Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zazdrość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leala_87
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 204

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas niestety odwrotnie....Ja jestem zazdrośnica. ale bez przesady.... Wink
_________________
ślub kościelny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Selma
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 56
Skąd: kujawsko-pomorskie/Inowrocław

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2011, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja zazdrość - pomijając już bujną wyobraźnię - wynika raczej z naszej różnicy wieku (jestem 4 lata starsza od mojego przyszłego męża) ... bo widzę, że dziewczyny z rocznika M. czy takie o rok czy dwa lata młodsze to po prostu fajne laski. Nie mam jednak powodów, żeby robić Mańkowi jakieś sceny. To za mną spędza najwięcej wolnego czasu, to mnie poprosił o rękę, to ze mną planuje wspólne życie z dwójką naszych dzieci uśmiech... i to mnie kocha. TYLKO mnie. Cool
Za to jego delikatną zazdrość lubię... Nie okazuje mi jej często, bo oczywiście nie ma najmniejszych powodów. Za to jak już się zdarzy to gdzieś w duchu się cieszę, bo wiem, że mu na mnie zależy i chce, żebym była tylko jego. uśmiech
_________________
"Moje serce jest pełne miłości..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyniiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Wrz 2011
Posty: 45
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Nie 25 Wrz 2011, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zazdrości piłowaliśmy przez pierwsze 3 lata związku, było wiele gwałtownych, niepotrzebnych konfrontacji. Ale myślę, że to było winą tego, że mieszkaliśmy w miastach położonych 35 km od siebie. Teraz obydwoje czujemy stabilizację życiową,mieszkamy razem i nie stwarzamy sobie sytuacji, by być o siebie zazdrosnymi, choć wiadomo odrobina zazdrości nikomu by nie zaszkodziła uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja_82
maniak
maniak


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1613
Skąd: z Asusa...:)

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My oboje jesteśmy zazdrośni. Wydaję mi się że ja bardziej.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Selma napisał:
Moja zazdrość - pomijając już bujną wyobraźnię - wynika raczej z naszej różnicy wieku (jestem 4 lata starsza od mojego przyszłego męża) ... bo widzę, że dziewczyny z rocznika M. czy takie o rok czy dwa lata młodsze to po prostu fajne laski. Nie mam jednak powodów, żeby robić Mańkowi jakieś sceny. To za mną spędza najwięcej wolnego czasu, to mnie poprosił o rękę, to ze mną planuje wspólne życie z dwójką naszych dzieci uśmiech... i to mnie kocha. TYLKO mnie. Cool
Za to jego delikatną zazdrość lubię... Nie okazuje mi jej często, bo oczywiście nie ma najmniejszych powodów. Za to jak już się zdarzy to gdzieś w duchu się cieszę, bo wiem, że mu na mnie zależy i chce, żebym była tylko jego. uśmiech


U nas jest bardzo podobnie Very Happy M. rzadko jest zazdrosny, ale jeśli już to to jest taaaaakie słodkie Very Happy I też jestem starsza - dwa lata - i mimo, że tego w żaden sposób nie widać to jednak jest czasami takie ukłucie irracjonalnej zazdrości u mnie oczko Ale uważam, że to nic złego, jeśli nie psuje relacji między ludźmi uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 28 Gru 2011, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też jesteśmy zazdrośnicy, myślę, ze oboje jednakowo oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amela
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 1

PostWysłany: Pon 30 Sty 2012, 18:35    Temat postu: zazdrość? Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zazdrosna o swojego narzeczonego. Nie mam ogólnie powodów, ale trochę wmawiam sobie czasami i stąd to uczucie. Może ze względu charakter jego pracy gdzie ciągle ma do czynienia z kobietami...
Ale ostatnio przetrawiłam wszystko i zrozumiałam, że to przejściowe i minie wraz z czasem... Nic tylko poczekać i nie naciskać aby nie zrazić do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazdrość jest potrzebna ale w zdrowej ilości
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś byłam bardzo zazdrosna, teraz czasem zrobię profilaktycznego foszka ale nie zachowuję się jak kiedyś..
Chyba udało mi się wyleczyć z tej zazdrości,jaką pielęgnowałam w sobie latami.. Zaczęło się od tego jak wchodząc do domu zastałam swojego ex śpiącego z jakąś lafiryndą w łóżku Evil or Very Mad Długo długo każdego faceta kontrolowałam,sprawdzałam,robiłam niespodziewane wizyty itd
Ale chyba przyszedł już taki czas,że jestem pewna swojego ukochanego i ta chora zazdrość poszła w odstawkę uśmiech Jestem z siebie dumna bo psycholog nie pomógł,a pomogłam sobie SAMA uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 31 Sty 2012, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serduszkox gratuluję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group