Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stół wiejski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anitttk
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ze stołem z rybami lub sushi? Ktoś miał? nie zepsuło się pod koniec wieczoru? Czy nie było nieprzyjemnego zapachu?
_________________
Najlepsze szkolenia fryzjerskie w Katowicach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Wto 14 Gru 2021, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zalezy mi na tym,aby dobrac odpowiednie dodatki do ogrodu. Chcę by miejsce było przede wszystkim funkcjonalne dla całej rodziny. https://www.lawkaogrodowa.pl/lawki/rozmiar-100 Co o tym sądzicie? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Nie 20 Lut 2022, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takim stole bardzo często pojawia się również dziczyzna, dlatego warto dowiedzieć się czegoś na jej temat i na temat tego, w jaki sposób przechowywać takie mięso po upolowaniu. Myślę, że komora chłodnicza na dziczyznę to będzie ciekawa opcja, aby w dobrej firmie zainwestować i aby wybrać sobie dobre dla siebie propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marudek
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 44

PostWysłany: Pon 21 Lut 2022, 15:34    Temat postu: Stół wiejski Odpowiedz z cytatem

Na takim stole nie może zabraknąć pysznych, świeżych wędlin. Nie wiem skąd Wy je bierzecie, ale u mnie na weselu mieliśmy swojskie wyroby, które przygotował mój tata. On uwielbia robić takie rzeczy i ma na to czas. Już kiedyś zakupił odpowiedni do tego sprzęt. Zainwestował w wędzarnię, a później w nadziewarkę poziomą https://sklep.nomart.pl/14674359-nadziewarka-pozioma-na-3kg, która służy do robienia kiełbas, parówek i różnego rodzaju wędlin. Powiem szczerze, że mój stół zrobił furorę, goście byli zachwyceni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie sklep masarski oraz jego ofertę. Moim zdaniem oferują produkty mięsne i nie tylko najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie, dlatego regularnie robię u nich zakupy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginamółł
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Paź 2021
Posty: 96

PostWysłany: Wto 1 Mar 2022, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyroby wędliniarskie musiały koniecznie zawitać na takim stole. Z tej właśnie okazji postanowiłem o zawiązaniu współpracy z https://www.tolloczko.com.pl/produkty/wyroby-wedliniarskie . Zapewnili nam mięso w najwyższej jakości, które to idealnie odnalazło się na weselnym stole. Goście byli zachwyceni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marekwisniewski0
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 24

PostWysłany: Sro 16 Mar 2022, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie na takim stole wystarczą, chleb wiejski, ogórki kiszone, smalec i kiełbasa. Więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
_________________
bezpłatne ogłoszenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że stół z alkoholami to świetny pomysł. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie i nasi goście byli zachwyceni. Alkohole zamawialiśmy na stronie https://taniahurtownia.pl/oferta/wodki. Polecam, mają naprawdę szeroką ofertę alkoholi w świetnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamia23
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 120

PostWysłany: Nie 3 Kwi 2022, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stole wiejskim obowiązkowo musi być domowa wędzona kiełbasa! Mój tata na nasze wesele sam się podjął tego zadania, byłam bardzo szczęśliwa bo nigdzie byśmy takiej pysznej na pewno nie kupili. Okazuje się, że to jak wędzić kiełbasę można opanować jeśli posiada się dobrą wędzarnię. A przepis na kiełbasę znajdziecie na https://swojskiwyrob.pl/blog/kielbasa-slaska-przepis/ . Smak wyjątkowy, ja nie mam uwag naprawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Makarara
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Kwi 2022
Posty: 2

PostWysłany: Wto 5 Kwi 2022, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w budżecie się zmieści to wiejski stół jak najbardziej, wędliny, smalczyk, chlebek i do tego nalewki, bimber czy śliwowica. To zawsze ma wzięcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  Następny
Strona 35 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group