Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Łzy szczęścia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na bank się popłaczę, jak oglądam filmiki z wesel na YT to mam łzy w oczach, a jak mi przyjdzie się ubrać i przed księdzem mówić to już zupełnie. Moja przyszła teściowa jak już o tym mówi to ma łzy w oczach.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie nie podejrzewam łez, choć przy błogosławieństwie mogą się one zdarzyć. Moja mama jest taka, że będzie płakać a gdy ja zobaczę jak ona płacze, to już będzie nas dwie płaczące....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fryzura, makijaż, ubieranie, błogosławieństwo i msza. Może jeszcze pierwszy taniec. No i przede wszystkim atmosfera. A ja od pewnego czasu mam tak że mam łzy w o czach jak oglądam nawet zwierzątko rysujące samo także może być ciekawie uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się najbardziej boję błogosławieństwa (ponieważ nie będzie taty a i nie wiadomo czy mama będzie) nakładania obrączek, podziękowania dla rodziców z tego samego powodu co błogosławieństwa.. ogólnie jestem strasznie emocjonalną osobą więc może być ciężko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też się boję bo od kilku lat jestem jakoś bardziej wrażliwa np płaczę na filmach a wcześniej mi się to nie zdarzało. Wkurza mnie to Evil or Very Mad . Choć jak teraz byłam na ślubach to mi się śmiać podczas tej przysięgi chciało, więc do niedawna myślałam, że też może sama się bd śmiać Very Happy . Ale jak się okazało zespół, który chcemy mieć ma do dyspozycji skrzypka do kościoła, a ja jak słyszę skrzypce to od razu się wzruszam więc będzie nieciekawie język zawsze jak chce mi się płakać to wbijam paznokcie mocno w dłonie i ten ból to jakoś tamuje (choć nie zawsze) więc wyjdę z kościoła z pokrwawionymi dłońmi hahaha Very Happy Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bój się rusnacci, ja też zrobiłam się tak płaczliwa, że martwię się o swój makijaż.;p
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ech to swoją drogą język dlatego nie chcę dużo tapety hehe uśmiech myślę o sztucznych rzęsach bo miałam na wakacje i efekt fajny, naturalny, a się na pewno nie rozmarzą uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo, ale na razie nie wiem jak to będzie. Jestem na etapie przygotowywania oczu do wytrzymania 8 godzin w soczewkach.uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko dziewczyny ja się rozkleiłam w połowie przysięgi...po "oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci", resztę wydukałam po 15s przerwie język Makijaż dał radę język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Sro 16 Wrz 2015, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia11889 napisał:
Spoko dziewczyny ja się rozkleiłam w połowie przysięgi...po "oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci", resztę wydukałam po 15s przerwie język Makijaż dał radę język

Kasia mam wrażenie, że Twój suwaczek się popsuł! Przecież Twój ślub był przed chwilą!Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ślub konkordatowy czy cywilny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group