Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątpliwości?!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 29 Mar 2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie - przenies mu kiedys stół w inne miejsce oczko Moze zaskoczy o co chodzi z kubkiem język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Pon 29 Mar 2010, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie napisał:
Co do watpliwosci to ja ich mialam setke juz na pierwszym spotkaniu. Jestesmy totalnie innymi ludzmi. Ja szybka w mowie i ruchach, on musi sie zastanowic. Ja impulsywna on rozwaza kilka dni. Ja pedantka on nie zwraca za bardzo uwagi na porzadek. Myslalam sobie "nic z tego nie bedzie" zanim sie jeszcze cos zaczelo. Jednak zawsze wybieralam sobie partnerow podobnych do siebie i wszystko sie rozsypywalo. Pomyslalam sobie ze moze wlasnie potrzebuje totalnego przeciwienstwa..? Dalam u czas ktorego potrzebowal i teraz mysle ze dobrze zrobilam Very Happy Ale musialam swoja niecierpliwosc bardzo powstrzymywac na poczatku Very Happy
No i dlaczego ten cholerny kubek on wciaz zostawia na stole i ja go rano musze sprzatac? Twisted Evil


Sadie Smile Cos mi to przypomina... Jakby ktoś opisywał mnie i mojego Lubego lol
I co , zakochałam sie w facecie, który działa na mnie tak kojąco i wyciszająco, że aż mnie samą to zaskakuje.

On spokojny, wyważony, nigdy nikomu nic nie udowadnia. Ja przeciwnie, mówię dużo, szybko, potem czasem żałuje tego co powiedzialam, gotowa walczyć o swoje zdanie do ostatniego tchu... Czasem musze czekać na jego zdanie i kilka dni... Ale z drugiej strony - on mówi poczekaj, trzeba się zastanowić, bo ja chcę teraz, już, albo jeszcze szybciej, a potem okazuje się, że on miał racje...

Ja sie boje, że jego zmęczy moja impulsywność, ciągłe zmiany nastroju. On sie martwi, że jest zbyt spokojny i będę się z nim nudzić. (ta jasne język )

Majstersztykiem w naszym wykonaniu jest oglądanie różnych zawodów sportowych. Ja wstaje, wychodzę, wracam, krzyczę, chowam się za niego. A on, jeśli mnie akurat obejmuje, to nawet dłoni mocniej nie zaciśnie. Totalny spokój...

Okazuje się, że wspaniale sie uzupełniamy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
..::Nati::..
maniak
maniak


Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 1030

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami to wcale nie dobrze mieć podobne charaktry,bo przeciwności się przyciągają uśmiech A tak jak dwie osoby np.będą uparte,to żadna nie będzie chciała ustąpić i się wkońcu rozstaną.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leila
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 584

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wole podobny ,z przeciwnym charakterem mi nie wyszło
na linii domatorka- imprezowicz uśmiech
_________________
szczęścia i miłości,fortuny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 30 Mar 2010, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bywa różnie:) Czasami te przeciwności są zbyt... jakby to rzec? Przeciwne, żeby to harmonijnie zafunkcjonowało. Sprawdza się przez jakiś czas, jest fascynujące, intrygujące i nowe, a potem coraz bardziej uciążliwe. Z podobieństwem może być analogicznie: okazuje się, że najbardziej irytujące w partnerze są te wady (albo i cechy po prostu, niekoniecznie wady), które obserwujemy u siebie. Myślę, że definicja drugiej połówki dla każdego sprawdza się inaczej:)

Co do wątpliwości, to ich nie mam: bardziej różne obawy związane z dalszym życiem. Jak się ułożą kłopoty mieszkaniowe, czy nie będzie zawirowań finansowych, zgrzytów w rodzinie, jakiejś choroby... z drugiej strony jestem przekonana, że Marek jest właśnie tą osobą, z którą takie problemy mogę pokonywać, gdyby się pojawiły.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinaN
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Cze 2010
Posty: 26

PostWysłany: Czw 17 Cze 2010, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas jest tak- jesteśmy podobni intelektem, nawet w poglądach ( z wyjątkiem poglądów na posiadanie dzieci), inne są trochę nasze temperamenty, ja cytując mojego kochanego "mała cholera", on raczej spokojny, chociaż może bardziej normalny-
pracujemy w tej samej branży, te same studia mamy za sobą, więc na pewno wiele wspólnego.
Zresztą nie wyobrażam sobie nie być z muzykiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 18 Cze 2010, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej nie można być całkowitym przeciwieństwem. to sierzadko kiedy udaje. trzeba miec kilka wspólnych pktów w podejsciu do życia. my akurat dobraliśmy się na zasadzie przeciwieństw. on mnie spraowadza na ziemię, ja go zachęcam do podejmowania ryzyka Smile nam to bardzo odpowiada, choć łatwo nie jest.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
natalia23
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 44

PostWysłany: Pon 20 Wrz 2010, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzają się wątpliwości,ale to normalne i nie trzeba się tym przejmować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta211
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 1

PostWysłany: Pią 19 Sie 2011, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam wątpliwości czy to ten jedyny, ale jesteśmy już tak długo razem
http://sites.google.com/site/news048
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anioleczek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lip 2011
Posty: 208
Skąd: Polska.

PostWysłany: Pon 22 Sie 2011, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie nie mam żadnych wątpliwości. Kocham tego człowieka i chcę z nim spędzić resztę swoich dni - tego jestem pewna na milion %. Poglądy mamy praktycznie identyczne i rozumiemy się bez słówuśmiech Nigdy żaden facet tak o mnie nie dbał jak on i kocham go całym swoim sercem. Poczucie humoru mamy takie samo, jesteśmy oboje "małe cholerki" (spodobało mi się określenie z powyższego postu:D). Temperamenty może ciut inne, bo on jakoś tak łatwiej nawiązuje kontakty, jest bardziej wyluzowany, ja mimo iż nie jestem nieśmiała, nie umiem otwierać się zbytnio na ludzi. To też jest dziwne, nie jesteśmy razem jakoś nie wiadomo długo, bo kilka miesięcy. Znamy się trochę ponad rok, a ja już mu ufam całkowicie i wiem, że żadnego numeru mi nie wywinie uśmiech Gdzie przy innych partnerach mimo dłuższego stażu związku nie miałam ani trochę zaufania. Najważniejsze jest to by kochać i być kochanym, wątpliwości odchodzą na drugi plan. Tak jak mówię u mnie ich nie ma i wiem jedno - albo On albo nikt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Koniec wolności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group