Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zapraszanie koleżanek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
miałam to samo poczucie bezsensu na spotkaniu klasowym 10 lat po maturze ... Embarassed tragedia Embarassed kobiety były jakieś stare i zjechane, główny temat to dzieci i ich zdjęcia, faceci roztyli się i wyłysieli Confused o bosz ... musiałam nagle szybciej wyjść lol lol


Dokładnie tak, aż zaniemówiłam jak zobaczyłam niektóre moje koleżanki. Mąż, dziecko, a o sobie już nie pamiętają. Jak faceci maja nie zdradzać, jak kobiety po ślubie się tak zaniedbująpytajnikpytajnik?
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo maja 28 lat a zachowuja sie jak 40..
przeciez zycie nie skonczylo sie po maturze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
u nas cos w podobie.Nawet by mi sie nie chcialo byc na balu dla absolwentow.Musze ci sie wyzalic...
Odkad mieszkam w Anglii mam problemy z byciem zroumiana przez innych ludzi w moim wieku.Uwazaja ze w Anglii zarabiam nie wiem jakie miliony.Bo dom kupilismy,mam dwa psy,pierscionek zareczynowy za duzy.Jak przyjezdzam do kraju to zakupje duzo ksiazek.Powiedziano mi kiedys 'nie zrozumiesz nie masz problemow finansowych'.Nie mam lekko.Zarabiam swoje pieniadze ciezko.Placimy rachunki jak wszyscy.Czasem sa lepsze miesiace czasem zostaje ci 10 funto na 4 dni.U mnie z klasy wszyscy ostatnio narzekaja na pieniadze a jak powiedzialam ze wychodze za maz to uslyszalam 'no tak w bogatym panstwie sobie mozna pozwolic'.Przykro mi sie troche zrobilo.O czym rozmawiac z ludzmi o takim podejsciu..?


Sadie, ja cię zupełnie rozumiem. U mnie jest podobnie. Znajomi myślą, że nam pieniądze to z nieba spadają Rolling Eyes Nie rozumieją, że my prowadząc własne firmy musimy dużo ciężej pracować niż oni.
Losy ludzkie różnie się układają, nie znoszę zawistnych ludzi, którzy tylko czekają, aż ci się noga podwinie.
Teksty typu "karierowiczka" od znajomych z dziećmi i kredytami do spłacania, to ja słyszę na co dzień. Jak się gdzieś spotkamy, to zawsze komentarze typu, "no tak jak się ma pieniądze, to życie jest łatwiejsze"
Ja czasem jestem w Anglii 4 miesiące i wiem, że jak się uczciwie pracuje to można zarobić. Właśnie tak powinno być, pracujesz, zarabiasz i żyjesz na poziomie na który zapracowałeś.
Nie przejmuj się, wpuszczaj tak jak ja, jednym uchem i wypuszczaj drugim. Na zazdrość dużo się nie poradzi. Dobrze, że mamy przyjaciół, którzy cieszą się z naszych sukcesów, resztę trzeba olać............
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
albo maja 28 lat a zachowuja sie jak 40..
przeciez zycie nie skonczylo sie po maturze.


No dla niektórych to się chyba właśnie skończyło. Jak moje koleżanki z klasy, które w większości wyglądają jak własne matki, usłyszały, że nie mam męża i dzieci, to prawie pomdlały.
Ja przyszłam, elegancko i modnie ubrana, z figurą i cerą jak w liceum, więc trzeba było sobie znaleźć powód do krytyki.
Nawet usłyszałam, że kobieta bez męża i dziecka, to nie jest w pełni kobieta i nawet pieniądze tego nie zmienią język język język język język język
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel1978 napisał:
Sadie napisał:
albo maja 28 lat a zachowuja sie jak 40..
przeciez zycie nie skonczylo sie po maturze.


No dla niektórych to się chyba właśnie skończyło. Jak moje koleżanki z klasy, które w większości wyglądają jak własne matki, usłyszały, że nie mam męża i dzieci, to prawie pomdlały.
Ja przyszłam, elegancko i modnie ubrana, z figurą i cerą jak w liceum, więc trzeba było sobie znaleźć powód do krytyki.
Nawet usłyszałam, że kobieta bez męża i dziecka, to nie jest w pełni kobieta i nawet pieniądze tego nie zmienią język język język język język język



no żeż w mordę jeża, za przeproszeniem Exclamation Exclamation Exclamation co za bezczelność Exclamation Exclamation
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, wiem, o co Ci chodzi smutny wprawdzie jestem teacher, ale bardzo dużo pracuję, też w szkole prywatnej, więc coś zarobić można lol płacę za to okrojonym czasem wolnym smutny jednak dla ludzi jestem tą, która umiała się ustawić na studiach - to fakt, że po filologii jest więcej możliwości, niż po biologii czy wf... ale czy ja za to muszę być karana Question bardzo dużo z siebie daję we wszystkich miejscach pracy i nie narzekam, dobrze wyglądam, dużo podróżuję i do tego jestem szczęśliwie zakochana ---- ZAZDROŚĆ jest po prostu ohydna i tak bardzo widoczna smutny smutny smutny
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angel, ja na tym spotkaniu, mając lat 28, byłam dopiero co po ślubie (wprawdzie nieudane to małżeństwo, ale jednak), a one wszystkie już od 8 lat po Exclamation Exclamation z dziećmi Exclamation czułam się prawie jak stara panna, której się udało w ostatniej chwili przed 30tką Wink Wink ale jazdę miałam, tak siedzieć, obserwować i słuchać Wink Wink nie wiadomo, o co kaman lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tak samo.Kiedys spotkalam kolezanke w autobusie i uslyszalam ze dobrze wygladam,tak swiezo i mlodo.'No ale jak ci dzieci nad glowa nia placza to latwo'.Kurcze a co maja do tego dzieci?Krem ci na twarz nakladaja czy jak?
Dlaczego w Polsce mamy model ze zamezna i dzieciata kobieta musi wygladac jak zniszczona scierka..?JA mam dwa psy.To tak samo absorbujace jak dzieci.Czsem robie po 36 godzin na nogach (10 godz a nocce,potem nie klade sie za dnia spac bo szkoda mi tracic widok slonca),mam szkole,prace,dom do prowadzenia.A mam czas na fryzjera,kosmetyczke,wakacje, to forum i wiele innych.
Niesprawiedliwe...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Sadie"]'.Kurcze a co maja do tego dzieci?Krem ci na twarz nakladaja czy jak?


językjęzykjęzyk Najlepsze hasło, jakie od dawna słyszałam:Pjęzykjęzyk


Mnie się wydaję, że dużo kobiet po ślubie uważa, że wychodząc za mąż i rodząc dzieci skończyły już swoją misję, teraz tylko odchować i czekać na koniec Rolling Eyes Tak przecież najłatwiej, zaniedbać się i potem narzekać.
Ja wam dam przykład mojej babci. Ma 86 lat, ciągle pełna życia, uśmiechnięta, optymistycznie nastawiona do wszystkiego. Mimo lat i chorób ciągle jest szczupła, ładnie się ubiera, chodzi do fryzjera i kosmetyczki. Baluje z koleżankami więcej niż ja. Ostatnio jej jedna przyjaciółka robiła 85 urodziny w lokalu z orkiestrą Shocked Moja babcia tańcowała do 2 rano, i nogi moczyła potem w misce do 4, bo tak ją bolały. Moja druga babcia, przeciwieństwo tamtej choć młodsza o 7 lat. Wiecznie zgorzkniała, niezadowolona, tylko narzeka, nie dba o siebie i do wszystkich i o wszystko ma pretensje.
Ludzie są różni, nasze życie, w wielkiej mierze zależy od naszego nastawienia.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję babci 86-letniej lol lol ale trochę żal tej drugiej smutny może chce, ale nie może Wink
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group