Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 939, 940, 941
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 bardzo bym chciała, ale ten temat to taki tasiemiec że nic się nie da z nim zrobić. Zresztą poruszałam temat tasiemców w dziale moderatorskim....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat powinni moderatorzy móc wydzielić, niezależnie od tego ile dyskusja ma stron Rolling Eyes
To tak odnośnie marudzenia.

A jednak zapisałam się do swojej stomatolog, dobrze, że jeszcze na poniedziałek znalazł się wolny termin Rolling Eyes


O, i myślę nad niedzielą (idziemy na "Jezioro Łabędzie") i jak to technicznie będzie wyglądało, ze wszelkimi przerwami, toż to jedzenie trzeba sobie chyba jakieś wziąć?
Nigdy w życiu nie byłam na żadnym przedstawieniu, które trwałoby tyle godzin, więc nie wiem język
Był ktoś na czymś takim i wie jak to wygląda od strony technicznej? język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AA chyba, że tak. To dobrze, bo już myślałam, że Kasiek na darmo kopiował.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolipio, ja byłam na takich maratonach - co jakiś czas są przerwy, jakoś nie pamiętam ani nudów, ani głodu - byłam tak zafascynowana spektaklami, że kompletnie mi się nie dłużyło. A Jezioro Łabędzie jest naprawdę piękne. Gorzej, gdybyś poszła na coś współczesnego, bo mogłoby być różnie... Moja koleżanka niedawno była na supernowoczesnej sztuce z dużą ilością nagich aktorów i minimalną akcji - jest niesamowicie cierpliwą osobą, ale myślała, że nie zdzierży uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Oj przepraszam! Gapa ze mnie, przecież na twarzy w awatarze masz wypisane, że od lat "siedzisz" w kynologii Rolling Eyes

Zupełnie niepotrzebnie starasz się być sarkastyczna.Skoro poruszam konretny temat znaczy,że posiadam choćby elementarną wiedzę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Karolipio, ja byłam na takich maratonach - co jakiś czas są przerwy, jakoś nie pamiętam ani nudów, ani głodu - byłam tak zafascynowana spektaklami, że kompletnie mi się nie dłużyło. A Jezioro Łabędzie jest naprawdę piękne. Gorzej, gdybyś poszła na coś współczesnego, bo mogłoby być różnie... Moja koleżanka niedawno była na supernowoczesnej sztuce z dużą ilością nagich aktorów i minimalną akcji - jest niesamowicie cierpliwą osobą, ale myślała, że nie zdzierży uśmiech.


ach, jak zazdroszczę Ci tego "Jeziora łabędziego". Nie trzeba brać prowiantu język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:
Temat powinni moderatorzy móc wydzielić, niezależnie od tego ile dyskusja ma stron Rolling Eyes
To tak odnośnie marudzenia.

Powinni, ale nie mają mocy niczym Duch Święty i jeśli skrypt forum na to nie pozwala to nie damy rady. To też tak w ramach marudzenia. Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 939, 940, 941
Strona 941 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group