Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zazdrość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soze napisał:
Facet się może "przyjaźnić" tylko z nieatrakcyjną seksualnie kobietą. Za to większość kobiet naiwnie myśli że ma "przyjaciół" a tak naprawdę utrzymują kontakty z zakompleksionymi kolesiami, którzy boja się pokazać o co im chodzi.


O przepraszam, ale absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Moi znajomi nie są zakompleksieni, ani nie postrzegają mnie jako niezdobyty obiekt seksualnych wniesień. To krzywdzący stereotyp i brzmi troszkę jak scenariusz z filmu "Kiedy Harry poznał Sally". Życie jednak to nie kolorowy film.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Soze
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 78

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

straszna_dama napisał:
Soze napisał:
Facet się może "przyjaźnić" tylko z nieatrakcyjną seksualnie kobietą. Za to większość kobiet naiwnie myśli że ma "przyjaciół" a tak naprawdę utrzymują kontakty z zakompleksionymi kolesiami, którzy boja się pokazać o co im chodzi.


O przepraszam, ale absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Moi znajomi nie są zakompleksieni, ani nie postrzegają mnie jako niezdobyty obiekt seksualnych wniesień. To krzywdzący stereotyp i brzmi troszkę jak scenariusz z filmu "Kiedy Harry poznał Sally". Życie jednak to nie kolorowy film.


Może tu chodzi o pierwsze zdanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 20 Mar 2010, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ruda87 napisał:
i.... z jakiegoś powodu związek się rozpadł, więc miałabym wątpliwości, czy takiej osobie wogóle można ufać.... a zwierzać się np. z problemów w nowym związku ? Evil or Very Mad



ruda ujelas to bardzo dobrze. Jesli nie moge ufac czlowiekowi to nie bede tracic na niego czasu. Zyje sie raz, nie ma sensu marnowac czasu na glupoty
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Nie 21 Mar 2010, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie utrzymuje kontaktu z ex ale czasami patrze co słychac u niego na nk uśmiech
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonaryki
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 79

PostWysłany: Sro 24 Mar 2010, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to jestem baaaaaaaaaaaardzo zazdrosna o mojego narzeczonego szczególnie jak idziemy na jakiś spacer i przechodzi jakaś młoda nastolatka w kusej sukience to mój narzeczony patrzy się na nią nie tak jakby mu się podobała tylko człowiek jak człowiek idzie przed nim więc się patrzy aby na nikogo nie wpaść Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised ale i tak mimo swojej zazdrości wiem że mój kochany jest mi wierny i nie daje mi żadnych powodow do zazdrości..gdyz gdzie obecnie pracuje to są tam sami mężczyźni gdyż mój narzeczony pracuje jako stolarz więc nie mam o co się martwić..gdyż mamy do siebie na wzajem bezgraniczne zaufanie lol lol lol lol lol lol Powiem wam ze mój narzeczony choć tego nie okazjuje jest o mnie nawet strasznie baaardzo zazdrosny..czasami dla żartów pytam się czy jest zazdrosny a on mówi że nie jest zazdrosny bo nie ma takich powodów aby byc zazdrosnym..ale jednak w głębi serca wiem że troszeczkę jest zazdrosny z czego bardzo się cieszę Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Synek 15.12.2004.r Córeczka 04.05.2011.r
Córeńka 20.05.2012.r .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 26 Mar 2010, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soze napisał:
Facet się może "przyjaźnić" tylko z nieatrakcyjną seksualnie kobietą. Za to większość kobiet naiwnie myśli że ma "przyjaciół" a tak naprawdę utrzymują kontakty z zakompleksionymi kolesiami, którzy boja się pokazać o co im chodzi.

ale bzdura Rolling Eyes

to niezbyt mądre z góry zakładać, ze absolutnie nie ma przyjaźni damsko-męskich. takich prawdziwych przyjaźni. albo zakładać, że można się przyjaźnić tylko z nieatrakcyjnymi przedstawicielami płci przeciwnej. nie moja wina, że ktoś takiej przyjaźni nie doświadczył, ale ja mówię w tym momencie za siebie i muszę Wam powiedzieć, że taka przyjaźń istnieje. najwyraźniej jest bardzo rzadka. i nie powiem nikomu, że nie ma problemów, bo są. nieraz się zdarzyło, że ktoś mojego przyjaciela brał za mojego chłopaka. najczęściej to było bardzo zabawne. zabawa sie kończy, gdy ktoś się puka w głowę i szuka drugiego dna, bo "taka przyjaźń na pewno nie istnieje" Rolling Eyes innym problemem są życiowi partnerzy. nie każdy jest w stanie zaakceptować, że ukochany/ukochana przyjaźni się z przedstawiciel płci przeciwnej. dobrze, że mój szybko to zaakceptował, bo inaczej mój związek bardzo szybko by się zakonczył Rolling Eyes Cool

mój J. nie ma wielu przjaciół. przyjaźni się głównie z mężczyznami, ale ma dobrą koleżankę z pracy. to nie przyjaźń, ale koleżeństwo, a też mogłabym być zazdrosna, bo oprócz mnie to jedyna panna, która się koło niego kręci on regular basis.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Annoula
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 333

PostWysłany: Nie 28 Mar 2010, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Miss, istnieją przyjaźnie damsko-męskie z których nie rodzi się żadne poważniejsze uczucie. Mój Ł. ma przyjaciółkę jeszcze z lat szkolnych, jest mężatką. Wiem że mają wiele wspólnych tematów, mogą na siebie liczyć, ale to tylko przyjaźń. Ja to rozumiem i nie robię Mu scen zazdrosci.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka426
moderator
moderator


Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 4826
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem troszkę zazdrosna o mojego męża choć w głębi serca wiem że on jest wierny ,nie daje mi powodów do zazdrości . Ale wydaje mi się że jeżeli człowiek jest zazdrosny o partnera toznaczy że mu na nim zależy. Nie mówię o chorobliwej zazdrości
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Kathleen
maniak
maniak


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 1216

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem trochę zazdrosna Rolling Eyes Ale zgadzam się z Myszką... To chyba jest nieuniknione jak nam na kimś zależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotam
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 3470
Skąd: :))

PostWysłany: Sob 30 Paź 2010, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a u nas to bardziej mój mąż jest zazdrosny o mnie język

bo ja mam to do siebie..że po prostu lubiałam i lubię się z facetami kumplować...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group