Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pomarudźmy sobie.....
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 939, 940, 941  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaklina, współczujęsmutny Ale może znajdzie się osoba, która przekona Twojego dziadka do tej rurki.

Dzieczyny, dzisiaj mam ostatnią maturęsmutny Z polskiego ustną Sad
Boje sie bardziej niż przed angielskim smutny
Jeszcze 4,5 h Rolling Eyes
3majcie kciuki uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymamy , trzymamy oczko nie denerwuj się, wypij meliskę i idź dumnie uśmiech
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madeleine Eve
moderator
moderator


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 259
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaklina, przekonujcie dziadka wszelkimi sposobami. My tydzien temu pochowalismy dziadka G.- tez rak... Zaatakowane pluca, krtan, guz na aorcie i zaczal atakowac mozg. A poszedl do szpitala bo jak wszyscy mysleli zlapal zapalenie pluc. Walczyl 3 tygodnie- kilka dni po pierwszej chemii zmarl. Nie mogl sie doczekac naszego slubu, ale niestety nie doczekal.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prada
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 564

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już nie mam ani Dziadka ani Babci, tęsknie za Nimi ale na mój 1 ślub zdążyli, Babcia siedziała blisko mnie oczko
_________________


Mężczyzna mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaklina musicie jakosc dziadka przekonac.
wspolczuje bardzo
sama przez to przechodzilam we wrzesniu tylko z babcia. tez nie mogla przelykac jedzenia, ale byla uparta i nie chciala isc do lekarza. przekonalismy ja i okazalo sie ze ma najzlosliwszego raka pluc i 2 miesiace pozniej niestety zmarla, bo bylo zapozno na leczenie.
wiec przekonajcie go poki jeszcze jest szansa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabka20sc
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 1596

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olu bedziey trzymac kciuki jak wrocisz to daj szybciutko znac jak ci poszlo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żaklina, przykro mi bardzo z powodu dziadka i choc mam nadzieję, że da się jednak na tą rurke namówić to nie jestem pewna.... Sad na siłę go nie przekonacie.... trzeba go zrozumieć.

Ola, jak zdasz to się pochwal wynikiem oczko

zarobię wielkie H, bo w tym tygodniu do pracy idę tylko raz. tak mi grafik ktoś ułożył Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ola89
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 493
Skąd: Chatka z piernika ;]

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zdam to na pewno się pochwalę wesoły
Mi została tylko jedna babcia już, która mam nadzieję, że dożyje mojego ślubu, bo jak na razie z Jej zdrowiem nie najgorzej jest.
Jeden dziadek zmarł na wylew, 10 dni po tym jak urodziła się moja siostra. Widział Ją tylko raz, drugi dziadek zmarł na raka, chyba 3 czy 4 dni przed tym jak urodziła mu się prawnuczka smutny Niestety Jej nie zobaczył, chociaż bardzo chciał. A babcia zmarła 3 lata po dziadku, bodajże w 22 rocznicę ślubu moich rodzicówsmutny. Jak dziadek umierał to powiedział, że babcia przyjdzie do Niego za 3 lata smutny I tak się stało. Dziadek zmarł w 1997 a babcia w 2000. I nie wiem skąd wiedział, że akurat za te 3 lata.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój dziadek ze strony mamy zmarł 3dni przed jej narodzinami.... Sad babcia jeszcze żyje, na szczęście, choć wiem, że ma raka trzonu macicy, którego za nic nie chce ruszyć.... na raka trzonu macicy 8lat temu zmarła matka mojego ojczyma Confused a kilka miesięcy jego ojciec. rodzice mojego ojca biologicznego też nie zyją od kilku lat, ale po nich akurat nie płaczę, bo widziałam ich 2x w życiu.

a Jacek już dawno nie ma dziadków z żadnej strony Confused

jezzzu, bo zaraz w depresję wpadniemy.......
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dotti1984
maniak
maniak


Dołączył: 15 Gru 2008
Posty: 1636

PostWysłany: Pon 25 Maj 2009, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi została jedna babcia,Krzysiowi też. Jeden dziadek zmarł jak miałam chyba 5 lat,nawet nie pamiętam go za dokładnie smutny Drugi 6 lat temu w Dzień Matki.No a babcia niedawno.

żaklina bardzo Ci współczuję i życze żeby dziadkowi się poprawiło.ale tak jak mówi MissIndependent,na siłę nic nie zrobicie to jest ciężie.Wy chcecie dla Niego jak najlepiej,a on pewnie chce uniknąć tego bo będzie to i dla niego ciężkie. Moja babcia przed śmiercią też tak była karmiona, i mimo że była niby nie przytopmna to usilnie próbowała ta sonde sobie wyrwać.Jednak coś czuła mimo że lekarze mówią że już nic nie czuje,że tylko respirator ją trzyma pzy życiu. Crying or Very sad


ola89 Trzymam kciuki!wykrzyknik!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 939, 940, 941  Następny
Strona 135 z 941

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group