Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co z aproszeniami dla dzieci rodziny i znajomych???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Wto 5 Maj 2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i o to chodzi, każdy robi, jak lubi (i na ile mu rodzice/teściowie pozwolą...) lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sro 6 Maj 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie ja też jestem za tym aby to wyśrodkować. połączyć tradycję ze swoimi pomysłami.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my dalej twardo obstajemy że zapraszamy tylko osoby pełnoletnie oczko.

Nie jestem już w stanie zliczyć ile odebrałam telefonów ze stwierdzeniem, ale przecież jak będzie tylko (tutaj dodaj dowolne imię) to nikt nie zauważy. Tak..., ja kurczę zauważę bo za każde dodaj dowolne imię zapłacę kolejne 100% za osobę.

Ja nie wiem czy to tak trudno zrozumieć, że dzieci nie są zaproszone...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia_w napisał:
no ale jak powiuedziec rodzicom tych dzieci ze nie chcecie zeby z nimi przyszli. to chyba jednak troche nie wypada....


Ja odpowiadam wprost, że wesele jest bez dzieci uśmiech, pewnie wyjdę na prostaka i chama, ale co tam, moja kasa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

betty22 napisał:
Ja tez zaprosze dzieciaki i beda miec wlasne krzeslo, no bo niewyobrazam sobie zeby 5letnie dziecko przesiedzialo cale wesele na kolanach rodziców!mam inny problem- czy zapraszacie sasiadów?u nas tak sie juz przyjelo ze panna mloda zaprasza najblizszych sasiadów, a pan mlody juz nie. Ostatnio moj T. poprosil zeby mama mu sporzadzila wstepna liste gosci ze swojej rodziny- dziewczyny nieuwierzycie kogo ona tam wypisala?! poczynając od sasiadow a koncząc na tesciach od brata mojego T. Twisted Evil Sorry dlatego ja mamy zapraszac obcych ludzi na nasze wesele?juz powykrelsalam niektorych z tej listy Evil or Very Mad


hehehe, to mnie ubawiłaś z tą listą lol , najzwyczajniej w świecie oczy by mi na wierzch wyszły, gdybym była na Twoim miejscu oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, Murphy Exclamation co za Shocked i co za bezczelność wpisywać Bóg wie kogo, a zapłacić mają młodzi (ciekawe, ile w totka powinni wygrać?) Evil or Very Mad Evil or Very Mad nam nikt nic nie sugerował, my płacimy i my wymagamy, a więc listę gości zrobiliśmy pod siebie, a nie pod rodzinę Evil or Very Mad i oczywiście, jak już wielokrotnie pisałam, dzieci nie będzie lol lol (Murphy, u nas dzieci do lat 7 miałyby 50% ceny, bo małe, to i mało zjedzą... zawsze to coś... ale i tak ich nie będzie Wink )
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odpowiadam wprost, że wesele jest bez dzieci uśmiech, pewnie wyjdę na prostaka i chama, ale co tam, moja kasa uśmiech[/quote]


Oczywiscie ze wyjdziesz Very Happy ale pomysl sobie jak nudno by bylo gdybys byla normalna lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Murphy
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 207
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 8 Maj 2009, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie święta prawda Very Happy

Korek nawet ze zniżką nie, ja uważam że to impreza dla dorosłych, rodzice maluchów też mają prawo spędzić beztrosko chociaż jeden wieczór uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Sro 13 Maj 2009, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak uważam, oraz, że my się nie będziemy rozglądac za cudzymi dziecmi biegającymi (dla mnie tragedia) Evil or Very Mad aha, i miałam na myśli, że jednak u nas jest taka opcja przynajmniej, te 50% lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Strona 19 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group