Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trochę inne podziękowanie :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waniuszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 3

PostWysłany: Wto 9 Mar 2010, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś szuka czegoś innego, to polecam

http://idea-glass.otwarte24.pl/24,EKSKLUZYWNE-I-ORYGINALNE-PODZIEKOWANIE-DLA-RODZICOW-ze-zdjeciem-na-lustrze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm...tylko czemu ma takie lustro służyć?
Nie podoba mi się ten pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Kwi 2010, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie przepadam za takimi prezentami... Rolling Eyes
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Czw 22 Kwi 2010, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rzesz Ty w morde 300 złotych ? Wolałabym teściowi dobrego koniaka kupić chociaż miałby radochę ,a to po oczach daje i się kurzy z resztą na miejscu mojej matki wrzuciłabym to do szuflady ,bo wieszając na ścianie popsułoby moja inwencje twórczą lol
Powrót do góry
Karolcia25
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 131
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 19 Maj 2010, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie lubię takich prezentów jak to lustro lub księgi.Co do wspólnego weekendu to nie wyobrażam sobie tego uśmiech Moi rodzice uwielbiają spędzać weekendy poza miastem,najczęściej w górach,natomiast teście rzadko ruszają się z domu,a siedzenie przed tv sprawia im największa frajdę. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Sro 19 Maj 2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiliśmy wazony http://allegro.pl/item1020009888_wazon_xxl_grawerowany_podziekowania_dla_rodzicow.html
Jakoś mi się udało przekonać Ł ze to mniej kiczowate niż takie te podświetlane tabliczki z naszymi fejsami oczko Jeden wazon srebrny a drugi złoty z własnym tekstem.Akurat miałam wenę twórczą Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Pon 24 Maj 2010, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już nie wiem co robić... Chcieliśmy też wysłać rodziców na weekend do Zakopanego, ale niestety przyszli teściowie nie znajdą czasu(jak się okazało z naszego wywiadu zaraz po weselu mają dużo pracy). A fundować weekend tylko jednym rodzicom to tak głupio. Mamy prezentację ze zdjęć rodzinnych i podkład chyba :
http://www.youtube.com/watch?v=jaHuctRWQ2c&feature=related

Ale czy to wystarczy? Chcielibyśmy, żeby rodzice jednak dostali jakiś namacalny prezent... ale CO?pytajnik? Kosze z kwiatami odpadają język

Miało nie być tańczenia w kółeczku i "cudownych rodziców" ale chyba jednak chcę tej piosenki na weselu. Całe życie jej nie słuchałam, bo od razu mi łzy naciekały i zawsze odkładałam wysłuchanie całości do dnia ślubu... chyba muszę to spełnić oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 31 Maj 2010, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też szukałam czegos "innego" i znalazłam takie statuetki:
http://www.allegro.pl/item1058522188_podziekowania_dla_rodzicow_statuetka_grawer.html

wyglądają bosko! tekst wysłaliśmy swoj. Rodzice byli mega zadowoleni i oczywiscie wszyscy plakali(włacznie z Darią oczywiście Very Happy )

Piosenke wybralismy "dzięki Wam" maly chór wielkich serc. Zresztą znalazłam ja wlasnie tutaj - dzieki :*

Wszyscy byli mega wzruszeni i udało sie tak jak miało uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Sob 5 Cze 2010, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My dajemy rodzicom duże kosze pełne słodyczy a do tego taką fajną karykaturę, na której będą oni i my:) Karykatura jest fajnym pomysłem ( wiadome, że nie jakaś wymyślana z powykrzywianymi twarzami) ponieważ coś takiego się oprawia i można powiesić na ścianie. Zawsze będzie się pojawiał uśmiech na twarzy jak rodzice na to spojrzą i od razu będą kojarzyć wszystkie miłe chwile z wesela. A jakieś albumy itd to moim zdaniem niepraktyczny prezent bo ogląda się to najwyżej kilka razy a później kurzy się gdzieś na dnie szafy. Oczywiście widziałam też na allegro podziękowania w rulonie albo w ozdobnym pudełku i to też rodzice dostaną, żeby mieli też jakąś poważną pamiątkę, która będzie wyrażała naszą wdzięczność...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martyna
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Sob 5 Cze 2010, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://picasaweb.google.com/fotografik68/Karykatury02#5268113444033843362

To jest to o czym mówię ale to tylko wzór, na razie nie nasze są te buźki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group