Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kerastase zestawy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 29 Maj 2023, 16:51    Temat postu: Kerastase zestawy Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Szukam jakiś sprawdzonych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Od jakiegoś czasu strasznie mi wypadają włosy i żadne domowe sposoby nie działają. Próbowałam robić odzywki i maseczki z "babcinych" receptur ale niestety nie są one skuteczne. Znajoma mówiła, że dobre są kerastase zestawy. Jeszcze nigdy nie używałam tych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Czy możecie polecić jakiś zestaw kerastase do włosów wypadających? Bardzo zależy mi na tym, by był skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flawia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 25
Skąd: Zyrardów

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nic ci nie pomaga, to może najwyższy już czas wybrać się do specjalisty. Zamiast próbować najróżniejszych mieszkanek, szamponów, odżywek, lepiej się przebadaj, może przyczyna leży gdzie indziej, może suplementy zapisane przez lekarza, wspomogą organizm i włosy odżyją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barakuda
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 16
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie wyprawa do specjalisty ci się przyda, a w między czasie możesz spróbować zestaw Kérastase do włosów, który pielęgnuje i dba o włosy każdego dnia. Ich szampon Extentioniste, wzmacnia i ochrania włosy, zmniejszając ich łamliwość i rozdwajanie końcówek, przyspieszając ich wzrost. Dodatkowo lekka formuła produktu nie obciąża włosów, oraz bardzo ułatwia rozczesywanie nawet najgorszych splotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli masz problem z wypadaniem wlosow, to jest taka specjalna kuracja z Kerastese, mozesz sobie wypróbować, u mnie pomogło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagodanka
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 284

PostWysłany: Pią 23 Cze 2023, 6:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak dokladnie wyglada ta kuracja? Jak sie to stosuje i przez ile czasu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Nie 25 Cze 2023, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No stosuje sie to 3 x w tygodniu przez 6 tygodni. Bardzo intensywnie działa i efekty serio są widoczne uśmiech duzo baby hair mi sie pojawiło. Na Notino mozesz zamowic tą kuracje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
feil.verona
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie również te ashwagandhe - https://essensey.com/pl/adaptogeny/ashwagandha-forte-w-90-kapsulkach.html. Ashwagandha to roślina doskonale znana w medycynie ajurwedyjskiej już od tysięcy lat. W Polsce stała się popularna na przestrzeni ostatnich lat, szczególnie wśród osób aktywnych fizycznie. Jej liczne prozdrowotne właściwości sprawiają, że praktycznie każdy może odnieść korzyści z jej stosowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group