Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Łzy szczęścia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka też mam takie wrażenie język oj leci czas leci...ani się nie obejrzycie a będziemy Wam gratulować a potem wspominać uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu ja już nie wiem kiedy minęly te 3 miesiące. Przed sekundą był Twój ślub, a już sie umawiam na przymiarki swojej sukni.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2015, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Kasiu ja już nie wiem kiedy minęly te 3 miesiące. Przed sekundą był Twój ślub, a już sie umawiam na przymiarki swojej sukni.


ha ha zaraz zleci, ciekawa jestem sukni lol
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 17 Wrz 2015, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sreg napisał:
efkalinka napisał:
Kasiu ja już nie wiem kiedy minęly te 3 miesiące. Przed sekundą był Twój ślub, a już sie umawiam na przymiarki swojej sukni.


ha ha zaraz zleci, ciekawa jestem sukni lol

Ja też! Very HappyVery Happy Dzisiaj idę na pierwszą w życiu przymiarkę do jakiejś dziewczyny.Very Happy radosny radosny radosny radosny radosny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreg
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 356
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2015, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
sreg napisał:
efkalinka napisał:
Kasiu ja już nie wiem kiedy minęly te 3 miesiące. Przed sekundą był Twój ślub, a już sie umawiam na przymiarki swojej sukni.


ha ha zaraz zleci, ciekawa jestem sukni lol

Ja też! Very HappyVery Happy Dzisiaj idę na pierwszą w życiu przymiarkę do jakiejś dziewczyny.Very Happy radosny radosny radosny radosny radosny


uśmiech uśmiech I jak i jak?!
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Pon 21 Wrz 2015, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byle jak.smutny Chyba skończy się na salonie. Jednak suknia szyta na wymiar, to szyta na wymiar...smutny
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2015, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to ta dziewczyna szyła Ci taką jaką chciałaś czy jak to było? no ja właśnie myślę jak to zrobić bo w salonie masz już gotową i będzie taka na 100%, znowu przy szyciu możesz wybrać sobie jaką chcesz, ale czy wyjdzie dobrze? język w ogóle ile przed ślubem zaczęłyście się rozglądać?[/b]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2015, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusnacci miałam odkupić jej suknię.
W salonie raczej nie kupisz sukni od ręki, chyba, że z wyprzedaży, generalnie jest tak, że mierzysz suknie pokazową i i ona jest praktycznie pod Ciebie szyta lub sprowadzana w Twoim rozmiarze i poprawiana na miejscu.
Szanse na to, że wejdziesz i będzie suknia idealnie dopasowana są nieduże.uśmiech
Do salonów w moim mieście zapraszają dopiero 6-8 miesięcy przed ślubem. Wcześniej nie bardzo chcą gadać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2015, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka napisał:
Rusnacci miałam odkupić jej suknię.
W salonie raczej nie kupisz sukni od ręki, chyba, że z wyprzedaży, generalnie jest tak, że mierzysz suknie pokazową i i ona jest praktycznie pod Ciebie szyta lub sprowadzana w Twoim rozmiarze i poprawiana na miejscu.
Szanse na to, że wejdziesz i będzie suknia idealnie dopasowana są nieduże.uśmiech
Do salonów w moim mieście zapraszają dopiero 6-8 miesięcy przed ślubem. Wcześniej nie bardzo chcą gadać.
No tak to wiem że potem ją przerabiają na rozmiar. Ja uważam, że nie powinni się kierowac tym, że ktoś ma ślub za rok czy 2 lata dopiero, nie każdy ma czas tak chodzić za sukniami, a po drugie najpierw ważne żeby znaleźć fason a potem to już z górki uśmiech zresztą co się orientuje to na jesień są promocje oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2015, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co widzę to promocje różnie się zdarzają, ale chyba największe wyprzedaże są przed nowym rokiem, czyli przed nową kolekcją. Fajne promocje są też w walentynki np., ale dla mnie to zdecydowanie za późno.
Też uważam, że nie powinni wyznaczać terminów wizyt tak precyzyjnie, ale z drugiej strony nie będę ich kłamać, bo wydadzą mi suknię pół roku wcześniej i jak schudnę albo przytyję to co wtedy, będę musiała za dodatkowe pieniądze ją zmieniać.oczko
Mam nadzieję, że i tak się w niej popłaczę. język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Strona 21 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group