Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kłopoty przedślubne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na swieta kupie im w prezencie tabliczke na ogrodzenie UWAGA WSCIEKLI TESCIOWIE uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po co się w ogóle wykosztowywać Rolling Eyes lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tez prawda! szkoda mi na nich kazdego grosika lol
zaczelam wczoraj czytac ksiazke "toksyczni tesciowie".... moze cos pomoze (watpie Wink )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też ją czytałam uśmiech niezła. teraz szukam "toksyczni szwagrowie". ciekawe czy znajdą jakąś.
Ty nie marnuj na nich kasy, bo nie są warci. masz ślub do opłacenia i na tym się skup uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak tu się nie dziwić, że tyle kawałów o teściowych jest uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to sa najlepsze kawaly na swiecie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle że te kawały są śmieszne. sami teściowie do śmiesznych i zabawnych ludzi raczej nie należą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja od kiedy widuję teściów rzadziej to się czuję jak nowo narodzona i nawet ich lubię oczko Tak ogólnie to zawsze lubiłam, ale od zaręczyn mnie strasznie niekiedy wkurzali...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kachensss napisał:
ej ej, ja bym, tych lasek co ci w zyciu namieszały nie zapraszała... a u mnie na weselu tez np.beda moi chrzestni, ale ich dorosłych dzieci nie zapraszam... nie patrzę na to, czy wypada, bo pewnie wypada, ale jakbym miała myślec takimi kategoriami to miałabym milion "obcych" osób na weselu...


Zupełnie się z tobą zgadzam w tej kwestii. Ja robię podobnie zapraszam moje ciocie ale bez dzieci. Niech się obrażają jak im się podoba. Na własnym weselu chcę mieć tylko te osoby, które szanuję i chcę z nimi dzielić ten dzień. Nie pozwoliłabym sobie, żeby rodzice dyktowali mi kogo mam zapraszać na własne wesele i gdzie ma się odbyć.
My najpierw wszystko zarezerwowaliśmy tak jak chcieliśmy, a potem zaprosiliśmy rodziców więc już nic nie da się zmienić i jest dokładnie tak jak chcemy. Jeśli im się nie podoba to trudno muszą to przeżyć.
Wogóle u nas nie ma na ten temat dyskusji. Robimy dokładnie tak jak chcemy.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel1978
maniak
maniak


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1412

PostWysłany: Wto 10 Lut 2009, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anjas17 napisał:
u nas wlasnie podczas pobytu pojawil sie problem z zaproszeniem gosci. Otoz juz duuuzo wczesniej wrozylam, ze tesciowie beda chcieli zaprosic na nasze wesele jakis tam swoich ukochanych przyjaciol. Moj K. twierdzil, ze sami powiedzieli, ze nie zrobia tego a nawet wiecej, ze nie mysla o tym. I co?? Pojechali odwiezc nas do mojej babci i jak juz wychodzili to matka mowi do mnie: "ze bedzie potrzebowala dwa ewentualnie jedno zaproszenie". COOOOOO?pytajnik? Sluchajcie jeszcze chciala sama je sobie wypisac!! No myslalam ze mnie .... szczeli!! Kogo to wesele?? Moje czy ich?? Jak sobie ich chce zapraszac to niech sobie zaprasza na imieniny a nie do mnie na slub za ktory i tak guzik placa!! Powiedzialam, ze zaproszenia mam wyliczone co do jednego i nie mam zadnych wolnych... Nawet gdy mi jakies zostanie to wyrzuce do kosza a tej jedzy nie dam!wykrzyknik!


Tez bym nie dała, co to wogóle za pomysły zapraszać własnych znajomych na wesele córki czy syna. Naprawdę skąd się tym ludziom takie pomysły biorą. Może jeszcze panią z warzywniaka, bo od 10 lat takie ładne warzywka nam odkłada. Moim zdaniem ślub i wesele to bardzo intymna sprawa i powinna być świętowana z osobami, które nas kochają a nie z obcymi bo tak wypada.
_________________
Mój wielki dzień 08.08.09. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam przyszłe panny młode:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Następny
Strona 3 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group