Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Cudowne i szczesliwe zbiegi okolicznosci
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 1:30    Temat postu: Cudowne i szczesliwe zbiegi okolicznosci Odpowiedz z cytatem

to watek tylko i wylacznie o szczesciu Wink
Czy zdazylo sie wam podczas przygotowan ze na przyklad cudowny zbieg okolicznosci doprowadzil was do zamowienia wspanialych zaproszen,cudnej sukni,znalezliscie obraczki waszych marzen lub w jakis magiczny sposob ktos lub cos pomoglo wam?
My mamy jakies nieprzecietne szczescie w zalatwianiu wszystkiego od poczatku.Oswiadczyny odbyly sie w grudniu zeszlego roku wiec sali zaczelam szukac w styczniu.Wszedzie gdzie dzwonilam slyszalam 'niestety juz mamy ten rok zajety ale jest jeszcze kilka wolnych dat na 2010'.Poniewaz 2010 nie wchodzi w rachube wiec rezygnowalam.Andy chcial slub w jakis dzien wekendu wiec sie dostosowalam.Ale wszystkie weekendy byly zajete.W miejscu w ktorym bierzemy slub byl wolny 29.09.09 (wtorek-moj ulubiony dzien) wiec go zabukowalam.Pozniej dowiedzialam sie ze Monk Fryston (nasze miejsce) me dozwolone tylko 35 slubow w roku i udalo nam sie zajac ostatnie wolne miejsce Wink
Bardzo uprzejmy czlowiek przetrzymal mi samochod o dwa tygodnie zebym mogla zaplacic mu depozyt.
Czy wam tez dopisuje szczescie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak narazie dla mnie wielkim szczesciem i niespodzianka byl prezent od mojej cioci. Jak dowiedziala sie o naszym slubie zadzwonila do mojej babci i powiedziala, ze wlasnie niedawno dostala spadek (byla zaskoczona tym faktem) od pani, ktora sie opiekowala a ktora zmarla i jak go dostala to postanowila za jakas czesc pieniedzy chce przeznaczyc na jakis dobry cel. I tu dowiedziala sie o moim slubie:) wiec dostalam od cioci 1000 euro:) dzieki temu nie musialam szczypac sie jakos szczegolnie z sukienka:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie o takie cos mi chodzi.Cos co sie wydarzylo,na co nie mialo sie wplywu a co bylo jak pomoc z nieba.
Super ze tak ci sie udalo.Bedziesz miala suknie marzen Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 2:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ahhh to dodam jeszcze, ze z racji wesela przyleci do Polski moja kuzynka, wnuczka mojej babci. wyjechala 4 lata temu a teraz przyleci i babcia sie bardzo cieszy a jak ona sie cieszy to i ja jestem szczesliwa:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 2:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam w druga strone.Moja babcia wybierze sie tutaj.Powiedziala na poczatku ze ona wcale nie chce bo jej daleko i sie zle czuje,nie wie co z nia bedzie ale zaangazowalam wszystkie sily i dala sie namowic.Super.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja się wczoraj dowiedziałam, że moja babcia chce nam dać 2 tys i sprezentować wino na wesele oczko dla mnie bardzo miła niespodzianka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też jak narazie mieliśmy dużo szczęścia (nie zapeszającwesoły. Do organizacji ślubu zabraliśmy się dość późno, bo w listopadzie, zrobiliśmy mały rekonesans sal weselnych, restauracji i albo nam nie odpowiadało miejsce albo cena.. Przypadek chciał, że dowiedzieliśmy się o nowopowstałej restauracji, do tego cena za osobę jak najbardziej do przyjęcia:) Tak samo było w przypadku sukni, którą wypatrzyłam w internecie i traf chciał, znalazła się oferta sprzedaży- mój rozmiar, kolor, cena też była niezwykle atrakcyjna uśmiech wykrzyknik Jestem pewna, że wiele z rzeczy, jakie mamy teraz już załatwione (foto, video, zespół) jest dziełem pozytywnego przypadku, ale muszę powiedzieć, że okupuję to również wielogodzinnym siedzeniem w necie, przeszukiwaniem, wysyłaniem maili i traceniem wzroku Wink
Ale, jak powiedziała mi przyjaciółka, która ma już ten cały szał za sobą, poszukiwania są stresujące (tym bardziej, jak trzeba coś razem ustalić i się zdecydować) a zarazem przyjemne i wyjątkowe.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez kazdy mi mowi ze to wszystko jest stresujace itd.Ale jak do tej pory wszystko idzie nam jak po masle.Andy pare dni temu powiedzial niesmialo ze nie rozumie czym sie stresowac bo jak narazie wszystko idzie po naszej mysli.Jak sie wie co sie chce to nie ma klopotu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ja mam wizję, jak mają wyglądać szczegóły mojego ślubu, jednak, gdy organizuje się go w dość krótkim czasie (u nas 7 mies.)to np.kwestia dobrego zespołu jest trudna i wielu innych rzeczy też:np.godzina w kościele, fotograf, itd. Przy okazji fajnie, gdy nie trzeba wydawać fortuny na niektóre przyjemności, a znajdzie się coś w normalnej cenie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 13 Lut 2009, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mialam 9 mcy na wszystko.Mowie 'mialam' bo wszystko udalo sie nam zalatwic.Nie robie calonocnej imprezy bo nastepnego dnia bardzo wczesnie wyjezdzamy w podroz.Wiec odeszlo nam z glowy organizowanie muzyki ale doszedl nocleg dla rodziny Andyego ktora mieszka daleko na poludniu Anglii.Cos za cos.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group