Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stół wiejski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baś90
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2014
Posty: 21

PostWysłany: Sob 20 Wrz 2014, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My byliśmy bardzo nastawieni negatywnie do pomysłu wiejskiego stołu (wydawało nam się to takie wiejskie:P zawsze odrzucał mnie widok tych drewnianych stolików, które zaburzały wygląd całej sali ), ale rodzice mojego M. stwierdzili, że nie wyobrażają sobie bez tego wesela...

Ostatnio byliśmy na weselu u znajomych i rzeczywiście stół wiejski cieszył się ogromnym powodzeniem, nawet my zajadaliśmy chleb ze smalcem xD

więc zdecydowaliśmy, że jednak stół wiejski to dobry pomysł i będzie u nas na weselu zwłaszcza, że w naszej sali mają dość ładny ten stolik i będzie dobrze komponował się z wystrojem sali uśmiech

a! i słyszałam też, że bardzo goście chwalą sobie pierogi na wiejskim stołu, podobno znikają w mgnieniu oka uśmiech przynajmniej w tych salach co byłliśmy oglądać, tak mówili język
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankes789
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 16

PostWysłany: Sro 12 Lis 2014, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stół wiejski musi być...
Swojskie mięsiwa od sprawdzonej masarni i oczywiscie dobry bimberek z dobrego źródła uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZróbSWÓJŚlub
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 12 Lis 2014, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do każdego wesela pasuje wiejski stół. Nic na siłę moim zdaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renatazo
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 5

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzina od strony lubego pochodzi z małej wioski więc dla mnie taki stół to normalka. Za każdym razem (dwie siostry, brat) na weselu taki stół jest i zawsze jest do niego kolejka Smile
_________________
W wolnych chwilach zagrzewam do walki na http://zomerska.pl/trener-personalny | Poradnia http://www.rowno-waga.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 12:23    Temat postu: Inne pomysły Odpowiedz z cytatem

Stół wiejski już się trochę "przejadł". Teraz coraz więcej par decyduje się na bardziej kreatywne pomysły np. stół serowy, stół owocowo-słodki (wszystko wedle uznania i pomysłu Pary Młodej).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejadł? Chyba nie każdy chodzi na wesela co tydzień lub co miesiąc, więc co tu może się przejeść? U nas będą swojskie mięsa, ale normalnie na stołach weselnych, a wszystkie te inne stoły serowe czy słodkościowe, to dla mnie strata pieniędzy i wymyślanie nie wiadomo czego...
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Wto 16 Gru 2014, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My robiliśmy stół wiejsko-regionalny. Goście pochodzili z różnych stron Polski, więc daliśmy im możliwość spróbowania czegoś, czego niektórzy nawet nie znali.

Goście nieźle go oblegali, a my teraz widzimy na zdjęciach jak szybko wszystko znikało uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anetkaa2
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lut 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiejski stół fajna sprawa, nie ma to jak pajda ze smalcem po północy uśmiech na tych weselach, na których byłam zawsze bardzo oblegana atrakcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dude
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 7
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stół wiejski to obowiązek! Byłem na około 15 weselach w 2014 roku i na każdym z nich był stół wiejski. Wydaje mi się, że to już standard. Stoi sobie z boku, nikomu nie przeszkadza a zawsze ktoś przy nim stoi! Z całego serca polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Pon 9 Mar 2015, 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod warunkiem, że jest w nim typowo wiejskie jedzenie!
No ale coraz bardziej modne stają się wesela pod chmurką i cateringi na nich. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym na http://www.catering.mazurkas.pl/impreza-okolicznosciowa-wesele.html
że smaczny i bardzo dużo jedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następny
Strona 32 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group