Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stół wiejski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 19 Gru 2013, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

camilos napisał:
Na pewno wszystko co się wyróżnia jest świetnym pomysłem. Widziałem stoły dla dzieciaków z chipsami, śmiesznymi ciasteczkami. Ostatnio modne są Milky Way - Magic Stars. Dzieciaki były zachwycone. Sękacz, oscypek to też taka świetna odskocznia od zwykłych ciast i wędlin. Byle tylko nie przesadzić z pomysłami.


Na stole wiejskim nie spotkałam się z ciastami, natomiast jeśli chodzi o mięso to udziec i podroby uśmiech Żadnych innych wędlin oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majka8765
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Gru 2013
Posty: 9

PostWysłany: Pon 30 Gru 2013, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nigdy nie widziałam ciasta na stole wiejskim.
_________________
http://www.cukierniatortykatowice.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Pią 7 Mar 2014, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciasto powinno być osobno,wiejski stół zawiera z reguły inne potrawy,chociaż przecież dzisiaj można dowolnie skomponować swój zestaw menu,to jest do uzgodnienia.
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalkap
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 96

PostWysłany: Pią 7 Mar 2014, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też pierwszy raz słyszę o cistach na stole wiejskim:) bo ciasta - placki są zawsze na każdym stole:) ale każdy może dać to co chce:D

u nas planujemy na stole wiejski:

- szynka pieczona z kością
- wyroby wiejskie (kiełbasa wiejska , kaszanka , salceson wiejski 2 rodzaje , pasztet 2 rodzaje, pieczeń, mięso pieczone, szynka wiejska , boczek pieczony i faszerowany , polędwica faszerowana )
- deska serów regionalnych
- ogórki małosolne
- smalec ze skwarkami
- chleb wiejski
i na ciepły możemy mieć
- Golonka po bawarsku
- Żeberka pieczone
- Kapusta zasmażana
_________________




Aniołek smutny październik 2014... Kocham i nie zapomnę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubek_345
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro 19 Mar 2014, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, jak byłem u mojego kolegi na weselu w lokalu Siedlisko Janczar pod Rzeszowem to pamiętam, że na stole wiejskim był mega dobry chleb, taki miękki z chrupiącą skórką on mi najbardziej zapadł w pamięć, oprócz tego, różne wędliny, grzybki marynowane, jakieś alkohole(likier), ogórki kiszone, ogólnie same bardzo smaczne rzeczy, bardzo często odwiedzałem ten stół, jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego czy taki stół ma się znaleźć na jego weselu to ja mogę tylko napisać, że będzie on na pewno bardzo fajnym urozmaiceniem całego wesela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KatarzynaPolk
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto 25 Mar 2014, 12:38    Temat postu: Stół wiejski Odpowiedz z cytatem

Jedni uważają, że powinien być, inni że to już jest banalne. Z tego, co zauważyłam to goście, jak trochę popiją to lubią tam spędzać dużo czasu uśmiech szczególnie Panowie przy bimberku. Uwazam, że stół musi być "obfity" jesli już ma być. Niedawno miałam z takim do czynienia. W zasadzie to właściciele zorganizowali całość i miało to swój charakter. Jeśli na takim stole miałoby się znaleźć tylko parę rzeczy to nie polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sysunia789
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2014, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem taki stół wiejski jest fajny ale typowo z wiejskimi produktami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Pią 12 Wrz 2014, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu gdzie był taki stół wiejski i cieszył się on bardzo dużą popularnością. Jednak sama wychodzę z założenia, że na weselu jest już tak dużo jedzenia, że szkoda po prostu dostawiać jakies stoły z ciastami, ze świniakiem, wiejski itd, bo wtedy mimo wszystko marnuje się bardzo dużo jedzenia z zimnej płyty.. Goście i tak wszystkiego nie zjedzą. Myślę, że zamiast tego warto zainwestować w inne atrakcje.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Finezja
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 42

PostWysłany: Pią 12 Wrz 2014, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fajny pomysł, Polacy lubią takie swojskie przysmaki. Choć najlepiej, jakby to mieć superwypasione od jakiegoś znajomego/z rodziny. Mniam język
Choć trudno nie zgodzić się z Marti1987, że na weselu zawsze jest od groma jedzenia i jakby stołu nie było, to goście na pewno z głodu się nie poprzewracają język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 13 Wrz 2014, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie, ze stol wiejski mozna potraktowac jako czesc zimnej plyty uśmiech (choc niekoniecznie zimnej, cieple dania tez sie zdarzaja na takim stole).
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 31 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group