Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

a po co są te podziękowania?? pomocy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
animka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 0:23    Temat postu: a po co są te podziękowania?? pomocy Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
Jestem tu nowa i od razu spodobało mi się to forum. Bierzemy ślub za ponad rok czasu i już mam wszystko obcykane co i jak ale tak właśnie się zastanawiam co to dokładnie są te podziękowania dla rodziców jak się je robi i w ogóle co się daje...Ja nigdy jeszcze nie byłam na weselu i dlatego pytam. Pomożecie?? uśmiech uśmiech uśmiech uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie wiem po co te podziękowania. Chciałabym, żeby na moim weselu ich nie było i pewnie tak się stanie. Jak będę miała ochotę to sama podejdę do swoich rodziców i szepnę im cos na ucho od serca a nie tak przy wszystkich Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
animka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też własnie sie zastanawiałam nad tym, by podziękować im za wszystko ale nie tak pod publike, to tak dziko wyglada,a te całe prazenty to taka tandeta i bez sensu. Myślę może nad piosenką ale pewnie nie będe miała odwagi na to uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 16 Sie 2009, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie to nic nie powinno się dziać na siłę. I tak za dużo jest w całym naszym życiu przymusu, żeby jeszcze robić tyle rzeczy na pokaz i to na swoim własnym weselu.
Przesądy i stare skostniałe zwyczaje mają swoje miejsce w lamusie... i chociaż ciężko będzie przed rodziną to czasem trzeba postawić na swoim żeby nie zrobić ze swojego najważniejszego w życiu dnia jakiegoś targowiska próżności innych osób Rolling Eyes
Rodzice są ważni, ale nie koniecznie trzeba im to gadać na cały głos przez mikrofon a potem zamawiać żenującą piosenkę... chyba najważniejsze, że ja, ich dziecko, powiem im od serca to co czuję... i bez świadków będzie to tak samo ważne, jakby było przy wszystkich Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 21 Sie 2009, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem podziękowania sa po to by pokazac , że docenia się rodziców, by im podziękować by czuli się wyjątkowi w ten wieczór. Oczywiście nie wszyscy rodzice chcą stać na środku sali...itd Nasi nie mają nic przeciwko, ale jak by nie chcieli to ok Zawsze można w domu podziękować i ucałować uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo&Aga
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 339
Skąd: Kraków - Azory

PostWysłany: Sob 22 Sie 2009, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na kilku weselach ale na każdym były podziękowania dla rodziców najczęściej były to kwiaty + piosenka wspólne tańce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas były tylko toasty, za rodziców, dziadków, świadków. I jak był np za rodziców, to ja potem tańczyłam z moim tata, a mój mąż z moja mamą Smile
Podziękowań nie było, nigdy ich nie chcieliśmy. Dla nas to trochę kiszka, kiczowata piosenka, kosz kwiatów, które potem uschną itd.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla dobrze że poddałaś pomysł toastu zamiast tego wszystkiego. My nie chcemy podziękowań i zastanawiałam się, jak to załatwić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Zdrowie rodziców panny młodej" czy "zdrowie rodziców państwa młodych"- brzmi i jest ok! Smile Wszyscy patrzą na kogo trzeba a potem może być odpowiednia piosenka, jaką lubią rodzice, np. coś z czasów ich młodości Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 24 Sie 2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja będę walczyć o to, by jako takich podziękowań nie było. ale Jacek się uparł. uważa, ze powinny być, że bez nich się nie da, że jak to wyglada, że rodzicom bedzie przykro.... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group