Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gruntowa pompa ciepła

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sktom
gaduła
gaduła


Joined: 14 Jan 2019
Posts: 428
Location: Warszawa

PostPosted: Sat 10 Jun 2023, 9:30    Post subject: Gruntowa pompa ciepła Reply with quote

Szukam sprawdzonego i niezawodnego systemu ogrzewania dla mojego domu i zastanawiam się nad gruntowymi pompami ciepła. Z moich badań wynika, że jest to jedno z najbardziej efektywnych i ekologicznych rozwiązań dostępnych na rynku. Niedawno natrafiłem na ofertę firmy Gejzer https://gejzer.com/ . Wydają się mieć dobrą reputację i oferują szeroki wybór produktów, ale zastanawiam się, czy ktoś z Was ma bezpośrednie doświadczenia z ich pompami ciepła. Jak oceniacie jakość ich produktów? Czy instalacja i obsługa były proste? Jak wygląda kwestia serwisu? Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie!
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Back to top
View user's profile Send private message
Margolcia33
maniak
maniak


Joined: 24 Oct 2018
Posts: 1285

PostPosted: Sun 25 Jun 2023, 7:57    Post subject: Reply with quote

Przeglądając różne marki pomp ciepła, zwróciłam uwagę na Kaisai. Jednak brakuje mi konkretnych informacji, które pomogłyby mi podjąć decyzję. Czy ktoś może podzielić się swoją wiedzą na temat pomp ciepła Kaisai i pomóc mi zebrać więcej informacji?
Back to top
View user's profile Send private message
andżelisia1
maniak
maniak


Joined: 16 Mar 2021
Posts: 1129

PostPosted: Tue 3 Oct 2023, 9:12    Post subject: pompa ciepła Reply with quote

Wydaje mi się, że mogą wam się też jednak spodobać pompy ciepła split . Powiem wam, że sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, tym bardziej, że słyszałam, że urządzenia jakie są tutaj dostępne wyróżniają się bardzo dobrą jakością i konkurencyjną ceną.
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1068

PostPosted: Sun 29 Oct 2023, 13:21    Post subject: Reply with quote

Planuję zakup pomp ciepła do swojego domu, a https://www.noxa.pl/ wydaje się mieć wiele ciekawych rozwiązań. Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi opiniami na ten temat? Jakie produkty lub rozwiązania wybraliście? Dajcie proszę znać.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group