Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trochę inne podziękowanie :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jessi99
Gość





PostWysłany: Pon 29 Maj 2017, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać inspiracji na podziękowania dla rodziców jest mnóstwo, tych nietypowych także uśmiech Mnie osobiście bardzo podobają się wszelkiego rodzaju upominki z grawerem. Ciekawy wybór tego produktów można znaleźć w http://www.grawernia.pl/k34,chrzest-komunia-slub.html. Według mnie takie podziękowania dla rodziców to świetna pamiątka na długie lata. Do tego jakiś kosz kwiatów lub ulubionych słodyczy i jestem pewna, że każdy rodzic będzie zachwycony uśmiech
Powrót do góry
majowapanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Mar 2017
Posty: 9
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw 8 Cze 2017, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otylesmotyles napisał:
A my naszym rodzicom zafundowaliśmy 3 dniową wycieczkę. Byli bardzo zadowoleni.


o! A gdzie ich wysłaliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Mar 2018, 14:57    Temat postu: Podziękowania dla rodziców Odpowiedz z cytatem

Ciekawym pomysłem jest film z podziękowaniami dla rodziców uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nina_p
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lip 2018
Posty: 3
Skąd: Łeba

PostWysłany: Sro 18 Lip 2018, 7:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycieczka na 3 dni w góry. W naszym kraju jest wiele pięknych miejsc gdzie można wypocząć. Być może rodzicom odpowiada aktywny wypoczynek więc czemu nie zafundować jakiejś niezbyt kosztownej wyprawy w poszukiwaniu przygód. Osobiście pomysł z SPA jest świetny. Z pewnych względów w ramach podziekowania szykujemy upominek z grawerem, lecz jeszcze nie zdecydowaliśmy sie co to będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 18 Lip 2018, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomi w geście podziękowania dla rodziców kupili im olbrzymie lustro o nazwie Wiktoria w sklepie https://www.dkwadrat.pl/ Prezent dość nietypowy, ale podobno rodzicom bardzo sie spodobał. Powiem Wam, że wcale sie nie dziwię, bo i mnie sie podoba uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GawelJaworski
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Wrz 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 25 Wrz 2018, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej powinno im się spodobać coś własnoręcznie robionego np. tort z lukrowymi podobiznami Very Happy


__________________

identyfikatory imienne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group