Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zazdrość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zazdrosna... ale już sobie z tym co raz lepiej radzę. Bo kiedyś to byłam za bardzo zaborcza, wiem, że mój P. się z tym źle czuł. Teraz to już jest całkiem inaczej. Ale oczywiście nie ma przytulania, tykania, obejmowania, całowania innych kobiet Evil or Very Mad
A on mówi, że nieeee jest zazdrosny, stara się z całych sił by nie okazać zazdrości. Ale wystarczy, że sobie jakiegoś mojego kolegę "ubzdura" to się non stop o niego pyta...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a więc to nie tylko mój narzeczony uważa że nie jest o mnie zazdrosny hi hi Wink

jak sobie radzicie z zazdrością?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pon 16 Lut 2009, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z moją radze sobie tak, że staram się gryźć w język za nim mnie zacznie brać na "aferę", liczę sobie do dziesięciu a potem już łatwiej ;p myślenie racjonalne się włącza, tłumaczę sobie "zaufanie to podstawa w związku" i jestem z siebie dumna jak się uda ;]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także w danym momenie raczej się opanowuje, nigdy jeszcze jakiejś afery publicznie nie zrobiłam, ale za jakiś czas mu to wypomne w delikatny sposób poprostu powiem, że mi sie to nie podoba, wytłumacze, że mi przykro jak tak się zachowuje i mówię wtedy - co by było gdybym ja tak zrobiła, zachowała się - wtedy odrazu działa. Wiem, że zaufanie to podstawa, ale mi nie o to chodzi, ja mu ufam, ale przykro mi i chce, żeby wiedział, że 'przytulanie innych koleżanek" tak na mnie działa, dla innych to normalne, nic dziwnego, dla drugich - jak np. dla mnie bardzo przykre i już Very Happy i nic tutaj zaufanie nie ma do rzeczy Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 17 Lut 2009, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie przypominam, że przecież on jest ze mną, że jesteśmy zaręczeni.... przecież nie przez przypadek Rolling Eyes przypominam sobie, że kto jak kto ale on ma sprawne hamulce i nie zrobiłby nic głupiego, nic co mogłoby zniszczyć nasz związek uśmiech na szczęście nie raz pokazał, ze MY jesteśmy najwazniejsi uśmiech a ostatnio odczuwam zazdrość coraz mniej dotkliwie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierzyc mi sie nie chce, że tak mało osóbek zazdrosnych na forum Wink Ciekawe co by było, gdyby któregoś z facetów jakas "laska" przytuliła, czy każda z nas by się nie zagotowała w srodku lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 25 Lut 2009, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

weź nie strasz! zagotować się to mało powiedziane Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 2:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem zazdrosna jak diabli mimo ze malo mam powodow.Wlasciwie zadnych bo moj A chorobliwie niesmialy jest i generalnie z wygladu nie jest typem na ktorego angielskie laski by lecialy (glupie dziolchy).Nawet gdyby to on by pewnie zaczerwienil sie i uciekl.Z drugiej strony wiem ze ma za soba cos co sie tu naywa one night stand.Seks na jedna noc.To jest jedyna mysl ktora w jakis sposob mi 'dzwoni'.Generalnie czasem sie wsciekam jak mu zmiany takie robia ze sie moze przez jeden dzien w tygodniu widzimy.Wiem ze pracue w meskim towarzystwie wiec praca jest pewna.
Przytulanie sie,usmiechanie do innych lasek,calowanie,wszelkie formy zainteresowania groza smiercia lub kalectwem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Botica
maniak
maniak


Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 1108
Skąd: Brzeszcze

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym porządnym związku musi być zazdrość lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Czw 26 Lut 2009, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio łapię się na tym, że jestem zazdrosna o sekretarkę. Nie jego. Ale z tego samego działu. Dziewczyna młodsza od niego. Mężata. Żyją w dobrych stosunkach, a mi to przeszkadza.....nie potrafię jednak wytłumaczyć dlaczego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group