Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

NASZE ZAPROSZENIA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 285, 286, 287  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marti1987 napisał:
Mel_Si napisał:
Kolor nie ma istotnego znaczenia.

Dlaczego nie ma??


A dlaczego musi mieć?

Jasne, że fajnie jak się wszystko razem zgrywa i tworzy jedną całość np. motywem ale przede wszystkim to PM ma się to wszystko podobać i jak chcą fioletowe zaproszenia a salę wystroić na biało-niebiesko to jest ich sprawa i podejrzewam, że nikt im tego później nie wypomni język
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Escherichia napisał:
Marti1987 napisał:
Mel_Si napisał:
Kolor nie ma istotnego znaczenia.

Dlaczego nie ma??


A dlaczego musi mieć?

Jasne, że fajnie jak się wszystko razem zgrywa i tworzy jedną całość np. motywem ale przede wszystkim to PM ma się to wszystko podobać i jak chcą fioletowe zaproszenia a salę wystroić na biało-niebiesko to jest ich sprawa i podejrzewam, że nikt im tego później nie wypomni język


Uśmiałabym się nieźle, gdyby mi ktoś wypomniał kolor zaproszeń. Dla mnie nie ma znaczenia, czy będą zgrywać się z kolorem sali czy kwiatów. Ja chce mieć kolor biały, ecru, łososiowy itp. bo tak mi się kojarzy z Parą Młodą i elegancją. Specjalnie na zaproszeniach mi nie zależy, bo to nie jest najwazniejszy element na ślubie. Goście dostana je na 2 miesiące przed weselem, a potem o nich zupełnie zapomną, więc też nie widze sensu kupować nie wiadomo jak drogich tych zaproszeń. Takie mam zdanie uśmiech
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:
Specjalnie na zaproszeniach mi nie zależy, bo to nie jest najwazniejszy element na ślubie. Goście dostana je na 2 miesiące przed weselem, a potem o nich zupełnie zapomną, więc też nie widze sensu kupować nie wiadomo jak drogich tych zaproszeń. Takie mam zdanie uśmiech


Wiadomo, że zaproszenia nie są najważniejsze ale akurat ja mam inne doświadczenie w tym temacie... Ostatnio odwiedzaliśmy rodzinkę i o kogo nie byliśmy to u każdego gdzieś na półeczce stało nasze zaproszenie... Aż byłam w szoku bo to przecież tyle czasu minęło... lol A niektóre ciotki to nawet na pamiątkę zabrały sobie menu i zawieszki na alkohol i też to trzymają uśmiech Cieszy mnie to bo włożyłam dużo serca w takie detale uśmiech Mi się podoba zgranie kolorystyczne i tematyczne ślubnych detali więc pewnie starałabym się zgrać wszystko chociażby niewielkim elementem ale każdy robi jaki mu się podoba uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 3 Lis 2014, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy to samo Very Happy a co lepsze i nasze zdjęcie w ramce też stoi obok zaproszenia Very Happy takie wyróżnienie bo u niektórych to kilka wesel było w tym roku a tylko nasze zaproszenie stało uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Wto 4 Lis 2014, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że zaproszenie to w jakimś stopniu wizytówka ślubu i wesela. uśmiech Taki przedsmak tego, co zobaczy się za kilka miesięcy, jeśli rozumiecie, co mam na myśli. oczko Dlatego nie mogę się doczekać wybierania naszych zaproszeń, na pewno nawiążemy w nich do motywu wesela i kolorów przewodnich. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Wto 4 Lis 2014, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas też na pewno zaproszenia będą z motywem kolorystycznym takim jak cała otoczka wokół. Czyli moje dodatki, wystój sali itp. uśmiech
Ale dla mnie to wszystko musi ze sobą współgrać oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 4 Lis 2014, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy mieć dom w stylu retro, to może zaproszenia też nie jakieś nowoczesne. Sama nie wiem;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Twojciech83
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 16
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią 30 Sty 2015, 22:26    Temat postu: dekoracje Odpowiedz z cytatem

co myślicie o zaproszeniach kolorowych drewnianych?

http://sklep-slubny.venarti.pl/129-zaproszenia-slubne-drewniane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lerrea
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 57
Skąd: miasto piernika

PostWysłany: Pią 30 Sty 2015, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie wpadłabym na to, że można zrobić drewniane zaproszenia. język

Pomysł mi się podoba, może to być fajna pamiątka dla gości. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 30 Sty 2015, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostaliśmy w takiej formie kartkę z życzeniami od mojego przyjaciela oczko Fajna sprawa uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 285, 286, 287  Następny
Strona 279 z 287

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group