Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skąd wiecie, że to ta/ten jednyna(y) ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednego jestem pewna - Mój Skarbuś to własnie ten, nie wyobrażam sobie kogoś innego przy moim boku i nie chcę! I to się poprostu wie, mozna ze soba mieszkać, mozna i nie, ale to nie ma wpływu na ten wybóruśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*AGNIESZKA* Zgadzam się z Tobą. Nie wierzę, że ludzie przestają sie kochać ot tak, po 20 latach małżeństwa...
Przede wszystkim para musi umieć ze sobą rozmawiaćwykrzyknik ale uwaga rozmawiać konstruktywnie: tak, że by wyjaśnić sobie dany problem, omówić i znaleźć rozwiązanie.
Przecież każdy człowiek się zmienia i trzeba się porozumieć ze swoją Połówką Wink

Naszym kluczem jest wyjaśnianie sobie wszelkich problemów od razu na gorąco.. bez owijania w bawełnę.. Jak mnie coś zakuje w serduszku i jest mi źle z jakiegoś powodu, to od razu mówię, że zrobił mi przykrość (faceci czasem potrafią zrobić coś bezmyślnie.. Rolling Eyes) lol
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także zaraz mu mówię, że mi przykrość zrobił i rozmawiamy, Jemu także zawsze powtarzam, że jeśli cos jest "nie tak" niech mi powie, cos z tym zrobimy, charakter człowieka się zmienia co 7 lat (jak ktoś wczesniej gdzies na forum zaznaczył) - nie wiem co będzie wtedy, przeciez nie zdarzyło Wam się np. czegoś nie lubić, nie tolerowac, lub mówić "nie wyobrażam sobie, zebym..." - a czy często nie jest tak, że własnie to zrobiliśmy:) Ja wiem po sobie, że się zmieniłam uśmiech Wiem, że wiele rzeczy, których dawniej bym nie powiedziała, nie zrobiła - zrobiłam, teraz mogę powtarzac Skarbusiowi ,", że ja napewno nie...", nie lubię tego, owego, a co będzie jak mi isę odmieni? Nie zaskocze Go wtedy? Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super AGNIESZKA. Ja tez inaczej do zwiazkow podchodzilam jak mialam 20 lat i inaczej teraz.Na przyklad nie mam generalnego typu czy brunet czy blondyn ale powiedzialam sobie ze rudy raczej nie bylby moim wyborem.Mam rowniez uraz do imienia Andrzej (po ojcu).I co wyszlo?Moj mezczyzna ma na imie Andrew i jest rudy Wink To taki najmniej istotny przyklad.Zycie stawia nam rozne sytuacje na naszej drodze.Ja nigdy nie bede mogla w 100% przewidziec co moje slonce zrobi bo to sie nie uda.
Wydaje mi sie ze dojrzale malzenstwo wymaga elastycznosci w stosunku do siebie i umiejetnosci szczerej rozmowy.Akceptacja roznic,umilowanie zalet.My jestesmy rozni jak platki sniegu ale to sprawia ze nie nudzimy sie ze soba.No i jak dla mnie super jest sie zaglebic w sposob myslenia totalnie inny od twojego.Fascynuje mnie to.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jeszcze 3lata temu mówiłam, ze ślub raczej będzie mi nie potrzebny, strata czasu..... patrzyłam na rodziców i często miałam wrażenie, że więcej jest między nimi złości niz miłości, wiem, że małżeństwo niczego nie gwarantuje.... wcześniej liczyłam na faceta wyglądającego jak Antonio Banderas czy Johnny Depp, z ciemnymi oczami.... a popatrz, mój ma niebieskie oczy i jest ciemnym blondynem.... ma wiele wad i jeszcze więcej zalet.... nieźle się uzupełniamy, jesteśmy tak różni, a w pewnym sensie tak podobni oczko na nikogo innego bym go nie zamieniła. ja osobiście zdaję sobie sprawę, że życie może się różnie potoczyć, że za 20lat możemy już nie byc małżeństwem, ale jestem jak najlepszej myśli. wątpię, zebym po następnych kilku latach mogłabym być bardziej pewna niż jestem teraz. i wcale mi nie żal, że tak młodo podjęłam taką poważną decyzję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do pewnosci to kwestia indywidualna.Jedna kobieta bedzie pewna jak glaz inna bedzie miala troszke watpliwosci.Jedno jest pewne podemujac sie tak powaznego zobowiazania jak malzenstwo trzeba liczyc sie z ogromem pracy jaki trzeba w zwiazek wlozyc zeby dzialal.Dla obopolnego dobra.Jesli sie szczerze mysli i pracuje nad relacja to nie widze racjonalnych powodow do rozstania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mhmmm uśmiech Odmienność mężczyzny jest bardzo przyciąga wbrew pozorom uśmiech

Wydaje mi się też, że ważne w związku jest aby obojgu tak samo się chciało zabiegać o siebie..
Jak jedna osoba daje z siebie cały czas wszystko, a druga prawie wcale..to w końcu tej pierwszej opadną ręce i się podda..

Miłość bardziej polega na dawaniu niż braniu.. przecież tak cieplutko robi się na sercu, kiedy Ukochana Osoba odwzajemnia Twoje starania Wink
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to mialam na mysli mowiac 'pracowac nad relacja'.Spoczecie na przyslowiowych laurach tylko szkodzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego tak lubię powiedzenie "nikt nie jest niezastąpiony" oczko nie chodzi o pewność, ze teraz o już jest to i nic złego absolutnie nie może się stać. nic nie jest dane raz na zawsze. chodzi o pewność co do słuszności podjętej decyzji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 18 Lut 2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"nic nie jest dane raz na zawsze"... trzeba pielęgnować miłość uśmiech wykrzyknik!
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 50, 51, 52  Następny
Strona 4 z 52

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group