Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zaręczyny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiatkowski8888
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Cze 2023
Posty: 1

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 13:46    Temat postu: Zaręczyny Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim, znalazłem miłość mojego życia. Dziewczyna jest z Ukrainy, chcę oświadczyć się , zrobić to w taki sposób, żeby zapamiętała to na całe życie, ale mam takie banalne pomysły, może ktoś by mi coś podpowiedział. A i jescze tylko występuję malutki problem, bariera językowa. Potrzebuję nauczyć się języka ukraińskiego, żeby móc porozumieć się z jej rodzicamy i całą rodziną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna Skoczylas
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2023
Posty: 1

PostWysłany: Czw 22 Cze 2023, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sobie poszukać korepetytora z języka ukraińskiego na serwisie korepetytorskim. Myślę, że nie jest aż taki ciężky język, nauczysz się szybko i będziesz dobrze porozumiewać się z teściową)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arleta67
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2023
Posty: 3

PostWysłany: Pią 23 Cze 2023, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Język jest bardzo podobny w sumie do naszego, więc wystarczy, że weźmiesz korepetytora to łatwo się nauczysz Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
alicja09876
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2023
Posty: 1

PostWysłany: Pią 23 Cze 2023, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie mogę Ci polecić fajny serwis korepetytorski, szybko znajdziesz nauczyciela, można online i stacjonarnie uczyć się języka. Polecam BUKI.ORG.PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Margerita
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Cze 2023
Posty: 8

PostWysłany: Sro 28 Cze 2023, 10:07    Temat postu: ZARĘCZYNY Odpowiedz z cytatem

Gratuluję miłości.
Pomysłów na oświadczyny jest wiele.
Jednak pytanie czy zakupiłeś już pierścionek, wyjątkowy symbol zaręczyny?
Idealny wzór pierścionka możesz znaleźć w Briju, kolekcją Amazing.
W odwróconym sercu umieszczony przepiękny brylant, coś pięknego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Czw 7 Wrz 2023, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam zajrzeć do jubilera https://savicki.pl/ Sam zamawiałem u nich pierścionek zaręczynowy i jestem naprawdę zadowolony z jakości i wyglądu tego wyjątkowego pierścionka. Dodatkowym plusem jest możliwość skorzystania z prezentacji produktów online, co znacznie ułatwia wybór i daje pewność, że dokonujesz właściwego zakupu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group