Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

grupery i grupony - problem ;/
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 8:07    Temat postu: grupery i grupony - problem ;/ Odpowiedz z cytatem

Czuje się nie pierwszy raz oszukana, to był ostatni raz kiedy coś kupiłam jakiś kupon.

A mianowicie, wczoraj widziałam ofertę jakiejś perfumerii , oprócz perfmu w opisie jest info, że są też tusze do rzęs , kupon za 25 zł o wartości 125 , tusz ok 90 zł , napaliłam się , że akurat za 25 zł będę miała super porządny tusz, którego normalnie nie kupie.

Kupiłam 3 grupery - wczoraj
Dziś jest godzina 7 rano, zabieram się za zakupy i co ?
Zgadnijcie
W ofercie zostały same drogie perumy, które są droższe niż w sephorze itd.
A tusze do rzęs i perfumy najtansze za 125 zł, które chcialam w prezencie akurat komus podarowa zniknely i to caly produkt . nie ma ze jest jakis tam tusz a stan magazynowy 0 , tylkow ogole sladu nie ma po tym.
Stan magazynowy 0 - bylby dla mnie jasny - rzucili sie ludzie, a ja sie spoznilam
ale ze nie ma wcale ?

Ale sie wkurzylam, wywalilam 75 zł, a drogich perfum nei mam zamiaru kupowac, raz ze zapas mam, dwa ze lokalnie nawet w drgoiej sephorze sa tansze.

Mialyscie juz z tymi voucherami problem ?
Moja siostra probowala reklamowac kuponw punkcie widmo , i nic Shocked

ale jestem naiwna Shocked

nie omieszkałam napisać do sklepu, że dokonałam zakupu gruperów na podstawie aktualnej oferty wczoraj, a dziś- o 7 rano czyli ile godzin później ? kilka nagle asortyment się zmienił ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, trzeba się z tym liczyć.. Też byłabym wściekła, ale skoro wczoraj były, to znaczy, że po prostu ludzie się rzucili.. Dobrze, że mówisz - ja też czasem odkładam złożenie zamówienia i nie pomyślałam, że tak może być.. A do kiedy kupon jest ważny? Może napisz do nich, kiedy będzie uzupełniony magazyn.. Przecież muszą coś pododawać, bo ludzie bez kuponów też chcą pokupować. No a dla mających kupony może nie starczyć..


Ja tam kupuje cały czas na grouponie, gruperze, citimie, okaziku i nigdy nie byłam niezadowolona. Raz zamknęli restaurację (zdążyłam wykorzystać kupon i nie dziwię się.. ) to pisali, że zwracają pieniądze. Mam nadzieję, że takie sytuacje mnie nie spotkają.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam różne doświadczenia- raz wzięlam grupon na pizzę, wszystko było ok, ale chodzimy tam na codzień, byliśmy obsłużeni jak każdy klient.
Innym razem, kupiłam grupon manicure+pedicure, usługa prawie w porządku, ale dało się odczuć, że stała klienta jest inaczej traktowana niż ja- z grupona (a to częsty zarzut, który słyszałam). No i na miejscu okazało się, że za pomalowanie lakierem muszę dopłacić (zwykle nie korzystam z takich usług, więc nie wiedziałam, czy w zakres takiego zabiegu wchodzi lakier, czy też za lakier się płaci więcej, więc zapłaciłam. Później w domu sprawdziłam, że usługa zawierała "malowanie jednym kolorem". Wkurzyłam się, ale to było 15 zł za french, więc darowałam sobie kłótnie).
Najgorsze był ten przypadek, kiedy kupiłam makijaż okazjonalny, a żadna sobota przez okres trwania grupona nie była wolna w normalnych godzinach (chciałam wykorzystać na jakieś wesele, więc malowanie o 15 było bez sensu, a w godzinach 08-12 zawsze mieli komplet).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do tej pory nie mam negatywnych wspomnień z kuponami. Kupiłam dwa - na wywołanie zdjęć i na zrobienie kalendarzy ze zdjęciami i wszystko było ok.

Nie wiem czy zdecydowałabym się na kupon na usługi fryzjerskie czy kosmetyczne - wydaje mi się, że oni sprzedają dużo takich kuponów i później robią wszystko na odpierdziel :/

Kolega mojego narzeczonego kupił grupon na garnitur jakiś drogi, markowy (nie pamiętam dokładnie, której firmy), a w sklepie okazało się, że rzeczywiście może wybrać wśród tych garniturów, ale wszystkie są z kolekcji sprzed 10 lat Shocked Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Ja do tej pory nie mam negatywnych wspomnień z kuponami. Kupiłam dwa - na wywołanie zdjęć i na zrobienie kalendarzy ze zdjęciami i wszystko było ok.

Nie wiem czy zdecydowałabym się na kupon na usługi fryzjerskie czy kosmetyczne - wydaje mi się, że oni sprzedają dużo takich kuponów i później robią wszystko na odpierdziel :/

Kolega mojego narzeczonego kupił grupon na garnitur jakiś drogi, markowy (nie pamiętam dokładnie, której firmy), a w sklepie okazało się, że rzeczywiście może wybrać wśród tych garniturów, ale wszystkie są z kolekcji sprzed 10 lat Shocked Rolling Eyes


U kosmetyczek/fryzjerek byłam kilka razy.. Prawie zawsze wychodziłam zadowolona. Raz nie byłam, bo jechałam tam godzinę, z przesiadkami a jak przyjechałam to okazało się, że kosmetyczka ma chore dziecko i nie przyszła do pracy, będzie dopiero za kilka godzin! Druga babka zadzwoniła do niej i przyjechała, ale obie byłyśmy tą sytuacją niezadowolone. Ja zmarnowałam kolejną godzinę, ona była zła, bo biedna musiała zostawić dziecko 'tylko ze swoim ojcem'. Ale pewnie taka sytuacja miałaby miejsce też przy normalnej klientce. Do jednej kosmetyczki wróciłam i wracać będę. Różnicy w traktowaniu nie widziałam.

Ale co do tej restauracji, na którą narzekałam.. Przyszliśmy. Na jakieś 10 stolików był 2 zajęte, a pan na wstępie na nas nakrzyczał, że się nie umówiliśmy i skąd oni mają wiedzieć, że muszą tyle jedzenia przygotować! Czyli jak wejdzie klient z ulicy, to też będą mieć pretensje, że się nie umówił bo oni nie będą gotować/zamawiać składników?! Prawie nic nie było, mimo, że w lokalu pustki, po negocjacji pozwolono nam zamówić - oczywiście z tego, co było w menu, czyli prawie nic;p Jedzenie mieli bardzo smaczne, ale nie wróciłabym tam. Po kilku tygodniach dostałam maila, że oferta odwołana i kto nie wykorzystał ma się zgłosić po zwrot pieniędzy. Przy następnym spacerze po okolicy okazało się, że lokal jest już zamknięty. A szkoda - mieli bardzo smaczne jedzenie, inne niż w podobnych restauracjach i gdyby nie pretensje, że ktoś tam zagląda na pewno wróciłabym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście nie miałam żadnych problemów z kuponami. Wszystko było ok. Z usług fryzjerskich korzystałam było ok. No może poza tym, że fryzjerka była trochę jakaś dziwna. Ale tak to wszystko bez problemów.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaja
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 887

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelajn, ja na gruperach itp. kupuję często, zawsze jestem zadowolona. Raz zdarzyło się, że coś kupiłam, a 2 dni później pokazała się korzystniejsza oferta. Zrezygnowałam więc z tej pierwszej - bez problemu zwrócili mi pieniądze. Masz takie prawo i może to jest rozwiązanie Twojej sytuacji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 8 Lis 2011, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doczytam regulamin i spróbuję się tego 'pozbyć'

btw sklep mi odpisał, że meili takich jak moje przyszło ok100 , wiec postanowili wycofac produkt..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 800
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie kupowałam , jakoś tak nie mam zaufania , choć oferty czasem są kuszące.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 9 Lis 2011, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 - jestem bardzo pyskata i roszczeniowa, wiec od razu wywalilam meila ze czuje sie oszukana, oczekuje wyjasnien i terminu kiedy pojawia sie te kosmetyki .

w odpowiedzi napisali ze do konca rokuna ina poczatku roku nie beda mieli napewno juz dostawy.

kupon jest wazny bodajze do lutego ? czyli w sumie nie tak dlugo

ale nic mi to nie pomaga, bo na sile perfum nie bede kupowac, owszem moglyby sie nadac na prezent na gwiazdke, ale sek w tym,ze sa drozsze niz w drogich jak na moj gust perfumeriach typu sephora, douglas, np 70 zł itd, wiec daje mi to kupienie czegos co moge kupic na miejscu a nie jest mi do niczego potrzebne

napisali jeszcze, ze ludzie od razu wykupili, bo te kosmetyki nie byly za "doplata" do kuponu . i ze chcieli uniknac kolejnych 100 meili .
i ze woleli usunac calkiem niz dac stan magazynowy 0 - tego nie kumam , bo widze 0 - nie ma to nie ma, ale jak bylo, a zniknelo , to az zzielenialam ze zlosci, ja lubie jak klienta sie szanuje, wtedy klient lubi wydawac pieniadze i czuje sie wazny, ale jak klienta robi sie w bambuko i zdziera sie pieniadze to wola to o pomste do nieba. a przy takiej konkurencji klienta sie powinno szanowac....

Oczywiscie oferta bez limitu - czyli nie przewidzieli ze ludzie sie "rzuca" na "dodatki i inne kosmetyki " a nie docelowo perfumy

to tak jakby kupic kupon do pizzeri, gdzie jest pizza, kebaby cos tam , ale nagle okazuje sie ze akurat pizzy nie ma;/ a w ofercie caly czas i opisie na gruperze wisialo ;/

jak bede miala czas to opisze jak moja siostra sie naciela 2 razy na hotelach i na depilacji uśmiech a ja glupia zamiast na jej bledach sie uczyc, to wierze, ze ktos mi cos taniej sprzeda;/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group