Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co ostatnio dla siebie zrobiłyśmy....?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 399, 400, 401, 402  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja co prawda nie tylko dla siebie ale też dla mojego ł , upiekłam karpatkę , tak taka z proszku ale , musiałam troszkę pracy włożyć i się udało, bo w końcu kupiłam sobie swoją blachę do ciasta.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ostatnio zrobiłam dla siebie? Rzuciłam pracę wykrzyknik! I jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa lol jupi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam dziś sobie perfumy Britney Spears Midnight Fantasy buja w obłokach
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcys08
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 02 Wrz 2011
Posty: 638
Skąd: dalekoo

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dziś zakupiłam sobie super czapke i rękawice uśmiech co by mi zimno nie było jak śnieg spanie... o ile się tego doczekamy język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dziś zaspałam 2 godziny do pracy - dzięki czemu obudziłam się wyspana i wypoczęta oczko
miało to również swoje minusy, ale nie o tym temat Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carla napisał:
A ja dziś zaspałam 2 godziny do pracy - dzięki czemu obudziłam się wyspana i wypoczęta oczko
miało to również swoje minusy, ale nie o tym temat Very Happy


Rolling Eyes Rolling Eyes marzy mi się dokładnie to samo. język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelinka89 sama ona lol pierwszy raz spotkałam kogoś znanego Very Happy i do tego trzeba było się rozbierać lol jest nowy sklep u mnie w wielkiej galerii i sporo się tam przepłaca, ale jak zobaczyłam,że tam jest, to poleciałam jak armata Very HappyVery Happy był rabat, więc w sumie cena standardowa

i pooglądała cyce z każdej strony a już na początku tylko rzuciła okiem i od razu krzyczała " dziewczyny 75 e przyniescie " Very Happy nie ma to jak wzrokowo ocenic uśmiech i nie omieszkała mi ich układać Embarassed

ta brafiterka ktora bylam do niedawna zachwycona, zupelnie co innego mi kazala robic, zupelnie inny rozmiar .. i inaczej mierzyla

a pani Ewa od razu oceniała same cyce uśmiech a nie ze mierzyla przez stanik obwod...

nawet mnie nie zmierzyla w ogole wykrzyknikwykrzyknik mimo ze miala metr uśmiech

czulam sie zaszczycona, mimo, że trochę skrępowana Embarassed

ogólnie atmosfera wsklepie iście orgiastyczna .. tak jakby każdy lachon dostał silikony czy co Wink taka ogólna radość

no i tego straplessa nie kazała mi kupować jeśli chce mieć ładnie ukształtowany biust , bo on tylko trzyma i nic poza tym

Marga wybierz sie ale do jakiejs sprawdzonej, poleconej Wink ja niby bylam zadowolona i troche zdziwiona ze tak mam miec ramiaczka wysoko, biust pod broda, ale pomyslalam ze tak trzeba... a tu okazuje sie ze nie i efekt jest rownie powalajacy, a nie dra mnie te szeleczki , tylko sie trzyma wszystko na obwodzie

i jakosciowo powiem Wam , że używam effuniaków intensywnie , normalny każdy inny już by się zeszmacił, wszystko by powyłaziło
nawet rzekomo ekskluzywny triumph, który swoją drogą zszedł na produkcję na ukrainie ... i jakość jest bazarowa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 12 Gru 2011, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zrobiłam sobie kąpiel w solach i z książką wanna
Niestety, Połówek wrócił nieco wcześniej, nakrył mnie na tym rozpustnym czynie i się bezczelnie wprosił Rolling Eyes
Zrobiłam mu nową kąpiel, czyta tygodnik, a ja mam wolne lol
Net- oto co dla siebie zrobiłam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sobie czarną spódniczkę kupiłam. Będzie na chrzciny i święta lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 13 Gru 2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelajn, akurat często zdarza się, że ktoś mierzy najpierw przez biustonosz, żeby orientacyjnie wiedzieć od jakiego rozmiaru zacząć.. Bez byłoby często ciężko - widocznie kwestia doświadczenia. Pani Ewa tyle tych cyckowych domków uszyła, że pewnie myśli od razu miseczkami oczko A ile tam kosztuje biustonosz? Bo u mnie w sklepie z effiuniakami średnio z 20 zł drożej niż w internetowym, ale tam jeszcze dochodzi przesyłka.. Nie ma ryzyka, a szczerze kobietki u mnie są tak miłe, że nie potrafiłabym ich wykorzystać i pójść zamówić w internecie, żeby dostać 10 zł taniej. A już przekonałam się na effuniakach, że czasem zdarza się rozmiarówka odrobinę inaczej wypadać, albo są różnice w rozciągliwości więc mierzę koniecznie;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 399, 400, 401, 402  Następny
Strona 400 z 402

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group