Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stół wiejski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bazyli
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Gru 2013
Posty: 102

PostWysłany: Czw 24 Wrz 2015, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie taki stół to dekoracja i wykańczalnia dla gości, jeśli chodzi o mocny swojski alkohol, zwany bimbrem oczko Taka moda, a smalec z ogórem to na piknik bardziej się nadaje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ani-Gold
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 47

PostWysłany: Nie 3 Sty 2016, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie się nie zgadzam,ponieważ akurat smalec i ogórki wraz z kiełbasą wiejską cieszą się bardzo dużą popularnością wśród gości,nie jest to tylko coś dla ozdoby. Bimbru też na pewno każdy chętnie spróbuje,moim zdaniem wesele bez takiego stołu nieco traci swój urok.
_________________
www.Ani-Gold.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 5 Lut 2016, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my myslimy o takim stole z jadłem plus z boczku tego stołu zamierzamy poumieszczać flaszki z domowymi nalewkami w oryginalnych butelkach, z etykietkami w starym stylu. Wójek mojego narzeczonego kombinuje z trunkami jak może- nalewki pigwowe, wiśniowa z wanilią, śliwkowa z cynamonem i kardamonem ...szykuje wystawkę dla nas. Chyaba nas nie struje, mamy cichą nadzieję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slubiweselle
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 38

PostWysłany: Czw 3 Mar 2016, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zajmuje się tym od dawna to na pewnie co robi i pomysł z takimi nalewkami jest naprawdę bardzo fajny,podobnie jak z boczkiem czy generalnie wiejskim stołem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 5 Mar 2016, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas była opcja stołu wiejskiego, ale z niego zrezygnowaliśmy ponieważ to był dodatkowy wydatek a mieliśmy tyle jedzenia w podstawowym menu że nasza lodówka i lodówka mojej babci była zapełniona po brzegi więc zrezygnowaliśmy z opcji wiejskiego stołu, nie żałuje, choć mój mąż bardzo chciał bo jest po prostu dużym głodomorem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zosiaa
Gość





PostWysłany: Pon 7 Mar 2016, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, taki stół wiejski na weselu jest świetną sprawą, byłam ostatnio na jednym, gdzie takowy był i każdy co chwile podchodził, aby coś przekąsić. Polecam i Pozdrawiam. Very Happy
Powrót do góry
Meg95
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 67
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 10 Mar 2016, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, że stół jest drogi (ok. 1000 zł) i ci Młodzi, którzy planują oszczędniejsze wesele sobie na niego nie pozwolą. Choć pewnie i niektórzy podchodzą do tematu- już tyle mamy wydatków i całe wesele nas tyle kosztuje , że 1000 w te czy we wte to już niewielka różnica Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia90
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pon 25 Kwi 2016, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas też będzie stół wiejski, już bimber i kiełbaska zamówiona uśmiech Dodatkowo będziemy mieli pyzy pierogi i kopytka. W mojej rodzinie bez wiejskiego by nie przeszło, wujaszkowie na weselach nie odchodzą od wiejskich smakołyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Maj 2018
Posty: 41
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Wto 16 Paź 2018, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do tej pory najbogatszy stół (a raczej wóz) wiejski spotkałam w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Masa pysznego mięska, wędlin, sałatek i wymyślnie przyrządzonych warzyw. Cud!
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kk001
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Czw 3 Sty 2019, 14:11    Temat postu: .,,. Odpowiedz z cytatem

Polecam dodać do atrakcji czy też menu tzw. "chłopska Hata ". Jak miałam wesele w www.staragarbarnia.pl/wesela, to tak się to nazywało. Był to główny (tuż po alkoholu) przystanek Very Happy . Im więcej zjedzą tłustego, tym później będą pijani ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  Następny
Strona 34 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group