Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skąd wiecie, że to ta/ten jednyna(y) ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majsid
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 11:36    Temat postu: Skąd wiecie, że to ta/ten jednyna(y) ? Odpowiedz z cytatem

Jak przetesować swoją narzeczoną/ narzeczonego? Skąd wiecie, że Wasza druga połówka po paru latach (nie zakładam, że zaraz po ślubie) zmieni się w kogoś zupełnie innego? Macie jakieś sposoby, spostrzeżenia?

Nie chodzi mi tutaj o zupełnie rzeczowe podejście do osoby, którą kochacie tylko o coś co mogłoby być jednak bardziej obiektywne niż miłość - czy w ogóle taka ocena jest możliwa? Zapraszam do wypowiadania się na ten temat uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie lubię okreslenia "testować".

ja nie martwię się, że mój narzeczony zmieni się tak bardzo, że nie będzie za co go kochać. może gdyby był w moim wieku to bym się martwiła, że za kilka lat będzie nie do poznania. ale tak to jestem dziwnie spokojna, że pomimo upływu czasu będzie między nami ok uśmiech większość znaczących zmian ma już za sobą.ale człowiek zmienia się całe życie oczko a raczej dojrzewa.

ja po prostu WIEM, że to TEN facet, nie zastanawiałam sie czy to może być TEN facet, nie myślałam.... po prostu w pewnym momencie już wiedziałam.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas zmienia się co 7 lat -zostało to naukowo udowodnione uśmiech Nie zamierzam GO testować, sprawdzać. A może to mi odbije na stare lata i ON ze mną nie wytrzyma:) Żyję chwila obecną - nauczyło mnie tego życie. Nie martwię się, co będzie za kilka lat, bo moge już wtedy nie żyć. Taka jest niestety brutalna prawda smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ja po prostu WIEM, że to TEN facet, nie zastanawiałam sie czy to może być TEN facet, nie myślałam.... po prostu w pewnym momencie już wiedziałam.....

podpisuje się pod tym wszystkimi odstającymi członkami ciała Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale skoro z kims się jest to znaczy, że jest to ktoś wazny dla Nas, jesli takie masz podejście "testowanie", "sprawdzanie" to chyba nie jest to TA JEDYNA JEDYNA OSOBA, sorki, ale to sie wie, ja chce reszte życia spędzić ze swoim Skarbusiem i nie wiem co przyniesie życie, jak się zmienimy, ale chce z nim być i to jest najwazniejsze, a nie jakies testowanie Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja powiem więcej... jesli ktoś się zastanawia to znaczy raczej, że to nie jest ta osoba.....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent dokładnie tak!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rybix
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 85

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się po prostu wie uśmiech hihih jeśli sobie nie wyobrazasz zycia z kims innym..to chyba wiadomo.. ze to to uśmiech nie zaprzeczde ze sama nie raz sie zastanawialam.. bo to chyba juz tak jes uśmiech hihi ale czym wiecej myslam tym bardziej wiedzilam, ze o to Very Happy nie raz sie klocimy i mam juz wszystkiego dosc:D ale nie moge sobie wyobrazic klotni z kims innym Very Happy hihi spokalam sie z ludzmi ktorzy po 20 latach wzorowego malzenswa..rozstali sie.. czasem w klotni.. bo cos sie wydarzylo..cos sie zmienilo..nie jestesmy w sanie przewidziec..ego co bedzie kiedys.. ale to od nas zalezy..czy dobrze wybralysmy..i jak ebdziemy dbac o nasza milosc uśmiech hihih pasuje tu teraz przyslowie Very Happy jak sobie poscielasz tak sie wyspisz Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie malzenswo tkore rozpadlo sie po 20 latach nie bylo rewelacyjne. jakies bylo, ale musialo w koncu cos peknac co przelalo czare goryczy i w koncu doszlo do rozstania. Wydaje mi sie ze 20 latch dobrego malzenstwa to juz mozna dozyc pozniej starosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie bylo to tak ze nigdy nie myslalam o slubie.Nigdy nie bylam na to gotowa,nigdy mnie ta idea nie pociagala.Jakos to nie ja i nie moje zebawki.Z Andym to nagle stalo sie oczywiste,jakby naturalne.Jak oddychanie.
Dla mnie to znak ze cos w tym zwiazku jest wiecej niz w innych.Bo na rozum biorac to wszystko moze sie zdarzyc.On sie mna znudzi,ja sie nim znudze czy tez przestaniemy sie kochac z jakiegos powodu...Ciezko przewidziec bo zycie niesie nam nie to co chcemy ale to co dla nas ma Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 1 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group