opinii jedną z najważniejszych kwestii przy budowaniu domów jest wybór ogrzewania. Jest to rzecz bardzo istotna żeby dobrze przemyśleć kwestię ogrzewania bo tego nei zmienia się zbyt często. Obecnie na rynku jest bardzo wiele różnych opcji jak olej, gaz czy nowe rozwiązania jak rekuperacja czy pompa ciepła. Mi się wydaje, że jednak najlepiej sprawdza sie ogrzewanie węglowe, jak np. kocioł z podajnikiem na ekogroszek. To bardzo fajna opcja bo podobnie jak w przypadku oleju można sobie nastawić temperaturę i opał jest automatycznie dozowany. Wiadomo, że trzeba piec naładować, ale w efekcie nie jest to tak mocno upierdliwe jak się wydaje. Za rok dwa mamy w zamiarze pomyśleć nad czymś własnym i chyba w tym kierunku pójdziemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Czw 22 Cze 2017, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprawy ogrzewania to ja miala straszny z tym problem. Rachunki w zime mnie dobijaly... Znajoma polecila mi zrobienie audytu energetycznego i posłuchalam sie jej. Fajna sprawa, firma http://www.unicon-termo.pl/ zrobila co miala i rachunki sa teraz duzo nizsze, polecam wam rowniez takie wyjscie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 23 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group