Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budujemy domki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamil11
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią 22 Mar 2019, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Ostatnio wziąłem się z żoną za nasz ogród. Stwierdziliśmy, że wszystko zrównamy z ziemią i od nowa zaprojektujemy nasz ogród. Zrobiliśmy altanę, o której tak zawsze marzyliśmy
_________________
stojak na drewno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Sob 23 Mar 2019, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli budujecie domki to polecam dobrać odpowiednie okna i drzwi. Jedno i drugie dostaniecie tutaj https://www.drutex.pl/ Producent ma olbrzymi wybór i ceny dostosowywane indywidualnie. Polecam się zapoznać i cieszyć dobrym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz domek już dumnie stoi, mieszkamy w nim sobie, a od kwietnia planujemy wykończyć elewację. To też będzie duży koszt, a jednak nie zdołaliśmy tego za pierwszym razem wykończyć. Wcześniej jednak musimy kupić nową piłę do tarczy, bo stara się wyszczerbiła. Czy Tarcze tnące Freud polecacie ? Niby idzie wiosna, ale jednak to jeszcze nie to i musimy jakoś rozdrobnić drewno do pieca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DominikaNika
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2019, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamil11 napisał:
Cześć. Ostatnio wziąłem się z żoną za nasz ogród. Stwierdziliśmy, że wszystko zrównamy z ziemią i od nowa zaprojektujemy nasz ogród. Zrobiliśmy altanę, o której tak zawsze marzyliśmy


Posiadasz może jakieś zdjęcia? Szukam inspiracji dla swojego ogrodu uśmiech wiosna już za pasem
_________________
projekty domów drewnianych śląsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaDzier
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 12 Kwi 2019, 0:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy działkę i po ślubie chcemy wybudować dom uśmiech ostatnio szef w pracy powiedział mi, że jego znajomi mają ogrzewanie na wody termalne. Stwierdziłam, że pierwsze słyszę, ale opinie, koszty ogrzewania i ekologia zaczynają przeważać za. Mamy namiar na firmę, która oferuje pompy ciepła z Zielonej Góry, czyli tuż obok nas. Nazywają się http://comfo.pl/ i mają fajną ofertę. Znajomi sąsiadów ich nam polecili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 24 Kwi 2019, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w całej budowie domu najbardziej lubiłam urządzanie.
To najfajniejszy etap w budowie. Jeśli też jesteście na tym etapie to koniecznie przemyślcie wybór odpowiedniej balustrady. Wpiszcie sobie balustrady szklane wrocław i sprawdźcie czy wybór takiego elementu do waszego wnętrza będzie odpowiedni.
Szkło jest teraz bardzo modne więc myślę, że warto go rozważyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boczna
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 6 Maj 2019, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że wolałam zainwestować w dom holenderski od http://www.koninko.com.pl niż budować dom od samego początku. Prowadzę firmę i nie mam na to czasu. Lepiej w takiej sytuacji było skorzystać z oferty developera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 8 Maj 2019, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie żeby do takiego domu do ogrodu dokupić parasol? Mam na oku taki https://parasol-ogrodowy.pl/parasol-ogrodowy-regulowany i widzę że są one teraz popularne. Wiele mam zamiar odpoczywać w ogrodzie i nie chcę aby deszcz czy słońce mi w tym przeszkadzało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
johnny
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Chełm

PostWysłany: Sob 11 Maj 2019, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, niedawno zakupilem działkę w Chełmiei chciałbym się zapytać czy znacie jakieś lokalne firmy, zajmujące się projektowaniem kanalizacji? Gdyż mam plany inwestycyjne. Finalnie działka ma zostać hotelem, ale od czegoś trzeba zacząć. Myślałem na razie o zaprojektowaniu linii koryt ściekowych. Swoją drogą to zareklamowało się u mnie parę firm i tutaj znalazłem jedną https://betonwaluszek.pl/korytka-sciekowe/ ale nie wiem co o nich sądzić Czy ktoś już z nimi działał byłbym wdzięczny za informacje. Czy ktoś się orientuje na ile wychodzą koszty takich kanalizacji? Z góry dziękuję za sugestie i pomoc. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 13 Maj 2019, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez projektu raczej domu nie wybudujemy. Bardzo dobrą opcją jest możliwość skorzystania z gotowych projektów. Polecam wejść na stronę https://www.domywstylu.pl/ i się rozejrzeć. Zdecydowanie jest z czego wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 28 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group