Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lija
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 200
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram wszelkie działania majace na celu uświadamianie ludzi. Chciałam kiedyś być wolontariuszką w schronisku, ale szybko zdałam sobie sprawę, że nie wytrzymałabym psychicznie. I tak się skończyła moja przygoda z wolontariatem.

Od kilku dni masakrycznie boli mnie głowa. Fakt, mam problemy z zatokami, ale do tej pory nie byłam z tym u lekarza. Z tym, że ten ból, to nie jest mój znany ból zatokowy. Idzie oszaleć, bo nic nie działa...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to nie rób tego, co ja, nie zwlekaj kilka lat z wizytą u lekarza. Ja mam teraz nie wiadomo skąd ubytek słuchu i dopiero zacznę coś z tym robić, a warto o to zadbać tak wcześnie, jak się da.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewaluna napisał:
Dziewczyny,prawda jest taka,że niemal wszystkie rasy są obciążone chorobami charakterystycznymi dla nich.Niestety.

Owszem, ale poważne hodowle robią badania genetyczne pod tym kątem i w ten sposób można wybrać szczenię, którego przodkowie nie są obciążeni danym schorzeniem, chociażby rzeczoną dysplazją stawów biodrowych, więc ryzyko staje się nieporównywalnie mniejsze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem na jakim etapie wykrywa się dysplazję, ale jak szczeniak ma wady, to sprzedawany jest jako pet (przynajmniej jak hodowca uczciwy), na wystawy chyba z nim nie można chodzić (albo po prostu nie ma szans) ale wiadomo, że nie każdy po to kupuje psa, a cena jest niższa..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 623
Skąd: Z filmu Burtona

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
ewaluna napisał:
Dziewczyny,prawda jest taka,że niemal wszystkie rasy są obciążone chorobami charakterystycznymi dla nich.Niestety.

Owszem, ale poważne hodowle robią badania genetyczne pod tym kątem i w ten sposób można wybrać szczenię, którego przodkowie nie są obciążeni danym schorzeniem, chociażby rzeczoną dysplazją stawów biodrowych, więc ryzyko staje się nieporównywalnie mniejsze.

Nie musisz mi mówić o tym.Mój pies to co prawda inna rasa,ale również z pewnymi obciążeniami genetycznymi. W kynologii siedzę już wiele lat więc kupując szczeniaka wybrałam takiego po rodzicach z certyfikatami,a i sam maluch trafił do mnie gruntownie przebadany.
Od wielu lat jestem orędowniczką badania mojej rasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj przepraszam! Gapa ze mnie, przecież na twarzy w awatarze masz wypisane, że od lat "siedzisz" w kynologii Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i zrobił się OT, ale ja jestem ogromnie zadowolona, ze pojawiła się rozmowa na ten temat (i że choć jedna Nimfa została nawrócona).

Juliette nie przewracaj oczami, dobrze,że taki temat się wywiązał. Szkoda, że nie można go wydzielić i stworzyć nowego, bo ta rozmowa zniknie za chwilę w nawale marudzenia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
dobrze,że taki temat się wywiązał. Szkoda, że nie można go wydzielić i stworzyć nowego, bo ta rozmowa zniknie za chwilę w nawale marudzenia

Oczywiście, że dobrze. Można stworzyć nowy temat i skopiować do niego ważniejsze wypowiedzi stąd.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 napisał:
Może i zrobił się OT, ale ja jestem ogromnie zadowolona, ze pojawiła się rozmowa na ten temat (i że choć jedna Nimfa została nawrócona).

Juliette nie przewracaj oczami, dobrze,że taki temat się wywiązał. Szkoda, że nie można go wydzielić i stworzyć nowego, bo ta rozmowa zniknie za chwilę w nawale marudzenia


Nie chcę Cię złościć, ale i Inka, i Natalia mogły kilkoma kliknięciami wydzielić temat :d
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem polega na tym, że temat ma mnóstwo stron i nie chce się nic wydzielić. Jeszcze popróbuję.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 939, 940, 941  Następny
Strona 940 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group