Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rocznica ślubu rodziców w dzień naszego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 14 Lis 2013, 12:13    Temat postu: rocznica ślubu rodziców w dzień naszego Odpowiedz z cytatem

u nas się tak zdarzy, że rodzice T. w dniu naszego ślubu będą obchodzili swoją rocznicę... nie wiem którą, wypada chyba do podziękowań dołączyć jakiś prezent, co będzie odpowiedniego i niedrogiego? zetknęłyście/zetknęliście się z taką sytuacją?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Czw 14 Lis 2013, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak uśmiech U nas wszyscy sąsiedzi z jednej rodziny mieli praktycznie tak, że albo w dzień ślubu albo w poprawiny wypadała rocznica ślubu rodzeństwa lub rodziców lub i to i to lol To zawsze była dedykacja dla tego konkretnego małżeństwa i np bukiet kwiatów od męża dla żony czy od dzieci uśmiech

U mnie się tak złoży, że na naszych poprawinach mój teść będzie miał urodziny.

A znowuż rok po mnie ślub bierze moja młodsza siostra i na jej poprawinach my będziemy mieć swoją pierwszą rocznicę ślubu lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 14 Lis 2013, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zaraz po północy po oczepinach zadedykowałam z moim bratem rodzicom piosenkę ich z młodości bo mieli rocznicę ślubu swoją uśmiech mam to na filmie, coś pięknego jak przytuleni do siebie tańczą sami na sali uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
migo30
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 26
Skąd: Czeladź

PostWysłany: Sro 15 Sty 2014, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym prezentem to będzie pamięć o tym i zadedykowanie utworu który kojarzy im się z poznaniem, porozmawiaj z mamą czy tatą jaki to był utwór z którym mają miłe wspomnienia i ustal to z orkiestrą na pewno będzie to najlepszy prezent .
_________________
Polecam się przy doradzeniu bezpłatnym wszystkim przyszłym małżonkom co do przyjęcia weselnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
oleolaj
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 5

PostWysłany: Sro 18 Cze 2014, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, pamięć o trudzie włożonym w wykochanie jest czymś ponadczasowym i nie wymaga dodatkowych fajerwerków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Pon 7 Lip 2014, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością musicie skupić się na jakimś oryginalnym prezencie na podziękowania dla rodziców. Ja zamówiłam takie piękne szkatułki na reklama.ruda_wiewiórka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 100
Skąd: Sopot

PostWysłany: Wto 12 Maj 2015, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka miała taką sytuacjęoczko zadedykowała rodzicom piosenkę i był toast za nich;) prezent dostali na osobności;)
_________________
Don't give up!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Pią 12 Paź 2018, 12:50    Temat postu: pomyśl nad Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony to fajnie,ponieważ ich rocznice można opić na waszym przyjęciu. Myśle jednak,że mały prezent będzie odpowiedni. Jakiś czas temu w mieściewrocław noclegi blisko rynku widziałam dobrą cenę apartamentu "RIO". To da im chwilę do nacieszenia się sobą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dudas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio modne jest wręczanie podziękowania dla rodziców w kształcie drzewka ze sklejki oprawionej w ramę. Ceny są różne od 110zł na sklep.tuprezenty.pl i 140 na prezenty.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gulia
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 23 Paź 2018, 16:06    Temat postu: kosz Odpowiedz z cytatem

my zamowilismy na nasze wesele pięknekosze upominkowe dla Rodziców naprawde bardzo eleganckie i gustowne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group