Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

NASZE ZAPROSZENIA
Idź do strony 1, 2, 3 ... 285, 286, 287  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 12:32    Temat postu: NASZE ZAPROSZENIA Odpowiedz z cytatem

Bo nie ma tematu do wklejania zdjęć naszych zaproszeń, albo dzieleniem się trudnością wyboru "te czy te?" itd. Tak wiec o to proszę, wklejajcie zaproszenia i zawiadomienia uśmiech Dziewczyny już wklejały w innych tematach, ale fajnie by było gdyby tu też się te zaproszenia i zawiadomienia znalazły bo śliczne są i chcemy je zobaczyć jeszcze raz! oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo uśmiech
Zawiadomienia mojej roboty


i zaproszenia kupne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 19 Lut 2009, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już pisałam, ze śliczne, ale powtórzę uśmiech śliczne! a zawiadomienia są po prostu niepowtarzalne!

A oto moje, skromne i niedrogie, może nie dla każdego odpowiednie, ale dla mnie tak, bo bardzo mi się podobają i mam gdzieś to, że były takie tanie ;p

zaproszenia



i zawiadomienia :


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pon 23 Lut 2009, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.brideandgroomdirect.co.uk/We_ViewEns.cfm?sItemCode=WedEns6061&sCatalogCode=WedEnsBGUK&iStartRow=57&strcontinue=yes&strsearch=yes&format=WedEnsBGUK&vid=3388DD04A2- to moje rozyczki na pierscionki

http://www.brideandgroomdirect.co.uk/We_ViewEns.cfm?sItemCode=WedEns6061&sCatalogCode=WedEnsBGUK&iStartRow=57&strcontinue=yes&strsearch=yes&format=WedEnsBGUK&vid=3388DD04A2- to certyfikaty malzenskie

http://www.brideandgroomdirect.co.uk/We_ViewEns.cfm?sItemCode=WedEns6061&sCatalogCode=WedEnsBGUK&iStartRow=57&strcontinue=yes&strsearch=yes&format=WedEnsBGUK&vid=3388DD04A2- a to zaproszonka.Mam nadzieje ze sie spodobaja Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie Trudno powiedzieć czy ładne, bo wszystkie 3 linki pokazują to samo smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Castia napisał:
Już pisałam, ze śliczne, ale powtórzę uśmiech śliczne! a zawiadomienia są po prostu niepowtarzalne!

A oto moje, skromne i niedrogie, może nie dla każdego odpowiednie, ale dla mnie tak, bo bardzo mi się podobają i mam gdzieś to, że były takie tanie ;p

zaproszenia



i zawiadomienia :


Rewelacja. Naprawdę śliczne są. Az się zaczynam zastanawiać, czy warty będzie mój zachód w tym wszystkim i czy wyjdą mi przynajmniej w części tak śliczne, jak Wasze... smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Castia napisał:
Już pisałam, ze śliczne, ale powtórzę uśmiech śliczne! a zawiadomienia są po prostu niepowtarzalne!

A oto moje, skromne i niedrogie, może nie dla każdego odpowiednie, ale dla mnie tak, bo bardzo mi się podobają i mam gdzieś to, że były takie tanie ;p

zaproszenia



i zawiadomienia :


Rewelacja. Naprawdę śliczne są. Az się zaczynam zastanawiać, czy warty będzie mój zachód w tym wszystkim i czy wyjdą mi przynajmniej w części tak śliczne, jak Wasze... smutny


Napewno Twoje staranie będą warte zachodu oczko Zawsze to co robi się z sercem ma większą wartość i daje ogromną satysfakcję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
Sadie Trudno powiedzieć czy ładne, bo wszystkie 3 linki pokazują to samo smutny


zrobie jeszcze raz.Powiedzcie mi czy widzicie.
http://www.brideandgroomdirect.co.uk/ProductDesign.cfm?prev=1&TempPrev=0&blnPreviewRequestSubmitted=0&recordsperpage=0&CompletedOrder=0&sBasketID=0&iSubGroupID=1828&alogo=1&menu=none&morethanonepage=YES&HostDomain=0&FirstTimeThrough=1&option=ProductDesign.cfm&format=PP29531&vid=707A5B3D12&CFID=73254552&CFTOKEN=41887295-rozyczki

http://www.brideandgroomdirect.co.uk/ProductCluster.cfm?prev=1&TempPrev=0&blnPreviewRequestSubmitted=0&recordsperpage=12&CompletedOrder=0&sBasketID=0&ClusterItem=Clust7130&iSubGroupID=2039&alogo=1&menu=none&morethanonepage=YES&HostDomain=0&FirstTimeThrough=1&option=ProductCluster.cfm&format=PG0431&vid=707A5B3D12&CFID=73254552&CFTOKEN=41887295-holdery na certyfikaty

http://www.brideandgroomdirect.co.uk/We_ViewEns.cfm?sItemCode=WedEns6061&sCatalogCode=WedEnsBGUK&iStartRow=57&strcontinue=yes&strsearch=yes&format=WedEnsBGUK&vid=707A5B3D12-zaproszenia
Mam nadzieje ze teraz dziala Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Wto 24 Lut 2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rewelacja. Naprawdę śliczne są. Az się zaczynam zastanawiać, czy warty będzie mój zachód w tym wszystkim i czy wyjdą mi przynajmniej w części tak śliczne, jak Wasze... Sad


Oczywiście, że będą wykrzyknik!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladysunshine
guru
guru


Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 2659

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny, jak już się za nie zabiorę, a mam nadzieję, że nastąpi to już wkrótce, to wstawię zdjęcia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 285, 286, 287  Następny
Strona 1 z 287

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group