Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zazdrość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i dobrze, że za późno ..... zdrada jest dla mnie niewybaczalna Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Czw 2 Lip 2009, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korek napisał:
bo czasami takie już... podstarzałe lol lol

podstarzałe... mnie się czasem wydaje, ze najgorsze są te młodsze a nie te podstarzałe.... Cool

ja bym wolała być ta porzuconą żoną niż zdradzaną. co mi to da, że mąż mnie dla kochanki nie zostawi, skoro i tak z nia sypia Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Pią 17 Lip 2009, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie również zdrada jest niewybaczalna, moje Kochanie doskonale o tym wie, o tym rozmawialiśmy o tym wielokrotnie, muszę przyznać, że na początku był trochę zdziwiony tym co Mu powiedziałam, nie potrafił zrozumieć, jak deklarując że go kocham, mogę mówić, że nie wybaczyłabym Mu zdrady, jeden ksiądz nam wtedy bardzo pomógł i jestem mu za to ogromnie wdzięczna uśmiech
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 17 Lip 2009, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miłośc jest miłością, można kochać mocno i na wieki, ale pewne rzeczy skreślają kogoś jako człowieka. I jak miałabym wtedy być z kimś, do kogo nie mam szacunku Rolling Eyes
My z Andrzejem mamy ten sam pogląd na zdradę, dla niego też to niewybaczalny błąd Rolling Eyes no ale nie mamy zamiaru się zdradzać Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 18 Lip 2009, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tak naprawde skleślę człowieka jak mnie pobije. albo zgwałci. TO jest dla mnie granica, po przekroczeniu której z całą pewnością nie ma powrotu. zdrada jest milimetr przed tą granicą. zdradę bym mogła wybaczyć, czy bym zostałapytajnik 99,99% - nie, nie zostałabym z takim człowiekiem. 100% nie zostałabym z takim cżłowiekiem, gdyby miał kochankę i to nie byłaby zdrada, ale cały ciąg zdrad, ciągnący się dniami/tygodniami/miesiacami czy latami.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Sob 18 Lip 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację MissIndependent, ja również przez słowo "niewybaczalna" rozumiem, że byłby to definitywny koniec naszego związku, na pewno bym odeszła, a wybaczyć ...hmm...z pewnością kiedyś, tak, ale ile czasu by mi to zajęło...nie jestem w stanie określić.
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 18 Lip 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MissIndependent napisał:
zdradę bym mogła wybaczyć


Z atopsji wiem, ze zdrade da sie wybaczyc, ale nigdy sie jej nie zapomni. I na 100% z takim czlowiekiem nie warto zostac. Im szybciej sie odejdzie, tym lepiej. Chociaz wiem, ze to piekielnie trudne, ale najlepsze wyjscie z mozliwych.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sob 18 Lip 2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wielu rzeczy nie mogę ludziom zapomnieć i nie jest to dla mnie aż takim problemem. i nie chodzi o zapominanie. ja bym nie chciała zdrady zapomnieć. stało się, dostałam nożem w plecy, cierpię, otrząsam się i idę dalej. kiedyś stwierdziłam, ze zdrady nigdy przenigdy nie wybaczę i że na 100000% odejdę. ale prawdajest taka, ze wiemy o sobie tyle na ile nas sprawdzono. ja nigdy nie zostałam zdradzona. żaden mężczyzna, z którym byłam, nie umawiał się z innymi za moimi plecami będąc ze mną w zwiazku, nie wymieniał z innymi śliny i nie tarzał się po pościeli. nigdy nie miałam tego problemu. gdyby Jacek mnie zdradził...raz... to rzeczywiscie bym odeszła. ale skąd mam mieć pewność, ze po kilku latach, gdybyśmy się znów spotkali i gdyby wciąż iskrzyło nie dałabym mu drugiej szansy?? jeśli czułabym, że to miałoby sens... że jednak może nam się udać... to być moze bym się zastanowiła... ale wolę nie znaleźć się w takiej sytuacji.

o ile nie mamy do czynienia z łajdakiem, który powinien gryźć piach, bo tak naprawdę zwiazek traktuje jak zabawę i myśli, że wszystko mu wolno to myślę, że na zdradę w zwiazku (z obojętnie której stronie) tak naprawdę pracują oboje partnerów. nie żeby to miało być usprawiedliwienie...ale jakby się nie zastanowić to zdrada się skądś bierze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Pon 3 Sie 2009, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem zazdrosna, ale jednocześnie dumna. Mój Ukochany jest bardzo miły i sympatyczny, Ludzie poprostu lgną do niego. A ze przystojny to laski tez. Ale on nie daje mi powodów do zazdrości.
Na poczatku jak sie tutaj przyprowadziłam przedstawiał mnie znajomym w tym także były kobiety. Całował je na przywitanie w policzek. Niby powód do zazdrosci ale dla mnei nie, bo kiedy przedstawiał mnie mówił (i ciągle mówi przy każdej okazji): to jest moja ksiezniczka Sara. Czyż moze byc coś piękniejszego??

I teraz keidy sie spotykamy z kolezankami jego i sie razem smiejemy i on sie z nimi wygłupia to jestem taka dumna bo wiem, ze on kocha tylko mnie i nie ukrywa tego.

A gdy czasami mnie dopada zazdrosc to patzre sobie na moj pierscionek zareczynowy i od razu mi lepiej Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selin
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 68

PostWysłany: Pon 21 Gru 2009, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my rowniez nie dajemy sobie powodow do zazdrosci, mój mily zna moich przyjaciol w meskim wydaniu i od poczzatku wiedzial ze odnosze sie do nich ze szczegolna sympatia uśmiech tak samo ja nie widze powodow do zazdrosci gdy on wita sie przytulakiem z jakas ze swoich dawnych kumpelek uśmiech
zaufanie przede wszystkim uśmiech jestem zazdrosna w zdrowym tego slowa znaczeniu czesciej sie z nim drocze tak jak on ze mna niz faktycznie dajemy sobie powod do zazdrosci, poza tym gdy lapie mnie jakies zwatpienie to zastanawiam sie czy znajde kogos lepszego kto bedzie mnie kochal taka jaka jestem i akceptowal w 100%
moje slonce ma wszystko to czego szukam i zawsze bede go kochac :*
denerwuja mnie komentarze starszych osob typu "jeszcze zobaczymy za kilka lat" ... najczesciej sa to osoby po rozwodach ktorzy zagubili gdzies sens bycia ze soba i chyba troche nam zazdroszcza ze sie kochamy i wiemy dlaczego chcemy byc wlasnie we dwoje... mam nadzieje ze nigdy tego nie zapomnimy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 7 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group