Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budujemy domki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 22 Gru 2015, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu okazała się dla nas zbyt kosztowna, więc jednak zrezygnujemy z tego pomysłu. Planujemy za to w najbliższym czasie kupno mieszkania toruń. Najważniejsze, żeby było w dobrej okolicy i był łatwy dojazd do pracy. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Wto 22 Gru 2015, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tala napisał:
A jakie ogrzewanie jest Waszym zdaniem najkorzystniejsze? Jaki rodzaj polecacie?


Wszystko zależy od domu oraz od mieszkania.Nie polecam ze swojej strony inwestowania pieniędzy w ogrzewanie węglowe. Jest to już stara technologia oraz tak naprawdę niewiele osób montuje sobie już takie piece. O wiele lepiej jest moim zdaniem zainwestować w ogrzewanie gazowe. Jest tańsze oraz instalacja jest wygodniejsza. Poza tym jest to ogrzewanie nieszkodliwe dla środowiska.Nie trujesz siebie ani okolicy.
Obecnie gaz dostarcza nam ta firma:
http://www.amerigas.pl/pl/

Mają dobre ceny. Nie mam podłączenia do instalacji miejskiej ale podłączyli mi butlę za domem. Sprawdza się.
uśmiech
Powrót do góry
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 23 Gru 2015, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w swoim domu ogrzewanie gazowe z instalacji miejskiej i nie powiedziałabym że to tanie rozwiązanie. Na szczęście mamy też kominek który naprawdę daje dużo ciepła bo w przeciwnym razie chyba bym zbankrutowała.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 29 Gru 2015, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie gazowe jest bardzo drogie, kiedyś mieszkałam w domu z takim ogrzewaniem. Znajomej mama płaci ogromne pieniądze jak dobrze ogrzewa mieszkanie gazem.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 29 Gru 2015, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka: Drogie owszem, ale jaka wygoda, czysto w domu, stała temperatura. Piszesz, że znajoma mamy płaci dużo, trzeba zobaczyć jaki jest piec, jaka instalacja itd... Pamiętaj, że stare piece te tzw ,,gliwickie,, / nazwa od producenta/ to faktycznie złodzieje kasy, ale dziś są bardzo dobre piece znanych marek polskich i zagranicznych z pełną automatyką itd. Cena ogrzewania zależy również od wielkości domu, jego współczynnika energetycznego , czy jest ocieplony, jakie są okna, drzwi itd..

Ponadto cena gazu zaczyna powoli w Polsce spadać, wprawdzie niewiele no ale....Miejmy nadzieję na tańszy gaz z Kataru, bo za ten z Rosji niestety przepłacamy.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 29 Gru 2015, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dobry nowy piec, a mimo to nie jest to tania sprawa, trzeba przyznać wygodne to jest
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 30 Gru 2015, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko głupie porównanie, bo do ogrzewania centralnego w bloku. Mamy w nowym bloku swoją kotłownię i przy wielkim grzaniu nie zapłącę więcej niż kilkadziesiąt złotych. Natomiast w domku, który wynajmowałam,piec był nowy i płaciliśmy kilkaset złotych miesięcznie.Ten sam metraż.
Wiem, że w domku, a w bloku jest inaczej, ale pamiętam tylko, że płaciłam dużo i moja siostra w nowym domu ma zimno okropnie, bo za gaz też sporo płaci i próbuje oszczędzać. Pewnie są tańsze rozwiązania.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na chwile obecną palimy w kominku dalej naprawdę dużo ciepła tylko w łazience mam włączone kaloryfery
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amelka12
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 9

PostWysłany: Czw 21 Sty 2016, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem zawsze chcieliśmy mieć swój domek. Wiosną zaczynamy budowę, jednak ciągle zastanawiamy się nad projektem. Zdecydowaliśmy się na gotowy projekt, ja już wybrałam taki http://www.domywstylu.pl/projekt-domu-onyks_4.php teraz muszę tylko do niego przekonać mojego męża.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 21 Sty 2016, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze do tego projektu wniesiesz swoje poprawki, bo nigdy żaden gotowy projekt nie jest dobry w 100 %.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 22 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group