Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

przed ślubem - kosmetyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeciez nie każdy pan młody ma wypryski na twarzy...

a co do solarium, to oczywiście przesadzona opalenizna kiepsko wygląda. Ale nikt przed weselem nie chodzi po to aby wygladac jak brzoskwinia tylko, ja uważam, ze opalone ciało ładniej wygląda w białej sukni ślubnej.

Ale oczywiście ile osób tyle opinii.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc lepsza naturalna opalenizna
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się opalenizna z solarium jest okropna, ale na osobach , które są od tego uzależnione, które sa POMARAŃCZOWE! To paskudnie wygląda, a delikatna opalenizna jest super, ja isę czuję atrakcyjniejsza jak jestem lekko opalona, ciało jest bardziej seksowne - ja tak uwazam, a jak pójde dwa trzy razy przed slubem co sie stanie? Do tej pory byłam tylko przy większych imprezach typu sylwester, wesele przyjaciółki, nie widzę w tym nic dziwnego, tylko nie przesadzajmy - wszytsko dla ludzi ale rozsadnie! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Agnieszka!
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę naturalną opaleniznę, zupełnie inaczej ciałko wygląda, ale jak się zima nie da, solarium wskazane uśmiech Latem ze słoneczka naturalnego korzystam jak tylko mogę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaklina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 711
Skąd: Jastrzebie Zdrój

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój to się wołami nie da zaciągnąć do kosmetyczki uśmiech a po za tym mój cały czas używa kremów na wypryski więc już od dużego czasu nic nie ma uśmiech a po za tym żadna z nas ( tak mi się wydaje ) nie będzie miała nie wiadomo jakiego makijażu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alysza
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 500

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że naturalna opalenizna jest lepsza, mam nadzieję, że uda mi się taką zdobyc przed slubem. Ale tak jak Agnieszka napisała, co jeśli ślub jest np zimą? Wtedy z naturalnym słoneczkiem ciężko, więc albo solarium albo bez opalenizny iść do ślubu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1010
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 118

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez uwazam ze solarium wskazane jak nie maozliwosci opalic sie naturalnie. przeciez nikt nie mowi o niewiadomo jakiej opaleniznie tylko chodzi o to zeby ladniej wygladac. wiadomo przeciez ze do bialej sukni opalenizna pasuje a moj K. juz chodzil na solarium i wcale nie wygladal brzydko. nikt nie wiedzial ze chodzi a cere mial sliczna. nie pomaranczowa tylko lekko brazowa. calkiem naturalnie to wygladalo. a jesli chodzi o kosmetyczke to tez nie idzie zeby ukryc wypryski czy cos tam tylko po to zeby nalozyla mu taki specjalny krem zeby mu sie cera na zdjeciach nie swiecila bo wiadomo jak sie tanczy to czlowiek sie poci. kobiety maja puder a faceci co? tez chca ladnie wygladac w tym dniu i nie nalezy tego krytykowac bo kazdy ma prawo byc pieknym:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj Andy do kosmetyczki sie nie wybiera.Jak mi zakomunikowal '100% samiec nie bedzie sie upiekszal'.Zreszta natura go obdarowala.Dobra cera,biale zeby.On jest rudy z koloru wiec opalenizna u niego to nie jest najlepszy pomysl
Ja sie wybiore kilka razy na solarium o tak jak pare kobiet stwierdzilo cialo z lekkim kolorem wygleda lepiej.Suknia tez ladniej wyglada.Oczyszczanie skory i 8 razy kuracja dla wlosow.Powinno wystarczyc Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez uwazam ze za pomoca solarium mozna sie fajnie rownomiernie opalic!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group