Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sekrety i błędy z przeszłości
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 23:10    Temat postu: Sekrety i błędy z przeszłości Odpowiedz z cytatem

Do stworzenia tego tematu natchnoł mnie "kolega" z postu "mam problem duzy" Very Happy


...Czy macie może jakieś większe sekrety przed swoim ukochanym Question
...Czy popełniłyście/łeś w swoim zyciu jakiś błąd..i czy powiedziałyście/łeś o nim swojej narzeczonej/nemu... Question
..Czy uważacie że należy być szczerymw związku czy zachować takie rzeczy dla siebie Question
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pią 20 Lut 2009, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie istotne sprawy o których moim zdaniem wiedzieć powinien,to dzielnie wyznałam.Ale są takie o których nie wie i mam nadzieję że sie nie dowie,ale nie są to rzeczy które mają znaczenie dla naszego związku więc nie widę potrzeby mówienia o tym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Dotti. Jeżeli sprawy z przeszłości nie mają wpływu na związek to nie mówienie o niech nie świadczy o nieszczerości. Ja mam jedna taką sprawę, o której mam nadzieję, że PM się nie dowie. Poza tym gdyby wiedział o mnie wszystko ... cóż mógłby nie lubić mnie już tak bardzo Rolling Eyes Ale to wszystko to przeszłość a przed nami piękna przyszłość, której nie ma co mącić zaszłościami
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mojemu powiedziałam wszystko co miało znaczenie. oczywiście, kilka małych sekretówmi zostało, ale wcale nie uważam, że mam mu się spowiadać ze wszystkich grzeszków. on też nie zawsze był ze mną szczery i nie wierzę, żeby nie było nic, czego by mi nie powiedział. w tym momencie naszego związku wcale nie mam do niego 100% zaufania. stracił jena własne życzienie i teraz musi się starać je odbudować.

wcale nie trzeba partnerowi mówić wszystkiego. chodzi po prostu o to, by sprawy, które zostawiamy dla siebie, nie były z gatunku tych, które mogłyby mieć wielkie znaczenie dla związku, gdyby wyszły na jaw.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
wcale nie trzeba partnerowi mówić wszystkiego. chodzi po prostu o to, by sprawy, które zostawiamy dla siebie, nie były z gatunku tych, które mogłyby mieć wielkie znaczenie dla związku, gdyby wyszły na jaw.

zgadzam sie z Toba!! i oni i my mamy swoje male sekrety, wazne zeby to byly takie tajemnice ktore nie wplywaja na nasz zwiazek i nasza przyszlosc jak i zaufanie... nie musimy w koncu mowic tego, ze np. szlochalysmy do Di Caprio i calowalysmy jego plakaty jak mialysmy 15 lat... Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo że całowałyśmy kogoś innego niż Di Caprio, i to nawet nie plakat Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

margeritta napisał:
albo że całowałyśmy kogoś innego niż Di Caprio, i to nawet nie plakat Wink

no wlasnie lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje i się że mój narzeczony wie o mnie bardzo dużo. wie tyle o ile zapytał lub mu sama powiedziałam. nie mam przed nim nic do ukrycia. a czy ja wiem tyle samo o nim...? któż to może wiedzieć Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Narzeczony wie prawie wszystko - trudno byłoby żeby było inaczej jak wychowywaliśmy się na jednym podwórku. Chociaż jest jedna rzecz, o której raz tylko wspomniałam przy nim (i to przez przypadek, dobrze, że nic konkretnego nie powiedziałam...) i wolałabym, żeby on i nikt ze "starych" znajomych się o tym nie dowiedział. Ale jeśli się dowie to nie będzie miało to wpływu na nasz związek - po prostu wolałabym żeby nie wiedział.
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sony85
maniak
maniak


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 1152
Skąd: śląsk

PostWysłany: Sob 21 Lut 2009, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...Ja tez niemam nic takiego co by mogło wpłynąc na nasz związek w jakikolwiek sposób i mysle że moje kochanie też nie....

....A uważam że jeśli jest cos co może przez przypadek wyjśc na jaw i narobic szkód....to lepiej o tym powiedziec i porozmawiać zanim to sie stanie ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group