Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kto ma ślub maj 2010 - niech się podpisze! ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula8910
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 211
Skąd: K-ce

PostWysłany: Pon 11 Sty 2010, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daria napisał:
No a tak poza tym moje przygotowania chwilowo tez stoja w miejscu. Jedynie zapisalismy sie juz na nauki;) mamy 9,10,11 marca oczko a styczniu bedziemy zamawiac zaproszenia-apropo....bardzo podobaja mi sie zaproszenia ze zdjeciem,ktore wylukalam na allegro i zastanawiam sie czy je tam zamowic..co o tym sadzicie dziewczyny?a moze ktoras z Was tez zamawiala? ja jeszcze nic nie zamawialam z allegro no i mam mala obawe...

my mamy zaproszenia ze zdjeciem na pergaminie i powiem szczerze ze sa piekne i nie zaluje ze je kupilam, ale to wszystko zalezy od gustu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatus
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 681
Skąd: małopolska

PostWysłany: Sro 13 Sty 2010, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moja magiczna data to 10.07.2010r uśmiechuśmiechuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Czw 14 Sty 2010, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byliśmy w poradni dla narzeczonych pani zapytała kto ma ślub w maju i bardzo się zachwyciła , że tak dużo par wybrało akurat ten miesiąć- nareszcie ktoś się z tego cieszył jak jak :0 uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uska00
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 12
Skąd: Wro

PostWysłany: Nie 17 Sty 2010, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boze jak mnie u Was dawno nie bylo... moze dlatego ze nie bylo sie czym chwalic bo postepow brak:) nie wiem czy o butach juz pisalam jak tak to napisze jeszcze raz ze kupilam moje wymazone buty uszyte prawie ze na miare z obcasem takim jak chcialam. co do zaproszen tak kombinowalam ze w koncu przekombinowalam i szwagierka musiala mnie postawic do pionu:D prawdopodobnie od juttra zaczynam domowa produkcje zaproszen beda one kremowe w srebnej wsowce zawizane zilona jasna wstazka w bialej kpercie:D ehh wczoraj mielismy zmowino zareczyny z rodzicami i pomimo moich obaw bylo super:) mam juz fryzjera i kosmetyczke.. i umowilam sie na probne makijaz i fruzure w dzien przymiarki sukienki zobaczymy jak bedzie wygladalo wszytsko razem:) pozdrowionka
_________________
Slub juz 22 maja 2010:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justwhisper
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie 24 Sty 2010, 13:31    Temat postu: Cześć Wam! Odpowiedz z cytatem

Hej jestem tu pierwszy raz, więc wybaczcie jeśli palnę jakąś gafęuśmiech Szczerze przyznam, że zazdroszczę wszystkim, którzy się hajtają w tym roku. To musi być piękne przeżycie... zapraszanie gości, kupowanie stroju itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 24 Sty 2010, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justwhisper

no pewnie jest piękne, chociaż ja np. nie wiem jeszcze czy w tym roku czy przyszłym (w przyszłym napewno, ale wolelibyśmy wczesniej) --> ale wszystko sobie ustalamy na bierząco i podejmujemy różne decyzje związane ze ślubem i weselem żeby potem było szybciej Wink Poza tym pogadać i wyrażać opinie zawsze można.

Szczerze powiem, że wiele takich decyzji mogłam podjąć dzięki temu forum, wczesniej nie miałam pojęcia ile rzeczy trzeba ustalać i ile wybrać .... napewno jestem do przodu od wielu dziewczyn, które zaczynają planować dopiero po wyborze daty ślubu i robią to w ciemno oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justwhisper
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 19
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Nie 24 Sty 2010, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest. Napewno planowanie tak ważnego wydarzenia w swoim życiu jest czymś rozsądnym:) W sumie to kolejny taki krok w dorosłość, a w dorosłości chyba powinno się planować przyszłość uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kam
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 3

PostWysłany: Nie 24 Sty 2010, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdwcznie uśmiech

my też bierzemy ślub w maju, i to już pierwszego!wykrzyknik!

pozrawiam
_________________
kam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JustIi88_i
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro 27 Sty 2010, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ślub mam już 4.09.2010 roczko

niebawem....
_________________
JustyŚ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wengi88
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 81
Skąd: Spytkowice k. Zatora

PostWysłany: Wto 2 Lut 2010, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy ślub dopiero 30.04.2011r Czy ktoś z was będzie miał ślub w podobnym terminie??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group