Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sekrety i błędy z przeszłości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam absolutnie żadnych. Możemy o wszystkim porozmawiać. Nie mam potrzeby ukrywania nic przed nim.
Co do zdrady, to ja nie wieżę, że zemsta daje poczucie ulgi.
Nie należę do osób mściwych, myślę, że dla mojego ukochanego największą karą za zdradę byłoby moje odejście. Nie jestem stworzona do cierpienia i bycia męczennicą. Nigdy jednak nikt mnie nie zdradził więc nie wiem jak bym postąpiła. Na awantury i płacze mam zbyt dużo klasy, wymyśliłabym coś innego Twisted Evil
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle, ze temat zdrady jest bardzo trudny i zadna z nas nie jest w stanie powiedziec na 101% jakby postapila w przypadku gdyby do niej doszlo. na schucho mowi sie czesto zupelnie inaczej niz jak juz jest sie w takiej sytuacji... zycze sobie i wszystkim abysmy nie musialy doswiadczyc tego w swoim zyciu!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 1:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie zamartwiam się na zapas takimi sprawami. To tylko życie, nie wiadomo co nas czeka. Trzeba żyć nie zamarywiając się co by było gdyby.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie mogę powiedzieć, ze nie zdradziłabym w rewanżu Cool możecie mówić, że to ulgi nie przyniesie ani nie zmniejszy bólu, ale nie wiem czy akurat tego bym oczekiwała. jakbym została zdradzona to z całą pewnością bym odeszła... czy bym kiedykolwiek wróciłapytajnik ja nie wiem co by mój narzeczony/mąż musiałby zrobić, żebym po czymś takim do niego wróciła....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozłąka na jakiś czas w takiej sytuacji na pewno byłaby dobra.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caliope8
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 813
Skąd: chatka pod lipami

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem, że by to nie zmniejszyło mojego cierpienia ani ulgi nie przyniosło, i do mściwych osób też nie należę ale też nie jestem płaczką, scen nigdy w życiu nie robiłam i robić nie będę ale coś bym musiała zrobić...na "sucho" myślę, że właśnie tak bym postąpiła
Ale póki co nie ma obawy, zresztą na razie nawet gdy naga modelka wskoczyłam mojemu ukochanemu do łóżka to wiem, że on by wyskoczył mając w perspektywie mnie w ramionach innego mężczyzny;)zazdrośnik Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
margeritta
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 279
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym głowy nie dała że nie zdradziłabym w rewanżu. A czy potrafiłabym wybaczyć zdradę? Nie wiem. Dziś wydaje mi się że nie ale gdyby (odpukać w niemalowane) to nie jestem w stanie przewidzieć...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z drugiej strony to co to za przyjemność przespać się dla zemsty z pierwszym lepszym?
Ja zdrady bym nie wybaczyła, odeszła bym.
Nie kupuję używanych kiecek, to tym bardziej nie chciałabym używanego faceta. Skoro zdradził to znaczy że nie kocha, nie pragnie tak jak kiedyś. Po co być z kimś kto nie jest nas wart?
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla zdrady nie mam wytłumaczeniea - zdradzi - koniec i już, gdyby naprawde kochał, szanował itd. nie zrobiłby tego pod zadnym pozorem, a jeśli przestanie jakimś cudem kochac, niech powie, wolę się rozstać jesii nie ma juz ratunku, ale nie ranić w taki sposób, ja się zdrady brzydzę i na samą myśl o czymś takim wściekam Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooooooo zgadzam się z koleżankąwykrzyknik!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group