Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Stół wiejski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 7 Mar 2010, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, dla nas (naszego pokolenia) stol wiejski moze byc przezytkiem. Mnie tez osobiscie bardziej kreca kolorowe drinki czy stol rybny/owocowy. Ale na naszym weselu bedzie 1/3 mlodych gosci, a reszta to ciotki i wujowie w wieku naszych rodzicow. A oni najchetniej bimberek zakąszą salcesonem czy kaszanką własnie.. Choc nie powiem by inne stoły nie cieszyly sie popularnoscią - ludzie coraz odwazniej podchodza do nowosci i nie boją sie sprobowac.
Zas jesli o pokaz barmanski chodzi to chetnie potestuje kolorowe drinki na cudzym weselisku. A na swoim bede pic chrzczoną wódke oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miya
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 101
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o bufecie sushi zamiast wiejskiego stołu? oczko My bardzo i ponad połowa naszych gości bardzo lubi sushi a i bardziej by nam do sali pasowało. oczko
_________________
Zapowiedź filmu ślubnego/Coming soon
Nasz motylkowy ślub - prezentacja zdjęciowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli są zwolennicy takich rybek to jak najbardziej tak, u nas niestety byłby to nietrafiony pomysł.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze poza sushi dodajcie jakies inne rybki? jakies wedzone, mus z łososia w babeczkach na słono, roladki z wedzonego łososia itp? Zeby kazdy mogl czegos sprobowac z rybnego stołu niekoniecznie zmuszajac sie do kosztowania sushi - bo ja np nie tkne surowej ryby nie ze wzgledu na smak tylko na sam opor surowego miesa..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miya, nas by pewnie rodzina zlinczowała za taki pomysł i byłby on niewypałem, ale skoro znasz swoich gości i mówisz, że są zwolennikami takich dań i bardzo dobry pomysł uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie jem ryb wogóle, ale sushi bym kiedyś spróbowała z czystej ciekawości ..... Wink Pewnie kiedyś zaliczymy.

Skoro wiecie, że gościom by smakowało, to myślę, że to dobry pomysł .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my chcemy wiejski stół własnie ze względu na gości.u nas nie stoły z sushi,przystawki typu jajak z kawiorem czy owoce morza nie zdalyby zadania.dlatego postawilismy na tradycję lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 8 Mar 2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie stoły wiejskie wyglądają wyjątkowo nieapetycznie Confused I do tego ten zapach jak w mięsnym... ja bym się nie zdecydowała, bo sama straciłabym apetyt na lepsze dania.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eve86
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 365

PostWysłany: Sro 10 Mar 2010, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juliette napisał:
Dla mnie stoły wiejskie wyglądają wyjątkowo nieapetycznie Confused I do tego ten zapach jak w mięsnym... ja bym się nie zdecydowała, bo sama straciłabym apetyt na lepsze dania.


ja mysle podobnie, nie to ze nie lubie tego typu jedzonka, bo cos tam lubie, ale jak robimy wesele w eleganckiej restauracji ja szukam ladnych, eleganckich ozdob i cale menu jest w innym stylu to jakos stol wiejski by byl u nas jak 5te kolo u wozu. Ale bylam na weselu mojej kolezanki na sali, gdzie pasowal , komponowal sie z reszta. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Czw 11 Mar 2010, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze uważałam, że na swoim weselu atrakcji w postaci wiejskiego stołu nie będę serwować, ale rzeczywistośc to zweryfikowała. Dla mnie wiejski stół może nie istnieć, ale ma wielu zwolenników. I wiem, że wielu spośród moich gości byłoby rozczarowanych, gdyby go zabrakło. Tak więc stół będzie. Znajomy pan piekarz przygotuje na niego dekoracje z chleba itp i bedzie ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 4 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group