Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skąd wiecie, że to ta/ten jednyna(y) ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon 5 Sie 2013, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze zanim zaczęliśmy być razem myślałam o tym, że z takim mężczyzną jak mój narzeczony to mogłabym ślub brać. Przyjaźniliśmy się jakiś czas więc znałam już jego wady i zalety, różne "błędy młodości" i odpowiadał mi taki jaki był. Później jednak udało nam się zejść i tak już iść razem zamierzamy do końca życia.

A że to ten jedyny wiem, bo:
akceptuje mnie taką jaką jestem, widział mnie już w różnych sytuacjach, niekoniecznie korzystnych i nie uciekł, mogę na niego zawsze liczyć. Dla mnie był skłonny do dużych rewolucji w życiu, o których wcześniej nie myślał.
Poza tym widzę po sobie, że inaczej się zachowuję w tym związku. Jestem w stanie dla niego zrobić dużo rzeczy, których nie zrobiłabym dla moich poprzednich partnerów i robię to chętnie. Jestem w stanie wyobrazić go sobie jako ojca moich dzieci i nie boję się tej wizji język
I to też był dla mnie sygnał, że to jest TO.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jack1234
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 10 Paź 2013, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak szczerze to tego nie sie wie uśmiech

To się czuje ;D
_________________
Żyj chwilą dlatego ;D oswietleniedomowe.pl Zalukaj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Czw 10 Paź 2013, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w sumie czułam to od początku bycia z moim Ł. Teraz życie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to ten jedyny uśmiech W każdej sytuacji mogę na niego liczyć, nigdy się na nim nie zawiodłam, robi wszystko żebym była zadowolona i szczęśliwa uśmiech I co najważniejsze przy nim czuję się kochana i bezpieczna !
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
autocash
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 103

PostWysłany: Pią 11 Paź 2013, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wcześniej fajnie napisał, że to wypadkowa różnych zmiennych.
No bo jak opierać się tylko na "czuciu"? Dzisiaj ono jest, jutro może nie być i co dalej? Z drugiej strony i ono jest nieodzowne.
A co do tego poznawania się przez minimum 2 lata. Zgoda - trzeba się dobrze poznać. Ale związek też może być "przechodzony", tzn. widzisz coraz więcej wad (bo patrzysz coraz bardziej obiektywnie), a przy tym nie łączy Cię z tą osobą nic formalnego. A wokół tyle innych, wciąż "idealnych". Także myślę, że niebezpiecznie jest kierować się jakimiś sztywnymi ramami. Jedni ludzie "sprawdzą się" szybciej, inni wolniej - zależy też, co im życie przyniesie.
_________________
Autocash - Twoja wypożyczalnia samochodów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
guniaa
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 5
Skąd: woj. małopolskie

PostWysłany: Wto 29 Paź 2013, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim przypadku to było zarówno "czucie' jak i wspólne zgranie i podobne poglądy na to jak chcemy aby wyglądało nasze wspólne życie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu to czuję, nie potrafię inaczej wytłumaczyc...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu wiem i już. uśmiech
Odpowiada mi w każdym aspekcie. Jego wady też są ok oczko
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to się czuje po prostu. Motylki w brzuchu. Znamy się i jesteśmy razem 7 lat a ja nadal się rumienię jak go widzę i uśmiecham się jak głupia gdy coś robi obserwując jego ruchy uśmiech To jest TO! lol
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lineek92
Gość





PostWysłany: Pią 27 Gru 2013, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zdania że to się czuję i widzi uśmiech kobieta ma motylki w brzuchu a mężczyzna również to czuje w inny sposób.
Powrót do góry
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to wiem ale z drugiej strony nie wiem. Wiem, że jest mi z nim dobrze, ba! bardzo dobrze. Już po 3 miesiącach brałam go w ciemno za męża (szkoda że on tak długo to odwleka). Uwielbiam go, szaleję na jego punkcie, świetnie się dogadujemy, jak go nie ma przez cały tydzień - wariuję, w weekendy nie potrafię się od niego oderwać nawet na krok. Po tylu latach a ja wciąż czuję się przy nim jak zakochana nastolatka! I jednak wiem, że to jest TO! serduszka serduszka serduszka serduszka serduszka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 49, 50, 51, 52  Następny
Strona 50 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group