Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co ostatnio dla siebie zrobiłyśmy....?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 400, 401, 402  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 9 Lip 2011, 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kupiłam sobie dwa t-shirty i koszulę, a dzisiaj idę poszukać sukienki bo na poczatku września idę na wesele do znajomych uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w końcu dotarłam do fryzjera. Aktualnie jestem ruda Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ciągu 4 dni zaliczyłam fryzjerkę (podcięcie i baleyage) i dwie kosmetyczki - henna brwi i rzęs, wyrywanie brwi, manicure, peeling kawitacyjny. Wszystko fajnie, ale jak dla mnie za dużo tego;p Jednak zawsze to jakiś stres - że brwi za mocno wyrwane, że włosy za krótko ścięte itd;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
W ciągu 4 dni zaliczyłam fryzjerkę (podcięcie i baleyage) i dwie kosmetyczki - henna brwi i rzęs, wyrywanie brwi, manicure, peeling kawitacyjny. Wszystko fajnie, ale jak dla mnie za dużo tego;p Jednak zawsze to jakiś stres - że brwi za mocno wyrwane, że włosy za krótko ścięte itd;p


Z brwiami mam to samo, zawsze wydaje mi się, że są za cienkie. Teraz łażę do lustra i biadolę, że kosmetyczka mi za dużo wyrwała.

Miałam dziś robione paznokcie i pani powiedziała, że nigdy czegoś takiego nie widziała - palce krwawiły mi jak nie wiem co! Nie dało się ich normalnie spiłować! A miało być miło i przyjemnie...

Z takich przyjemnych rzeczy to dopiero zrobię sobie pachnącą kąpiel z pianką dla relaksu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 12 Lip 2011, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia Katarzynka napisał:
ewelinka89 napisał:
W ciągu 4 dni zaliczyłam fryzjerkę (podcięcie i baleyage) i dwie kosmetyczki - henna brwi i rzęs, wyrywanie brwi, manicure, peeling kawitacyjny. Wszystko fajnie, ale jak dla mnie za dużo tego;p Jednak zawsze to jakiś stres - że brwi za mocno wyrwane, że włosy za krótko ścięte itd;p


Z brwiami mam to samo, zawsze wydaje mi się, że są za cienkie. Teraz łażę do lustra i biadolę, że kosmetyczka mi za dużo wyrwała.

Miałam dziś robione paznokcie i pani powiedziała, że nigdy czegoś takiego nie widziała - palce krwawiły mi jak nie wiem co! Nie dało się ich normalnie spiłować! A miało być miło i przyjemnie...

Z takich przyjemnych rzeczy to dopiero zrobię sobie pachnącą kąpiel z pianką dla relaksu uśmiech


U mnie kobietka pochwaliła paznokcie, ale za brwi mnie ochrzaniła.. Wyrywałam przed panieńskim i cały czas coś wyrównywałam. Nie cierpię mieć mocno wyskubanych, ale ciągle wyrównywałam i wyglądałam strasznie. Ale henna i wyrównanie przez kosmetyczkę trochę pomogły;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 13 Lip 2011, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na zakupach w sobotę upiłam sobie spidenki, sukienkę letnią i letnie buciki. A dzisiaj byłam na próbnej fryzurze i makijarzu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja wczoraj zafarbowałam włosy na ten czekoladowy brązoczko bardzo fajnie wyszedł i teraz w końcu mam jakiś wyrazisty kolor;D
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam sobie sukienkę na lato, zwiewną, lekką, w kolorze malinowym- będzie w sam raz na upały uśmiech Gorzej, że teraz pogoda jest burzowa...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę dziewczyny, że idziemy w stronę dopieszczania siebie. Po wczorajszym spotkaniu z przyjaciółką i załapaniu doła dziś rano, jadę po pracy kupić sobie dwie pary butów na baaardzo wysokim obcasie radosny . Nogi sobie połamię a zacznę w nich chodzić. Ps. mam wrażenie, że moje świńskie nóżki są coraz bardziej świńskie Evil or Very Mad
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 14 Lip 2011, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pralinka napisał:
Ps. mam wrażenie, że moje świńskie nóżki są coraz bardziej świńskie Evil or Very Mad
ha ha ha ha ha ha ha ha
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 349, 350, 351 ... 400, 401, 402  Następny
Strona 350 z 402

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group