Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

NASZE ZAPROSZENIA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 284, 285, 286, 287  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra dziewczyny, dzięki Wam jestem zdecydowana na 95%Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serena mnie tam nie przeszkadza, że komuś się nie podoba to co mi się podoba, śmiało można komentować, po to wrzuciłam na forum oczko jeśli chodzi o butelkę podoba mi się butelka z rulonem w środku - miło się kojarzy uśmiech ten stojak to faktycznie przesada język ale tubka mnie urzekła
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rusnacci nie wiem jak Ty, ale ja szukałam zaproszeń w pobliżu miejsca zamieszkania (przez allegro) , okazało się, że mieszka autorka zaproszeń 10domów dalej na tej samej ulicy co ja wtedy i jest... kumpelą mojego brata. uśmiech A szukałam kogoś w pobliżu, bo znalazłam rozwiązanie na moje niezdecydowanie: poszłam do niej i powiedziałam, że w tym zaproszeniu podoba mi się to, a w tamtym tamto i chce to wszystko mieć w jednym uśmiech od koloru, stylu czcionki do tłoczenia zrobiła nam indywidualne uśmiech
Więc może też tak zrób i niech Ci sami zaproponują jakieś próbne na ekstra życzenie uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lentilka31
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 13

PostWysłany: Wto 12 Sty 2016, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaproszenia wybierałam ponad miesiac:) Narzeczony dostawał szału jak codziennie listonosz przychodził z nową próbkąuśmiech W końcu zdecydowałąm sie na poniższe:
http://zaproszenia-slubne.net/zaproszenia/zaproszenia-slubne-ze-wstazka-wsuwane/
http://krobia.net/allegro/zaproszenia/wstazka-wsuwane/zaproszenia-wstazka-wsuwane-19.jpg
U konkurencji takie samo zaproszenie jest o połowę tańsze ale miało tak postrzępiona wstążkę że prawie nic z niej nie zostało jak ją dociełam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 31 Mar 2016, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzcie jakie piękne! Na fejsiku ktoś wrzucił.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2016, 5:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam takie:


Czyli bardzo prościutkie zaproszenia. Zaprojektowałam je samodzielnie i wydrukowałam w tej drukarnii:
http://www.openprint.pl/

Nie chciałam nic ozdobnego. Te zaproszenia były bardzo stonowane, bardzo proste i eleganckie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monimoni
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sty 2016
Posty: 121

PostWysłany: Wto 19 Kwi 2016, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my wybraliśmy śmieszne zaproszenie uśmiech Tym bardziej że rysunek to jak wypisz wymaluj cali MY uśmiech



Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nika2708
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2016, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją przygodę ze ślubem zaczelismy oczywiście od zaproszeń. Przeglądając nie jedno forum czytałam że ciężko trafić na coś oryginalnego pięknego a zarazem na prawdę wykonanego rzetelnie a nie na "masówkę" więc zostało mi szukanie przerażona wizją ze wręczę przyszłym gościom papier na który nawet nie spojrzą myśląc że to ulotka Confused więc szukałam i odważyłam się to zrobić na allegro... oczywiście nie obyło się od wydania fortuny na same próbki ale czego się nie zrobi by zacząć w końcu czuć ten weselny klimat na fest uśmiech i znalazłam ... nie dość że piękne i subtelne wykonane na prawdę starannie to w dodatku obsługa mailowa i telefoniczna na wysokim poziomie ( znieśli każde moje marudzenie) uśmiech i jeśli któraś z was byłaby zainteresowana to polecam z czystym sumieniem Decokartke. Dzisiaj mi doszły zaproszenia i są PRZEPIĘKNE!

Z drugiej strony chciałabym wiedzieć czy któraś z was miała wpadkę z zaproszeniami.. w sensie na zdjęciu piękne i takie że aż oczu nie idzie oderwać a po odebraniu łzy w oczach i depresja....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Pon 16 Maj 2016, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie,że zaproszenia możecie sobie wydrukować równięż samodzielnie? Moim zdaniem bardzo ciekawa opcja bo jest to o wiele bardziej oryginalne niż zamawianie takich zaproszeń w sieci.... Zerknijcie sobie tutaj;
http://www.openprint.pl/zaproszenie

W drukarni openprint drukowałam swoje zaproszenia i winietki. Cena 200 zaproszeń to 90 z czyli kilkukrotnie mniej niż cena zaproszeń ze sklepów albo z sieci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pon 7 Lis 2016, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałam takie http://moje-zaproszenia.pl/variant/zaproszenia-slubne-sercowy-wzor-a6-otwierane-w-bok Miałam ogromny problem, widziałam milion zaproszeń, ale dopiero jak zobaczyłam te, to uznałam, że to jest właśnie to!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 284, 285, 286, 287  Następny
Strona 285 z 287

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group