Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 733, 734, 735 ... 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mam jakiś dar do cięcia sobie rąk papierem... dzisiaj tak centralnie między palcem wskazującym a środkowym prawej ręki sobie elegancko rozcięłam skórę... ajjjć... tak sprytnie chowałam segregator do szafy, że sama już nie wiem jak do tego doszło... boli... zrobiłam opatrunek z rywanolem, trochę złagodzi...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam katar! Ach ta pogoda. Nie powiem, super lato! Kurcze, żeby tylko w dniu ślubu nie padało.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiek86 a to nie przypadkiem Dalacin ? http://www.drogapozdrowie.pl/leki/l.556.DALACIN_C.html

Agata85 a jak nie Dalacin to bierz Ketonal (czasami sprzedają bez recepty), przynajmniej boleć nie będzie, a ma on też podobno działanie przeciwzapalne.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agata85 kup w aptece bez recepty Antidol są to silne środki przeciwbólowe, stosuje się je właśnie przy zębach. Mojej mamie pomogły ostatnio bo już myślała że zejdzie...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczynki za chęć pomocy moim zębom i dziąsłom uśmiech Byłam dziś u dentystki, powiedziała, żebym jak najszybciej poszła do chirurga szczękowego usunąć część dziąsła Sad Najgorsze jest to, że od paracetamolu mnie już mdli, ale jutro spróbuję kupić ten preparat o którym pisze Ania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja też chcę pomarudzić smutny
Z narzeczonym mieszkamy oddzielnie, a od 2tyg dzieli nas 100km całe szczęście spędzamy weekendy wspólnie.
Od maja staram się znaleźć pracę ale jest ciężko. Też jestem w końcowym etapie pisania pracy inż ( mały poślizg).

Kocham mojego misia i chce byśmy byli już zawsze razem. Jednak dołuje mnie strasznie to że nie mam pracy a na prawdę chciałabym się już usamodzielnić.

ehhhh wyrzuciłam to z siebie
trochę lepiej
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asik oczywiście, że Dalacin C. w moim mniemaniu jest fenomenalny na zębowe problemy. Tylko nie wiem czy kupi się bez recepty....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję problemu z zębami smutny Ja na szczęście przez ósemki nie cierpiałam, bo wiele lat temu wyrwano mi szóstki (bo posypały się całkiem) więc więcej miejsca było i ósemki spokojnie wyszły. Za to niestety mam strasznie słabe zęby, dentystę odwiedzam regularnie, coraz to nowe ubytki, niemal wszystkie zęby mam połatane, łącznie z jedynkami i dwójkami smutny Nie wygląda to super :/ Czuję, że sztuczna szczęka czeka mnie wcześniej niż na starość język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borusia
maniak
maniak


Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1665

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dziś chodzę zła jak osa. Poszłam do gina, czekałam 3 godziny w kolejce (a byłam prywatnie!) i na dodatek nie udało mi się załatwić, tego czego chciałam :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiezahanoi
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 35
Skąd: z nienacka ;) Poznań + Luboń

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NutkaMisio, znam to doskonale. Co prawda wreszcie udało mi się znaleźć pracę, ale czuję, że długo w niej nie wytrzymam i do tego kiepsko płacą język z oczkiem Może w przyszłym roku uda się znaleźć coś w kierunku zawodowym i będę w stanie się utrzymać i być bliżej mojego kochanego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 733, 734, 735 ... 939, 940, 941  Następny
Strona 734 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group